'Şarkılar Bizi Söyler' Sezon Finali Yapıyor! | Kanal D

Carpe Diem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,326
Puanı
860
1615739660223.png

Kanal D'nin sevilen müzik-eğlence programı 'Şarkılar Bizi Söyler'in sezon finali konukları belli oldu!

Yapımcılığını PH Yapım ve Poll Production'un üstlendiği, Sibel Can ile Hakan Altun'un sunduğu ve Hüsnü Şenlendirici’nin de klarnetini konuşturduğu programın "Sevilen Şarkılar" konseptli bölümüne Ebru Yaşar, Celil Nalçakan ve Bülent Altınbaş konuk oluyor.

Şarkılar Bizi Söyler, sezon finaliyle Cumartesi 20.00'de Kanal D'de!

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,622
Puanı
1,061
Polat Yağcı İbo Show'un pandemideki başarısına kapıldı ama bu programların uzun ömürlü olmayacağı belliydi. Eş dost çalıştığı şarkıcılarla buraya kadar getirebildi :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Cumartesi günleri sezon boyunca iki güçlü diziye rağmen ilk 10'a girmeyi başardı çok fazla maliyeti de olmadığı için devam etmesi normal niye şaşırılıyor anlamadım.

Polat Yağcı İbo Show'un pandemideki başarısına kapıldı ama bu programların uzun ömürlü olmayacağı belliydi. Eş dost çalıştığı şarkıcılarla buraya kadar getirebildi :D
Final demiyor konuyu oku istersen. :A

• Güldürdün
Reactions: batuhankaralar

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,607
Puanı
860
Ekranlarda olması gereken bir program. Üç isimde birbirinden kaliteli. Hem sesleri hem de sohbetleri doyurucu. Yüksek maliyeti de yok ve iyi de reytingleri var. Kanal bunu bitirse yerine koyduğu şeyin tutacağının bir garantisi yok o yüzden devam etmesi de normal.

Aslında yazın da iyi iş yapardı ama üç isminde konserleri başlayacaktır. Şu programı Güllü'yü konuk almadan bitirmesinler bana yeter.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,622
Puanı
1,061
Cumartesi günleri sezon boyunca iki güçlü diziye rağmen ilk 10'a girmeyi başardı çok fazla maliyeti de olmadığı için devam etmesi normal niye şaşırılıyor anlamadım.

Final demiyor konuyu oku istersen. :A
Reytingleri dizilere göre kötü, kanal yaz dizisi tutturursa İbo Show gibi uzun süre ara verebilir :A