'Şampiyon'un Akıbeti Belli Oldu! TRT 1

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,498
Puanı
1,060
Şampiyon_dizisi.jpg

TRT 1'in sevilen dizilerinden 'Şampiyon'un akıbeti ne olacak?

Yapımcılığını BSK Yapım'ın, yönetmenliğini Ketche ve Müge Uğurlar'ın üstlendiği, başrollerinde; Tolgahan Sayışman, Yıldız Çağrı Atiksoy, Gizem Karaca ve Erkan Avcı gibi isimlerin yer aldığı dizinin bayramdan sonra final bölümünün çekileceği öğrenildi.

Ayrıca yapımcının kanaldan parayı aldığını fakat kendilerine ödeme yapmadığını dile getiren set emekçileri bu hafta da ödeme alamayınca yapımcıya tepki gösterdiler.

Kaynak: Medyatava

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
10 bölüm çekeceğimiz var diyordu Tolgahan, para yatmayınca direkt bitirecekler demek ki. Hayırlısı olsun.

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
Virüs, diziyi erken bölümde bitirdi resmen. :)

Güzel bir diziydi, takip ediyordum ancak izleyenlerde bir Pusat etkisi yapmadı. Final bölümünün çekilecek olması güzel oldu en azından. :)

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Baştan sona bütün bölümlerini izlemiştim dizinin. Genel olarak çok ağır giden, yavaşlatılmış sahneleri bol olan bir dizi olsa da, iki saat olduğu için doğaldı. Yine de az süreli bir dizi olmuş olsaydı, çok iyi iş çıkardı. En azından işçilerin, emekçilerin maaşlarını verip de, 10 bölüm daha devam ettirip bitirilmesi gerektiği gibi bitirilseydi daha iyi olurdu. Muhtemelen geçiştirilmiş bir şekilde final yapıp bitirilecek.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Beklenen karar, ben zaten belirttikleri tarihe kadar dayanacağını pek düşünmeyenlerdendim. Yurt dışı satışları nasıl acaba? Ondan dolayı mı final çekiyorlar? İleride yurt dışı satışlarına her türlü katkı sağlar tabi, güzel bağlarlar umarım.