UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Avrupa Konferans Ligi - Genel Yorum & Sohbet Konusu 🌠

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Gibi gibi, çatlamaktan kurtuldun sayılır :A ama bu benim isteğimle açılan birşey değil, bana çıtlatıldı, kendimi hazırladım ama bir türlü gelmedi konu :A Ben bir tarih verilince sözlerin zamanında tutulmasıni bekliyorum hep ama şu forumda benim haricimde o konuda sıkı duran kimseye pek rastlamamama rağmen halen zamanında olacak şeyler sanıyorum :F
Bir ara @Doğu ile koyu bir sohbet işimiz vardı ve galiba 8 ay sonra anca yapılmıştı :A
Üşengeç @MEnes e hiç deyinmeyeyim :A kendisinin yine eğitime başladığını duyduğumda kendisiyle detaylı sohbet edeceğimizi kararlaştırdık ve en son spor tatilimde sohbet tarihi vermişti ama tabiki olmadı :A
Yani herkes sabıkalı bu konuda. Bende benzerim inşallah burdakilere. Ne diyeyim :F
Hiç bir şeyi de unutma ve yüzümüze vur zaten. :A Suratım acıdı biraz yavaş vursana ya. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and Sherlock

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Hiç bir şeyi de unutma ve yüzümüze vur zaten. :A Suratım acıdı biraz yavaş vursana ya. :A
hahhaha sesli güldürdün :F
İnşallah acımıştır :A Ben sadece birazcık deyindim. Tamamını desem başkalarıda çarpar tokatı belki :A Ne yapalım, unutmuyor bu hafıza :bhr: Güzel bir hamle ile unutabilirdim belki ama sende üst üste koz veriyon be Enes :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
hahhaha sesli güldürdün :F
İnşallah acımıştır :A Ben sadece birazcık deyindim. Tamamını desem başkalarıda çarpar tokatı belki :A Ne yapalım, unutmuyor bu hafıza :bhr: Güzel bir hamle ile unutabilirdim belki ama sende üst üste koz veriyon be Enes :A
Hakkaten yaa ben de var ya sürekli ve sürekli koz vermeye devam ediyorum sana. :A Tamamını söyleme zaten, düşüncesi bile ürpermeme yetti. :A Ama o güzel hamle gelecek emin ol. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Hakkaten yaa ben de var ya sürekli ve sürekli koz vermeye devam ediyorum sana. :A Tamamını söyleme zaten, düşüncesi bile ürpermeme yetti. :A Ama o güzel hamle gelecek emin ol. :A
O hamle sonbahardan beri bi gelemedi :F İsyan edip duruyorum arada, bazen konuşma yön değişince konulardan kaçıyoruz iş kötüye sarmasın diye :A Yeter verme koz yeter be :A

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
O hamle sonbahardan beri bi gelemedi :F İsyan edip duruyorum arada, bazen konuşma yön değişince konulardan kaçıyoruz iş kötüye sarmasın diye :A Yeter verme koz yeter be :A
Ahahahahaha valla öyle oluyor. :A Ne hamleymiş gelmedi gitti. Sonuna kadar haklısın. (Bu da hep kurduğum cümle. :A :A )

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ahahahahaha valla öyle oluyor. :A Ne hamleymiş gelmedi gitti. Sonuna kadar haklısın. (Bu da hep kurduğum cümle. ?A )
haha film başa sarıyor gibi, yine surat asma fassına geçmeden kaçayım konudan (sen devamında gelen sözlerimin tekrar söylendiğini varsay :A )

• Güldürdün

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Ronaldo balı yine konuştu Ajax ile eşleştiler. Yarı finallerde kura çekimi oluyor muydu yoka City-Tottenham ve Ajax Juve maçlarının Galipleri mi eşleşiyor? O durumda yarı finaller belli olmuş:

City-Juve
Liverpool-Barça

Final:

City-Barça

Kazanan:

Barça.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Ronaldo balı yine konuştu Ajax ile eşleştiler. Yarı finallerde kura çekimi oluyor muydu yoka City-Tottenham ve Ajax Juve maçlarının Galipleri mi eşleşiyor? O durumda yarı finaller belli olmuş:

City-Juve
Liverpool-Barça

Final:

City-Barça

Kazanan:

Barça.
Kura çekimi yine oluyor yarı finalde. Yalnız eşleşmeler tamamen yazdığın 4 takımı yarı finale çıkartmak için ayarlanmış. Yarı final ise çılgın olacak...

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
@Tolstoyevski yarı finalde kura çekimi olmuyormuş ben unutmuşum o olayı tamamen. Ya da değiştirilmiş olabilir, ben kura çekiliyor diye biliyordum. :A Tottenham-City galibi Ajax-Juventus galibiyle oynayacak. Liverpool-Porto galibi Barca-Manu ile. Tamamen Juve-Barca finaline göre ayar çekilmiş resmen. Umarım olur da neyin ne olduğunu görürüz...

• Beğendim

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ajax- Juventus
Liverpool- Porto
Tottenham- M. City
Barcelona- M. United

Çok büyük bir eşleşme yok çeyrek finalde. 4 eşleşmenin de favorileri net. Juve, Liverpool, City, Barca. Bir sürpriz olmazsa yarı finalde izleyeceğiz bu takımları karşılıklı olarak :D

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

City-Juve
Liverpool-Barça

Final:

City-Barça

Kazanan:

Barça.
Yaşıyorsun yine kafayı. Açık ara en iyi kurayı Barcelona çekmiş.

WDLQoY.gif

• Güldürdün

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Direkt ayarlanmış kuralar bunlar, dört eşleşmenin de favorileri belli. Çok çok büyük bir sürpriz olmazsa Barcelona, City, Juventus ve Liverpool yarı final oynayacaktır.

Tek sürpriz Juve maçında yaşanabilir bence. Ajax, Juve’ye ters gelebilir.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Swensea vs Manchester City, Wolwerhampton vs Manchester United maçlarını izledim.

Swensea kontra atak oyunu ile tertemiz gollerini attı. Penaltı, kesinlikle penaltıydı. İkinci gol ise şık bir vuruş ile geldi. Bu takım 2. Lig'de 16. sırada. Yapılması gerekeni yaptıktan sonra arkaya yaslandılar ve attıkları gollerden sonra bile tehlikeli olmayı başardılar. Manchester City'nin kazandığı penaltı tartışılır. 3. golü, yani turu getiren golü ise ofsayttı, yanlış görmediysem. Son 10 dakikaya 2-1 geride girseydi çeviremez miydi? En azından uzatmalara giderdi. Lafı getirmek istediğim nokta, City'nin bugün sonradan maça dahil olan Sterling, Zinchenko, Aguero üçlüsü ile daha etkili olduğu. Tottenham maçlarında Gabriel Jesus'u ve Mahrez'i tercih etmeyecektir. Olur da Leroy Sane oynarsa, kendisinin etkin olma seviyesini İlkay Gündoğan'ın veya diğer oyun kurucuların ara paslardaki başarısı belirleyecektir. Schalke maçındaki gol yağmuru yanıltmasın kimseyi. Schalke son 16 takımı bile değil, zaten küme düşmemek için oynuyorlar kendi liglerinde. City, Tottenham maçlarında, en azından deplasmanda zorlanabilir. Daha 3 haftadan fazla bir süre var, form grafikleri değişmedikçe böyle düşünüyorum.

Wolwerhampton... Bu konuya, bu takımı övmek için gelmedim ama övmezsem içimde kalır. Muazzam bir sempati duyuyorum takıma. Kapasiteleri belli, yapabilecekleri belli. Avrupa Ligi'ne gitmek için uğraşıyorlar ligde, bi' de üstüne FA Cup'da yarı finale çıktılar (erken eşleşme olmazsa finalde City ile oynarlar). Bugünki maçta kendisinin 3 katı değerindeki ManU'yu rezil ettiler. Yolları açık. Hedeflerine ulaşacaklardır.

Manchester United ise teknik direktörünün gereksiz övülmesi, mânâsız şekilde çeyrek finale gelmeleriyle birlikte hak ettiğinden fazlasını alan takım hâline geldi. PSG karşısında, kendi evinde 0-2 yenildiler. Deplasmanda bilinçsizce atılan goller, son dakikalardaki penaltı ile turu geçtiler. Ortada kayda değer bir çaba yok, atak yok, organizasyon yok. Gününde olan Barcelona iki maç toplamında 10 (on) gol atar bu takıma. Topu ayağında tutma oranı olarak korkunç bir şov yapar. Messi iki kere hat-trick yapabilir. Kısacası, süpriz olmazsa, ManU rüsva olur.

• Beğendim