'Şeref Sözü' Final Yapıyor! | Show TV

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Çok samimi olmayan mesajlar var. Kendi izledikleri dizi olsa o kadar emek var kanal arkasında durmadı diye sitem ederler ama sevmedikleri bir işte de emek falan yok ortada tabi. Samimi olmayan bir düzine mesaj.

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,756
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Çok samimi olmayan mesajlar var. Kendi izledikleri dizi olsa o kadar emek var kanal arkasında durmadı diye sitem ederler ama sevmedikleri bir işte de emek falan yok ortada tabi. Samimi olmayan bir düzine mesaj.
Şu mesajın alnı olsa da öpsem...

Forumdakilere göre Masumlar Apartmanı, Mucize Doktor, Kırmızı Oda, Menajerimi Ara dışında izlenebilecek bir il yok TV'de.

Bir diziyi sevmiyorsan kumanda sende, kanalı değiştir geç. Ama dizinin bitmesini istemek nedir? Bu diziden kaç kişi ekmek yiyor ama onu bilmiyorlar.

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Üzüldüm guzel bir diziydi bence. Biraz daha sans verilmeliydi veya gunu degismeliydi. Ayrica bunu soylemek istiyorum; bir diziyi izlemiyor veya sevmiyor olabilirsiniz ama yuzlerce kisi evine ekmek goturuyor. Biraz daha empati..

• Beğendim

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,756
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Üzüldüm guzel bir diziydi bence. Biraz daha sans verilmeliydi veya gunu degismeliydi. Ayrica bunu soylemek istiyorum; bir diziyi izlemiyor veya sevmiyor olabilirsiniz ama yuzlerce kisi evine ekmek goturuyor. Biraz daha empati..
Kanal sadece ilk bölümü için tanıtım yaptı o kadar. Sonrasında ne doğru düzgün tekrar, ne de doğru düzgün tanıtım.

Olur mu? Bu diziler vasat, kalitesiz, ekranlarda olmaması gereken diziler. (!)

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,140
Puanı
860
Şu mesajın alnı olsa da öpsem...

Forumdakilere göre Masumlar Apartmanı, Mucize Doktor, Kırmızı Oda, Menajerimi Ara dışında izlenebilecek bir il yok TV'de.

Bir diziyi sevmiyorsan kumanda sende, kanalı değiştir geç. Ama dizinin bitmesini istemek nedir? Bu diziden kaç kişi ekmek yiyor ama onu bilmiyorlar.
Yoo bana göre sadece onlar değil Yasak Elma,Masumlar Apartmanı,Hekimoğlu, Sadakatsiz,Mucize Doktor, Babil, Kırmızı Oda ,Menajerimi Ara. Bana göre izlenicek diziler yani ben onları seviyorum.

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,140
Puanı
860
Genel olarak, ilk aklıma gelenleri yazdım. :)
Anladım :D ben diziyi izlemedim fragmanlarına baktım ilgimi çekmedi ama reytinglerini takip ediyordum kaç almış diye reytinglerinden belliydi final yapacağı ama başka gün olsaydı sezon sonunu görebilecek reytingler alırdı diye düşünüyorum. bitmesini istediğim çukur gibi hercai gibi olan diziler benim.

• Beğendim

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Günü değişmeli demişsin ama kanalın her günü dolu ve her gün iyi gidiyor yapımlar. Perşembe boştu ama Alev Alev'in başlayacağını duyurdu kanal.