Şampiyonlar Ligi - Genel Yorum & Sohbet Konusu

MasacRE

Favori Üye
5 Ocak 2012
19,276
9,662
859
Her sene ŞL’de ilk maç fark atıp, ikinci maç fark yiyor. :A Baya büyük başarı Barça adına, doğru. :A Senelerdir lig şampiyonluğuna hasret olan Real’e ilaç gibi gelir aslında. Bu açıdan bakınca. :A
Real'in lig ile işi yok, hedef daima Şampiyonlar Ligi'dir :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

MasacRE

Favori Üye
5 Ocak 2012
19,276
9,662
859
Zidane çok iyi toparlamış takımı. Maç 2-2 bitti ama Real ezdi oyunda PSG'yi. Gönderilmenin kıyısına kadar gelmişken taş gibi bir takım yaratmış. 4. ŞL bile gelebilir bu gidişle :A

DarkLegenD

Favori Üye
24 Ağustos 2014
19,489
10,216
860
20
İngiltere
www.cizikdvdkasetleri.com
Çok tehlikeli eşleşmeler var. İngilizler domine edemeyebilir fakat onlar sonuçta İngiliz... Münih alır gibi. Liverpool'un elenmesi süpriz olmaz. Juventus çeyrek finale selam çakmış. City zorlanır ama geçer. Tottenham vs Leipzig çok ortada. Napoli süprizi bekliyorum.

Keyif alacağız.

MEnes

Emekli
18 Ekim 2015
11,171
9,230
710
26
İstanbul
Çok tehlikeli eşleşmeler var. İngilizler domine edemeyebilir onlar sonuçta İngiliz... Münih alır gibi. Liverpool'un elenmesi süpriz olmaz. Juventus çeyrek finale selam çakmış. City zorlanır ama geçer. Tottenham vs Leipzig çok ortada.

Keyif alacağız.

Bu sene o sene. MESSİ kralım Malverde'ye rağmen bu kupayı alıp zaten adını altın harflerle yazdığı tarihe yeni bir çentik daha atacak... (Atmalı)

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

Tolstoyevski

Favori Üye
14 Temmuz 2014
8,810
13,260
611
Corleone
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bu sene benim gizli favorim ve en sempati duyduğum takım Leipzig. Herkes Tottenham’i turun favorisi olarak görüyor ama asıl Leipzig elenirse büyük sürpriz olur. Hatta daha da ileri gidiyorum, Liverpool hariç Leipzig’in eleyemeyeceği hiçbir takım yok son 16’da. Ne City ne Münih.

Ancak ligde de şampiyonluğa oynadıkları için eğer şampiyonlar ligi hedefini düşük tutup lige odaklanırlarsa orası başka. Ama normal şartlarda 3 yese bile 4 atabilecek bir takım. Umarım final, en kötü yarı final görürler.

Forum İstatistikleri

Konular
205,322
Kullanıcılar
6,480
Son Üye
ramocan