UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Avrupa Konferans Ligi - Genel Yorum & Sohbet Konusu 🌠

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
  • İlginç
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ben hala karar veremedim. Porto'yu bilmiyorum ama Liverpool şov yapacakmış gibi duruyor. Diğer tarafta has takımım MCity var. :A
Etiketlediğim isimler arasında en banko seni görüyordum City maçını tercih edecek diye, şaşırttın :A Ben daha dengeli olan eşleşmeyi tercih ederim genelde, Liverpool-Porto'da Liverpool çok ağır basıyor ama bir yandan da ligi düşündüğünden şov da yapamazlar gibi. Öbür tarafta da City favori tabi ama Tottenham da boş takım değil :A

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
iki maçında üst bitmesi dileğiyle :A
Liverpool vs Porto için 4.5 üst garanti. :A Skor 4-1. :A
Etiketlediğim isimler arasında en banko seni görüyordum City maçını tercih edecek diye, şaşırttın :A Ben daha dengeli olan eşleşmeyi tercih ederim genelde, Liverpool-Porto'da Liverpool çok ağır basıyor ama bir yandan da ligi düşündüğünden şov da yapamazlar gibi. Öbür tarafta da City favori tabi ama Tottenham da boş takım değil :A
Tottenham ismini görünce canım sıkılıyor niyeyse. :A %99 ihtimalle bu maçı izleyeceğim ama City'nin de ne yaptığı belli değil. Adamlar 1-0 öne geçince köşe gönderine gidip zaman öldürüyor. :( Güzel maç izleriz de gol olarak kısır geçer.

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Oo merak etme gollerden başımız dönecek :A (maçlar 0-0 bitti)

Tottenham ismini görünce canım sıkılıyor niyeyse. :A %99 ihtimalle bu maçı izleyeceğim ama City'nin de ne yaptığı belli değil. Adamlar 1-0 öne geçince köşe gönderine gidip zaman öldürüyor. :( Güzel maç izleriz de gol olarak kısır geçer.
İki maçtan da en az 3 gol bekliyoruz :A Maskeli Fedai kardeşlerini sevindirmelerini bekliyoruz :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bugün Tottenham-City Liverpool-Porto maçları var. Liverpool'u sevsem de diğer eşleşme daha güzel görünüyor. Tottenham-City maçına doluşuyor muyuz bugün? :A @Sherlock @Tolstoyevski @DarkLegenD @Maskeli Fedai

İki maç da sıkıcı gözüküyor hatta çeyrek finallerde kıyasıya geçecek bir maç yok, doğruca City-Juventus, Barça-Liverpool yarı finaline de atlayabilirlerdi tabi Ajax bir sürpriz yapmazsa :A

Finalin Barça - City arasında geçeceğini düşünüyorum. City Juve’nin üstünden geçer, Ronaldo balı artık bir yere kadar. :A Ama Barça-Juve finali de iyi olurdu, Ronaldo neymiş Messi kimmiş görmüş olurduk bir kez daha ama darısı seneye artık. :D (dedi ve Juve-Liverpool finalinde Cr7’nin hattrick yapmasına neden oldu)

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Liverpool - Porto maçına bakarım tahminen, City - Totenham maçında City hayvan gibi pas yapıp, top çevirir ve rahat kazanır. :A
Porto da çok zayıf ama ya, o maçta sadece Liverpool ligi de düşündüğünden çok kasmazsa Porto'nun şansı olabilir biraz. Öteki tarafta karşı takımda Kane, Dele Alli falan var yani sonuçta :A

• Beğendim
Reactions: Sherlock

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Neyse o zaman başta City'i açalım da duruma göre Liverpool maçına geçilebilir belki :A

• Güldürdün

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Neyse o zaman başta City'i açalım da duruma göre Liverpool maçına geçilebilir belki :A
Önümde bir paket mendil, sağ elimde büyükbabamdan kalan viski, sol elimde en pahalısından sigara ile oturuyorum: Bernardo Silva yok! Sakatlanmış galiba. :(

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Önümde bir paket mendil, sağ elimde büyükbabamdan kalan viski, sol elimde en pahalısından sigara ile oturuyorum: Bernardo Silva yok! Sakatlanmış galiba. :(
Hadi o sakat diyelim Sane ile De Bruyne niye yok :A Aguero da penaltı kaçırdı, diğer tarafta Liverpool 1-0 yapmış bile :A

• Beğendim

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Hadi o sakat diyelim Sane ile De Bruyne niye yok :A Aguero da penaltı kaçırdı, diğer tarafta Liverpool 1-0 yapmış bile :A

Liverpool 2-0 yaptı fişi çekti, 4-5 tane atacaklar belli oldu. :A Guardiola da rotasyon yapmıştır ligi de düşünerek bence, gerçi bu sene onun için ŞL daha önemlidir. :A

• Beğendim

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Liverpool 2-0 yaptı fişi çekti, 4-5 tane atacaklar belli oldu. :A Guardiola da rotasyon yapmıştır ligi de düşünerek bence, gerçi bu sene onun için ŞL daha önemlidir. :A
Liverpool güle oynaya oynar artık gel City maçına, burada gol yok ama maç çekişmeli :A

• Beğendim
Reactions: Sherlock

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Onlar ilk 11'de bazen olur, bazen olmazlar. Leroy Sane sonradan girer muhtelen. Mahrez çıkar, Jesus girebilir. Fernandinho yerine De Bruyne girebilir aynı şekilde.

• Beğendim