Şehinşah - Pirana | Yeni Klip

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
32,638
21,441
1,060
'Karma', ' Yak Yak' gibi başarılı çalışmalara imza atan rap müziğin sevilen isimlerinden biri olan Şehinşah, söz ve müziği kendisine ait olan 'Pirana' isimli şarkısına klip çekti.

Yönetmenliğini Berk Başyurt'un üstlendiği o klip:

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
32,638
21,441
1,060
Ah ah sizin şu önyargılarınız yokmu. Yahu Avrupai havam yeter ve kaç kere diyeceğim :A her tarz müziği dinleyen biriyim :mad: Ben çocukluğumda özelikle ABBA ve Antique (Helena Paparizou'nun grubu) dinlerdim.
Senin tarzına göre bu şarkı seni keskin virajdan döndürmek gibi olur:A Yine de iyi yorum yapman hoşuma gitti :A
Şuan bana hakaret etmiş sayıyorum seni :A Ben bu şarkıyla(bakıcaz artık) Handeciğimi tekrar keşfetmiştim :bhr:👇 üstledik bugünlerde işe giderken sık sık dinliyorum çünkü bu soğuk kış mevsiminde içimi kıpır kıpır eden bir şarkı artı ben her tarz dinleyen birisiyim. Avrupai havam yeter :A
Şu üsteki Forumdash'a yazmış olduğum mesajım sanada gelsin. Bana hakaret edip durmayın :A
Senin arabesk kişiliğin nasıl beğendi bu parçayı 😱

Forumdash

Kendi Modu
Favori Üye
21 Temmuz 2012
56,170
25,618
1,060
Ah ah sizin şu önyargılarınız yokmu. Yahu Avrupai havam yeter ve kaç kere diyeceğim :A her tarz müziği dinleyen biriyim :mad: Ben çocukluğumda özelikle ABBA ve Antique (Helena Paparizou'nun grubu) dinlerdim.

Şu üsteki Forumdash'a yazmış olduğum mesajım sanada gelsin. Bana hakaret edip durmayın :A
Bana bi kamyon laf @dreamy 'e vosvos kadar laf:T: Büyük bi tribi hak ediyorsun ama ben senin gibi yapmıcam :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy and Dosi

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
32,638
21,441
1,060
Bana bi kamyon laf @dreamy 'e vosvos kadar laf:T: Büyük bi tribi hak ediyorsun ama ben senin gibi yapmıcam :A
Sana nerden bir kamyon laf ettim :eek: Sana ettiğim o laflar aynısını @dreamy 'ede iade ettim artı gayet sakin bir şekilde yazılmıştı o mesaj :A
Trip için özele gelip ordan atmalısın :A bazı şeyleri buralarda hissettirmeyecektik unutma beyefendi :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Kendi Modu
Favori Üye
21 Temmuz 2012
56,170
25,618
1,060
Sana nerden bir kamyon laf ettim :eek: Sana ettiğim o laflar aynısını @dreamy 'ede iade ettim artı gayet sakin bir şekilde yazılmıştı o mesaj :A
Trip için özele gelip ordan atmalısın :A bazı şeyleri buralarda hissettirmeyecektik unutma beyefendi :A
Bana söylediğin laflar benimdir. @dreamy'e özel methiyeler düzmelisin. Benden alıp ona veremezsin:T:

Özelimizi ifşa etmemezmisin :A Özel için trip değil şuanki ayrıcalık için trip :A Ki bunu özee bileyansıtmalıydım. Tüm fırsati kaçırmak üzereyim. 5-10 dakka izin ver de tripliymişim gibi hissedilsin :F

• Güldürdün
Reactions: dreamy and Dosi

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
32,638
21,441
1,060

Bana söylediğin laflar benimdir. @dreamy'e özel methiyeler düzmelisin. Benden alıp ona veremezsin:T:

Özelimizi ifşa etmemezmisin :A Özel için trip değil şuanki ayrıcalık için trip :A Ki bunu özee bileyansıtmalıydım. Tüm fırsati kaçırmak üzereyim. 5-10 dakka izin ver de tripliymişim gibi hissedilsin :F
Şu laflar dreamy içindi işte :A Tamam triplisin varsayıp haftaya Hande'ye 10. sıradan top10 listemde yer veririm :A hiç yer vermemekten daha iyi :F @dreamy