Şanslı Masa İzleyici Notları

Since2011

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ben bu program tutabilir demiştim ama bu kadar da tutacağını tahmin etmiyordum :) Program, daha ilk bölümüyle fenomen olmaya aday olduğunu gösterdi. Sürekli ekranda dizi görmekten sıkılanlar için gayet iyi bir program :)

Frank Woods

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
20
Puanı
259
Ben izlemedim ve izlemeyi de düşünmüyorum. Yaz döneminde belki. Ama ben daha çok dizileri seviyorum. Yarışma programlarından pek zevk almam. Ama bu Canlı Para'dan daha iyi bir yapım bence... Yarışma programı olarak zevk veren yapımlar oldukça az. Bu yapımın uzun ömürlü olmasını diliyorum.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Canlı Para zaten bana kalırsa şu an ekranlardaki en sıkıcı yarışma. Bir soru soruyorlar cevap için 15 dakika bekliyorsun :) Kelimenin Gücü daha iyi bana kalırsa...

SaMeT

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2
Puanı
119
Şanslı Masa ilk bölümünü izlemedim. Fakat güzel bir yarışma olduğu çok açık. Salı PT2 benim için boş. Şanslı Masa dolduracak galiba. Çok büyük bir kitle edindi. Kanal D'ye hayırlı olsun. Sonunun geçen sene yayınlanan Telefon Kulübesi, programı gibi olmamasını ümit ediyorum.
Bencede Kelimenin Gücü, Canlı Para'ya göre çok daha iyi bir yarışma programı. Muhabbet izleyiciyi sıkıyor...