UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Avrupa Konferans Ligi - Genel Yorum & Sohbet Konusu 🌠

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
İmkansız... Biz de Valverde'yi kovsak da rahatlasak bir an önce. :A
Allegri boşa çıktı, onu alın diyeceğim ama Barca'nın tarzına uymaz o adamın oynattığı futbol. Barca'ya Ajax'ın teknik direktörü gibi bir adam lazım, Hollanda'lı teknik direktörler seviyor o sistemi :A

• Beğendim
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Valverde + 6-7 tane ilk 11 oyuncusu. :A
KESİNLİKLE doğru...
Allegri boşa çıktı, onu alın diyeceğim ama Barca'nın tarzına uymaz o adamın oynattığı futbol. Barca'ya Ajax'ın teknik direktörü gibi bir adam lazım, Hollanda'lı teknik direktörler seviyor o sistemi :A
Evet bize total futbol hocası lazım ama öncelikle şu adamı bi kovalım. Çünkü kim gelse bu adamdan daha iyi yönetir bu takımı... :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
KESİNLİKLE doğru...

Evet bize total futbol hocası lazım ama öncelikle şu adamı bi kovalım. Çünkü kim gelse bu adamdan daha iyi yönetir bu takımı... :A
Gitmesi gereken oyuncuların içinde Messi de var. :A Manchester City'e gelsin. :bhr:

• Güldürdün
Reactions: MEnes

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Juventus Maurizio Sarri hocam ile anlaşmış. Bir de Dybala'yı satıp yerine daha faydalı olacak adamlar alınırsa gelecek sezon oraya bir kupa daha eklemenizi rica edeceğim :A @Sherlock @MEnes

962792726.jpg.0.jpg

Birincisi, Chelsea Sarri'yi nasıl istemedi ve elinden kaçırdı aklım almıyor. Muhtemelen malum oyuncu grubuyla anlaşamadı önceki teknik direktörler gibi. İkincisi, Sarri direkt gelir gelmez Şampiyonlar Ligi şampiyonluğunu kazanabilecek bir teknik direktör değil. UEFA Avrupa Ligi değil bu. :A Kötü bir hoca olduğu için değil bu arada, en azından ilk sezonunda takımı kendi futboluna adapte etmeye uğraşacaktır, istediği kadroyu tam olarak elde etmeye çalışacaktır. Sarri futbolu öyle ha deyince oynanmıyor. Kendisinin ikinci sezonunda belki şampiyon olabilir. Onun için sen bir sezon daha bekle Utku beyciğim. :A

Tabii şöyle bir şey de var, Barcelona hala Valverde isimli çöp kovasını kovmadı. Bu yüzden şimdilik görünen o ki Messi de şampiyon olamayacak. Yine bir İngiliz takımı veya hayvan gibi transferlerle yeniden çok güçlü olacak Real Madrid alır kupayı. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Birincisi, Chelsea Sarri'yi nasıl istemedi ve elinden kaçırdı aklım almıyor. Muhtemelen malum oyuncu grubuyla anlaşamadı önceki teknik direktörler gibi. İkincisi, Sarri direkt gelir gelmez Şampiyonlar Ligi şampiyonluğunu kazanabilecek bir teknik direktör değil. UEFA Avrupa Ligi değil bu. :A Kötü bir hoca olduğu için değil bu arada, en azından ilk sezonunda takımı kendi futboluna adapte etmeye uğraşacaktır, istediği kadroyu tam olarak elde etmeye çalışacaktır. Sarri futbolu öyle ha deyince oynanmıyor. Kendisinin ikinci sezonunda belki şampiyon olabilir. Onun için sen bir sezon daha bekle Utku beyciğim. :A

Tabii şöyle bir şey de var, Barcelona hala Valverde isimli çöp kovasını kovmadı. Bu yüzden şimdilik görünen o ki Messi de şampiyon olamayacak. Yine bir İngiliz takımı veya hayvan gibi transferlerle yeniden çok güçlü olacak Real Madrid alır kupayı. :A
Oturmuş takımlar bir miktar daha avantajlı olsa da orada da Ronaldo var Şerlok beyciğim hiç belli olmaz :A

Mesela Barca'nın kazanması için de Valverde'nin gitmesi lazım diyorsunuz. O mantıkla teknik direktör değişirse seneye Barca da alamaz kupayı :A

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Oturmuş takımlar bir miktar daha avantajlı olsa da orada da Ronaldo var Şerlok beyciğim hiç belli olmaz :A

Mesela Barca'nın kazanması için de Valverde'nin gitmesi lazım diyorsunuz. O mantıkla teknik direktör değişirse seneye Barca da alamaz kupayı :A

Yok o manada demedim Utku beyciğim, Sarri takımları biraz farklı oynuyorlar ve Sarri'nin futboluna adapte olunması biraz zaman alıyor. O yüzden demiştim. :A

• Beğendim
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Yok o manada demedim Utku beyciğim, Sarri takımları biraz farklı oynuyorlar ve Sarri'nin futboluna adapte olunması biraz zaman alıyor. O yüzden demiştim. :A
Anladım Şerlok beyciğim. Tabi daha konuşmak için erken bunları. Önce bir transferler yapılsın, sonra da sezon içinde takımların durumlarını görelim, öyle daha net yorumlar yapabiliriz. Benimki temenni sadece şu anda :A

• Beğendim

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
  • Üzücü

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Adam her sene lig şampiyonu yapıyor takımı işte daha ne istiyorsunuz, Barca'da kalsın o yüzden üstün başarılarına devam etsin :A

Her sene ŞL’de ilk maç fark atıp, ikinci maç fark yiyor. :A Baya büyük başarı Barça adına, doğru. :A Senelerdir lig şampiyonluğuna hasret olan Real’e ilaç gibi gelir aslında. Bu açıdan bakınca. :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE