UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Avrupa Konferans Ligi - Genel Yorum & Sohbet Konusu 🌠

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Şifreli şifreli mesajlar, utanmıyor musun? :A
Yahu ciddi ciddi 1080p yayın yapan site linki istedim. :A Hiçbir fesatlık yoktu içimde mesajı yazarken. :A Nasıl sapık insanlarsınız vallahi. :A @MasacRE sen de güleceğine at, varsa. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Maç harika. Tempo yüksek :Z
ay ay ay 3. golü kaçırdılar :A

Ozaman başa sarayım 2. golüde ekleyip :A
Messi'nin maçı:

@Sherlock[/USER] sana bir sözüm vardı :A
Elimde sıcak çikolata, Tv'den maç keyfi ? @MasacRE
Gol zamanı :A
TFC8mT.jpg

Bu da 2. gol
kyew1l.jpg

• Beğendim
Reactions: Sherlock and MEnes

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Maç harika. Tempo yüksek :Z
ay ay ay 3. golü kaçırdılar :A

Ozaman başa sarayım 2. golüde ekleyip :A
Messi'nin maçı:

@Sherlock[/USER] sana bir sözüm vardı :A
Elimde sıcak çikolata, Tv'den maç keyfi ? @MasacRE
Gol zamanı :A
TFC8mT.jpg

Bu da 2. gol
kyew1l.jpg

Barça bu sene o kupayı alacak, Messi 5. ŞL’ye doğru gidiyor. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Barça bu sene o kupayı alacak, Messi 5. ŞL’ye doğru gidiyor. :A
bu mesajın Menes'e sandım :F bildirimden alıntıyı farkettim :A Ben bu maçtan çok keyif aldım. Bundan sonra tr kanallarını boşlamıştım zaten. İsveç kanallarımızdan kalan maçları takip edeceğim?

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
şuan show yapılıyor resmen :A 3. golde Messi harika çalımlar yaptı :D
bu mesajın Menes'e sandım :F bildirimden alıntıyı farkettim :A Ben bu maçtan çok keyif aldım. Bundan sonra tr kanallarını boşlamıştım zaten. İsveç kanallarımızdan kalan maçları takip edeceğim?

Messi maçları böyle ciddiye aldığı ve şov yaptığı zaman böyle oluyor, tek başına taşıdı bugün resmen. :A

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: MEnes and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Neydi şu konu bana da bir deyin bakayım :A @Sherlock
Bugün 100% açacam garanti veriyorum dedi :A az daha sabret, açmazsa gece senle yine ortaklık yaparız, sana açtırırız konuyu :A ilgi alanın ve deneyimin olan birşey :A (eh anlarsın belki şimdi, anlamasanda çatla :F) sen açarsan @Sherlock u saf dışı bırakırız :A
Bu arada Halka ile ilgilide, Halka'nın konusunda ser verip sır vermiyordu hangi bölümde oldugunu ama bana nihayet önemli açıklamalarda bulundu, kamuya açık alanda olmadığı için ifşa edemiyorum ama artık bir kıpırdama halinde olduğunu diyebilirim :A @MEnes (tabi şu sözde pazartesi açacağı konuyu bukadar erteleyince Halka konusunda nekadar güvenmeliyim bilemiyorum :A)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bugün 100% açacam garanti veriyorum dedi :A az daha sabret, açmazsa gece senle yine ortaklık yaparız, sana açtırırız konuyu :A ilgi alanın ve deneyimin olan birşey :A (eh anlarsın belki şimdi, anlamasanda çatla :F) sen açarsan @Sherlock u saf dışı bırakırız :A
Bu arada Halka ile ilgilide, Halka'nın konusunda ser verip sır vermiyordu hangi bölümde oldugunu ama bana nihayet önemli açıklamalarda bulundu, kamuya açık alanda olmadığı için ifşa edemiyorum ama artık bir kıpırdama halinde olduğunu diyebilirim :A @MEnes (tabi şu sözde pazartesi açacağı konuyu bukadar erteleyince Halka konusunda nekadar güvenmeliyim bilemiyorum :A)
Ya filmlerle ilgili ya da maçlarla ilgili bir şey o zaman ama tam olarak ne istediğini bilemeyeceğim :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ya filmlerle ilgili ya da maçlarla ilgili bir şey o zaman ama tam olarak ne istediğini bilemeyeceğim :A
Gibi gibi, çatlamaktan kurtuldun sayılır :A ama bu benim isteğimle açılan birşey değil, bana çıtlatıldı, kendimi hazırladım ama bir türlü gelmedi konu :A Ben bir tarih verilince sözlerin zamanında tutulmasıni bekliyorum hep ama şu forumda benim haricimde o konuda sıkı duran kimseye pek rastlamamama rağmen halen zamanında olacak şeyler sanıyorum :F
Bir ara @Doğu ile koyu bir sohbet işimiz vardı ve galiba 8 ay sonra anca yapılmıştı :A
Üşengeç @MEnes e hiç deyinmeyeyim :A kendisinin yine eğitime başladığını duyduğumda kendisiyle detaylı sohbet edeceğimizi kararlaştırdık ve en son spor tatilimde sohbet tarihi vermişti ama tabiki olmadı :A
Yani herkes sabıkalı bu konuda. Bende benzerim inşallah burdakilere. Ne diyeyim :F