Şefkat Tepe 158.Bölüm (Sezon Finali) Fragmanı

kvp-medya

Favori Üye
19 Ekim 2013
11,143
8,815
700
Şefkat Tepe sezon finaliyle cumartesi 21.00'da Samanyolu TV'de.

http://www.kure.tv/izle/sefkat-tepe-158-bolum-fragman-sezon-finali

Sezon Finali Özeti:
ŞEFKAT TEPE’NİN SEZON FİNALİNDE BÜYÜK SÜRPRİZ “Sungurlar’ı Bitirme Planı”

Samanyolu TV’nin zirveden inmeyen dizisi Şefkat Tepe, heyecan dolu bir sezon finali ile izleyicilerine veda ediyor.

Terör örgütünün kirli yüzünü ekrana taşıyan dizinin 158. bölümünde; Kudüs Ordusu’nun başına Dila’nın geçmesi bütün dengeleri değiştirir. Sınırdaki yeni yapılanmaya engel olmak isteyen Sungurlar, Dila’ya ulaşmak için baskınlar düzenler. Ancak ordunun yeni lideri Sungurları bitirmeye kararlıdır. Karargaha saldırmak için bombalı bir tuzak hazırlayan Dila, kızı Bejan’ı görevlendirir. Ancak bu sırada sürpriz bir gelişme yaşanır. Sungurlar’ın yaptıkları gizli operasyonları deşifre eden ve kameraya kaydeden Kudüs Ordusu, karargahı tehdit eder. Tüm karargaha meydan okuyabilecek kadar büyüyen Kudüs Ordusu, Sungurları da pusuya düşürür. Bu tuzaktan kurtulmaya çalışan Sungurlar, büyük bir ateşin ortasında kalır.

Şefkat Tepe, heyecan dolu sezon finali ile 5 Temmuz Cumartesi saat 21.00’de Samanyolu TV’de.

Son düzenleme:

Yiğitt

Co-Admin
9 Aralık 2013
70,665
39,731
1,061
Ankara
Geçen hafta 8 reyting alan dizi 3 reytinge düştü biraz daha para kazancaz diye diziyi harcıycaklar AS da sezon finali yaptı zaten yükseliş yaşar :)

kvp-medya

Favori Üye
19 Ekim 2013
11,143
8,815
700
Geçen hafta 8 reyting alan dizi 3 reytinge düştü biraz daha para kazancaz diye diziyi harcıycaklar AS da sezon finali yaptı zaten yükseliş yaşar :)
Geçen hafta yapıcaktı zaten sezon finalini ama Türkçe olimpiyatları yayınlandı o yüzden 1 hafta ertelendi.

emreemreu

Emekli
10 Şubat 2011
29,889
1,143
735
Türkiye
İzledim fragmanı. Zelal'e üzüldüm. Gelecek sezona Doktor show bekliyorum ben. :) Bu bölüm patlayan bomba sayısını sayacağım. :D