Kanal D Şarkılar Bizi Söyler - Program Yorumları

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
IMG_20210218_173807_641.jpg

Kanal D'nin merakla beklenen yeni programı 'Şarkılar Bizi Söyler' bu akşam yayın hayatına başlıyor!

Yapımcılığını PH Yapım ve Poll Production'un üstlendiği, müzik dünyasının sevilen isimleri Sibel Can ile Hakan Altun'un sunuculuğu üstlendiği, Hüsnü Şenlendirici’nin ise klarnetini konuşturacağı program izleyicilere unutulmaz anlar yaşatacak.

Merakla beklenen 'Şarkılar Bizi Söyler' ilk bölümüyle bu akşam saat 20.00'de Kanal D'de!

Program ile ilgili yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz. İyi seyirler!

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,754
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İlk yorum konun hayırlı olsun @slhttnmtl :Z Malum sebepler olmasa @Alos açmayı çok istemişti, kısmet değilmiş.

Akrep başlayana kadar ilk bölüme göz atmayı düşünüyorum. Umarım tutar, farklı formatlar görmek ekranda iyi olur.

• Harika
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
İlk yorum konun hayırlı olsun @slhttnmtl :Z Malum sebepler olmasa @Alos açmayı çok istemişti, kısmet değilmiş.

Akrep başlayana kadar ilk bölüme göz atmayı düşünüyorum. Umarım tutar, farklı formatlar görmek ekranda iyi olur.
Bu güzel dileğin için de konuyu bana verdiğin için de çok teşekkür ederim. :bhr:

Aynen konu için çok heveslenmişti de önüne başka konular da çıkar elbet geldiğinde.

Benim de uğraşacak bir şeyim olmazsa bakmayı düşünüyorum.

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,754
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bu güzel dileğin için de konuyu bana verdiğin için de çok teşekkür ederim. :bhr:

Aynen konu için çok heveslenmişti de önüne başka konular da çıkar elbet geldiğinde.

Benim de uğraşacak bir şeyim olmazsa bakmayı düşünüyorum.
Aynen, geldiğinde başka konular açar. :Z Fragmanlarını da ekleyelim. :A

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Stüdyo çok güzel olmuş. Star'ın fakirliğini göstermiş. :A Okan Bayülgen'den kalma stüdyoyu kullanıyorlar sahnesi yok doğru dürüst İbo Show'un. :A

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,754
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
1. Bölüm 200Kya yakın görüntüleme ile trendlerde 12. sırada

Beklediğimin üstünde, çok çok iyi bir program olmuş. Ekranlarda olması gereken bir format, umaırm kanal arkasında durur.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Konuklar çok kalabalık olmasın ya, 2 kişi yeterli bence. Dolu dolu bir program oldu, orası ayrı. Sezen Aksu olsaydı tabi çok isterdik. :bhr:

Orkestra da çok iyi...