'Şarkılar Bizi Söyler'e Hakan Altun Ara Veriyor! | Kanal D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
1615739660223-png.101542

'Şarkılar Bizi Söyler' programına Hakan Altun veriyor!

Yapımcılığını PH Yapım ve Poll Production'un üstlendiği, Sibel Can ile Hakan Altun'un sunduğu ve Hüsnü Şenlendirici’nin de klarnetini konuşturduğu programın sunucusu Hakan Altun, geçtiğimiz gün rahatsızlanmış ve hastaneye kaldırılmıştı.

Altun'un yakın zamdan taburcu olacağını söyleyen Polat Yağcı, "9 bölüm çektik, sezon finaline 4 bölüm kalmıştı. Doktoru dinlenmesini istedi. Bu yüzden kalan bölümleri Hakan Altun'suz farklı konseptlerle onu seven konuklarla çekeceğiz. Yeni yayın döneminde yine Hakan Altun'la devam edeceğiz." açıklamasında bulundu.

'Şarkılar Bizi Söyler' yeni bölümüyle Pazartesi 20.00'de Kanal D'de!

Kaynak: TV100

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Ya yuh artık. Programın izlendiği de yok, bu ısrar niye. O 4 bölüm ilk 100'den falan mı çıkmaya çalışıyorsunuz. Doğru düzgün bir final yapın ve bu program bitsin gitsin gerçekten şu Polat Yağcı'daki ısrar niye.

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,326
Puanı
860
Kanal D ve sezon finali hiç gülesim yoktu :F :F

Kanal D'nin felsefesi

Sezon finali yapıp final yapmak :F :F

• Güldürdün
Reactions: EmreCan

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Sezona ara vermek yerine yaz boyu yayınlansaydı daha güzel olmaz mıydı? Yeni sezonu olacaksa eğer, cuma geceleri süresi kısaltılarak yayınlanmalı. PT1'de ilgi görmedi, cuma gecesi eminim kanalı da yapımcıyı da mutlu edecektir.

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Programı sadece Ata Demirer'in konuk olduğu bölüm izledim. Gerçekten Ata Demirer hem çok güzel bir sese, hem de çok iyi bir enerjiye sahip. Ben Kanal D'nin yerinde olsam bu programı bitirir ve yerine Ata Demirer'in sunduğu bir müzik-eğlence proğramı hazırlardım.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy