'Şans Kapıyı Çalınca'nın Yayın Tarihi Belli Oldu!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,803
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Geçtiğimiz senelerde 'En Zayıf Halka' ve 'Güven Bana' programlarına imza atan ATV'nin bu yaz sezonu için hazırladığı 'Şans Kapıyı Çalınca'nın yayın tarihi belli oldu!

Yapımcılığını NTC Medya'nın üstlendiği ve Ferit Aktuğ'un sunumuyla ATV izleyicisi ile buluşacak olan program yayın hayatına 28 Temmuz Salı günü başlıyor.

'Şans Kapıyı Çalınca' 28 Temmuz Salı 20.00'de ATV'de!

• Beğendim
Reactions: Angelica

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Anlamıyorum ben onun izleyicisini cidden. :A Şikayet ediyorlar, bir şey yapıyorlar ama yine de oturup izliyorlar. :A
Kurtlar Vadisi izleyici bile bu kadar sadık değil harbi son iki sezon kötüydü hemen düşürdüler. Her bölüm bir olay çok sıkıcı. Oyunculardan izleniyor büyük ihtimal

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,803
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kurtlar Vadisi izleyici bile bu kadar sadık değil harbi son iki sezon kötüydü hemen düşürdüler. Her bölüm bir olay çok sıkıcı. Oyunculardan izleniyor büyük ihtimal

Kurtlar Vadisi son zamanlarda düşmüştü, niye hatırlamıyorum. :A Ama şuan başlasa 10 reytingten aşağı almaz.

Oyuncusu için desek Oktay Kaynarca'dan başka iyi oyuncusu yok ki doğru düzgün.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Kurtlar Vadisi son zamanlarda düşmüştü, niye hatırlamıyorum. :A Ama şuan başlasa 10 reytingten aşağı almaz.

Oyuncusu için desek Oktay Kaynarca'dan başka iyi oyuncusu yok ki doğru düzgün.
Öyle deme hepsi iyi oynuyor bence. Hiç eleştirilen oyuncu görmedim. Bir de çok ağır da gitse senaryo saçmalamıyor galiba pek. Kurtlar Vadisinde rol yapmayı bilmeyenler ısrarla milletin gözüne sokuldu. Cahit Yusuf gibi. Sevilenler geri plana atıldı. Tilki Pusat gibi Yoksa Kurtlar Vadisinin en kötü sezonu EDHOdan iyidir bence.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,803
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Öyle deme hepsi iyi oynuyor bence. Hiç eleştirilen oyuncu görmedim. Bir de çok ağır da gitse senaryo saçmalamıyor galiba pek. Kurtlar Vadisinde rol yapmayı bilmeyenler ısrarla milletin gözüne sokuldu. Cahit Yusuf gibi. Sevilenler geri plana atıldı. Tilki Pusat gibi Yoksa Kurtlar Vadisinin en kötü sezonu EDHOdan iyidir bence.

Tilki'yi sevmiyordum ben. Pusat'ın geri plana atılması doğru değildi bence. Önemli bir yere sahipti dizide. Yusuf son sezonun fiyaskosuydu, ama Cahit dizide az bile gösterildi.

Eleştiri veya kötü anlamında dememiştim, tanınırlık açısından. :A Ben çoğunu tanımıyorum. :F

• İlginç
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Tilki'yi sevmiyordum ben. Pusat'ın geri plana atılması doğru değildi bence. Önemli bir yere sahipti dizide. Yusuf son sezonun fiyaskosuydu, ama Cahit dizide az bile gösterildi.

Eleştiri veya kötü anlamında dememiştim, tanınırlık açısından. :A Ben çoğunu tanımıyorum. :F
Tanınmıyor ama iyi oynuyorlar. Tilkiyi nasıl sevmezsin :eek: Cahit'i millet kasıntılı görmeye bile tahammül edemiyor. Adam durduk yere kasıyor kendini :A Sadece tip var. Yine de rol becerisine göre ön plandadydı.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,803
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Tanınmıyor ama iyi oynuyorlar. Tilkiyi nasıl sevmezsin :eek: Cahit'i millet kasıntılı görmeye bile tahammül edemiyor. Adam durduk yere kasıyor kendini :A Sadece tip var. Yine de rol becerisine göre ön plandadydı.

Bilmiyorum ya, Tilki bana itici geliyordu. :A Cahit kasıntı falandı ama öyle seviliyordu zaten bence. :F Ekipten favorim bir de Yasin'di. :A