'Şarkılar Bizi Söyler'in Yeni Bölüm Konukları Belli Oldu! | 18 Mart

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
1615739660223.png

Kanal D'nin sevilen programı ''Şarkılar Bizi Söyler''in yeni bölüm konukları belli oldu!

Yapımcılığını PH Yapım ve Poll Production'un üstlendiği; Hakan Altun, Sibel Can ve Hüsnü Şenlendirici'yi buluşturan yapımın yeni bölümüne Serkan Kaya, Ahmet Selçuk İlkan, Tuğçe Tayfur, Serdar Ortaç ve Taksim Trio konuk olacak.

''Şarkılar Bizi Söyler'' yeni bölümüyle perşembe 20.00'de Kanal D'de!

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Gayet iyi reyting almış son bölümüyle, cuma gecesine geçmeli bence. :Z
2-3 almış işte abartılacak bir şey yok hele ki Camdaki Kız en az iki katını alabilecekken. :A Gerçi bu programın reytingleri kendince idare ediyor deyip diziyi pazartesi yaparlarsa da şaşırmam. :T:

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
2-3 almış işte abartılacak bir şey yok hele ki Camdaki Kız en az iki katını alabilecekken. :A Gerçi bu programın reytingleri kendince idare ediyor deyip diziyi pazartesi yaparlarsa da şaşırmam. :T:
Aman pazartesi yapmasınlar, harcanır gider. Bu program cuma gecesine taşınsın, süresi de hafiften kısalırsa çok iyi olur. Kanalın yeni müzik yapımı olur. :Z

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Aman pazartesi yapmasınlar, harcanır gider. Bu program cuma gecesine taşınsın, süresi de hafiften kısalırsa çok iyi olur. Kanalın yeni müzik yapımı olur. :Z
Senaryo çok iyiyse pazartesi de diğer işlerden izleyici çalabilir ama perşembe daha garanti olur evet. :A Bu programın nereye konulacağı umrumda değil umarım sadece yeni dizi öncesi izleyicinin ayağı alışsın diye bu günü işgal ediyordur. :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,047
Puanı
410
Çok merak ediyorum camdaki kız pazartesi mi perşembe mi olacak? Yoksa daha büyük bir sürpriz yapıp cumartesi mi olacak?
Gerçi ogm'nin böyle bir işi cumartesiye koyacağını sanmıyorum.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Fena konuk değiller. :A (Şaka maka Serdar Ortaç haricinde birini bile dinlemedim ve Tuğçe Tayfur'un kim olduğunu sadece sap adından anladım. :A)