UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Avrupa Konferans Ligi - Genel Yorum & Sohbet Konusu 🌠

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Yahu biz takmıyoruz öyle şeyleri sen mi gidip taktın ona :A
Diyorumya ozaman küçüktük, büyükler konusunca etkilendik bizde :A boşuna küçüklerin yanında diğer akrabaları kötülemeyin demiyorlar. İnsan kinleniyor :F

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
  • Güldürdün
Reactions: DarkLegenD and Dosi

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Bu sene başarılı oldular o kadar işte daha fazla abartmanın lüzumu yok :A Son yıllarda İspanyollar ile Almanların üstünlüğü net ortada.
4 takım da finalde (aksilik çıkmazsa), hangi lig bu kadar domine edebildi? Var mı örneği? Real Madrid vs Barcelona ve Sevilla vs Valencia maçlarının oynandığı yıl var mı?

Son düzenleme:
  • Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Evet dediğin gibiymiş Dosi :A Ben Bjk-Fb'yi Dosi söyledi ben değil, bu geri dönüşler ona o maçı hatırlatmış :A
Ramazan olsada kafa arada hâla zehir gibi. Hemencik çaktım mevzuyu :A:A
Bu aksam iyi yemek yedim. Ondan galiba :A normalde 2 -3 kaşık birşey yiyip kenara çekiliyorum :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
4 takımda finalde (aksilik çıkmazsa), hangi lig bu kadar domine edebildi? Var mı örneği? Real Madrid vs Barcelona ve Sevilla vs Valencia maçlarının oynandığı yıl var mı?
Ya süreklilik var diğer tarafta. 5 sene üst üste kupayı İspanyol takımları almış, ikisinde iki İspanyol takımı karşı karşıya gelmiş. UEFA'da da Sevilla kazanıyordu diğer taraftan da kim takar UEFA'yı, en büyük kupa Şampiyonlar Ligi. İngiltere bunu devam ettirebilirse ancak öyle öne geçer.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
O benim de aklıma geldi :( Ama Fatih Terim Valverde gibi çapsız birisi değil :A Zehirli oktan etkilenmez benim hocam.. (Etkilendi :A)
Kesin bir dille söylüyorum şuan Fatih Terim Barca'nın başında olsaydı Barca Liverpool'u elerdi NET. Valverde Barca tarihindeki en çapsız, vasıfsız hocalardan bir tanesi. Normalde Barca hoca tercihi yaparken kendi ekolüne uygun adamları seçerdi. Luis Enrique bile en azından o ekole bir nebze uygun bir adamdı. Tiki taka'yı tam olarak yansıtmasa bile en azından ofansif oyunu tercih ederdi. Valverde'nin Barca ekolüyle ve oyun tarzıyla uzaktan yakından alakası yok. Adam 10 15 yıldır 4 3 3 oynayan Barca'yı tüm önemli maçlarda 4 4 2 oynattı. 4 4 2'de kanat oyuncuları olmadan hem de. 4 orta saha var ve bunlardan 2 veya 3'ü defansif ağırlıklı diyebiliriz. Ve bu durum her büyük maçta inatla devam etti. Bu adam Barca gibi bir takımda olduğunun farkında olmayan rezil bir adam. Kulübün ağırlığının farkında olmayan büyük bir çöp. Bunu geçen yıl görmemize rağmen bu sene nasıl devam ettiler bu rezil herifle aklım almıyor. Bartomeu yönetiminin de çapsız olduğu tüm gerçekliğiyle ortada. Yıllardır Pep sonrası düzgün ve sağlam bir antrenör bulamadılar şu takıma. Valverde ve işe yaramayan bir çok oyuncunun gönderilmesi, sağlam bir kafa (mentalite) değişimi lazım bu takıma. Bakalım yaz ayı Barca açısından beklediğimiz hareketlilikte geçecek mi, umarım geçer yoksa hiiiiç umudum yok bu takımdan...

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Kesin bir dille söylüyorum şuan Fatih Terim Barca'nın başında olsaydı Barca Liverpool'u elerdi NET. Valverde Barca tarihindeki en çapsız, vasıfsız hocalardan bir tanesi. Normalde Barca hoca tercihi yaparken kendi ekolüne uygun adamları seçerdi. Luis Enrique bile en azından o ekole bir nebze uygun bir adamdı. Tiki taka'yı tam olarak yansıtmasa bile en azından ofansif oyunu tercih ederdi. Valverde'nin Barca ekolüyle ve oyun tarzıyla uzaktan yakından alakası yok. Adam 10 15 yıldır 4 3 3 oynayan Barca'yı tüm önemli maçlarda 4 4 2 oynattı. 4 4 2'de kanat oyuncuları olmadan hem de. 4 orta saha var ve bunlardan 2 veya 3'ü defansif ağırlıklı diyebiliriz. Ve bu durum her büyük maçta inatla devam etti. Bu adam Barca gibi bir takımda olduğunun farkında olmayan rezil bir adam. Kulübün ağırlığının farkında olmayan büyük bir çöp. Bunu geçen yıl görmemize rağmen bu sene nasıl devam ettiler bu rezil herifle aklım almıyor. Bartomeu yönetiminin de çapsız olduğu tüm gerçekliğiyle ortada. Yıllardır Pep sonrası düzgün ve sağlam bir antrenör bulamadılar şu takıma. Valverde ve işe yaramayan bir çok oyuncunun gönderilmesi, sağlam bir kafa (mentalite) değişimi lazım bu takıma. Bakalım yaz ayı Barca açısından beklediğimiz hareketlilikte geçecek mi, umarım geçer yoksa hiiiiç umudum yok bu takımdan...
Messi'yi bu takımdan kurtarıp City'e mi transfer etsek yoldaşım. Pep hocamla beraber şov yaparlar diye düşünüyorum. Onun dışında dediklerine yüzde yüz katılıyorum. Valverde ben bu takımın hocası değilim diye bas bas bağırıyor. Adam maçı yaşamıyor bir kere. Kloop, Guardiola, Pochettino gibi adamlara bakıyorsun her an maçın içinde. Ordan oraya koşturuyorlar. Valverde ise Messi bir şey yapamayınca ortadan kayboluyor. Birde ezberlemiş üç tane oyuncu değişikliği sürekli aynı isimleri alıp alıp duruyor. Yönetim de takıma nerde çöp, işe yaramaz çöp adam var toplayıp getirmiş. Dembele, Malcom, Vidal gibi adamların Barcelona'da işi ne . Coutinho mantıklı bir hamle olarak düşünülebilir ama tutmadı. Defans bölgesinde Pique hariç geri kalanla yolların ivedilikle ayrılması gerekiyor. Yoksa daha çok başlarına felaket gelmeye devam edecek..

• Beğendim
Reactions: MEnes

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
2 gecedir çıldırıyorum istediklerim oluyor. 2 maçı da sonradan açtım ve açtığım gibi geri dönüşler başladı. Yıllardır istediğimiz oldu iki İngiliz finalde. 2004 Porto-Monaco finali gibi sönük değil. Kaç maçtır gözümüz gönlümüz açıldı. Şimdi biraz İngiliz futboluyla doruklara ulaşalım.

• Harika
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Hem ŞL hem de AL'de tam anlamıyla bir İngiliz Bahar'ı yaşanıyor. Şampiyonlar Ligi çeyrek finallerine 4, Avrupa Ligi yarı finaline 2 takım çıkardılar. Ve muhtemelen finaller Liverpool vs Tottenham, Chelsea vs Arsenal şeklinde oynanacak. Mu-az-zam. Keyfim yerinde ve bu ihtimallerin gerçekleşmesini bekliyorum.
:)

İngiliz Futbolu'na biat edin. :)

Son düzenleme:

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Ah Valverde vah Malverde... Bizi şu çapsızların diline düşürdün ya, bir daha gün yüzü göremeyesin çapsız leş herif...
Bırakın şu Valverde'nin yakasını. Gören de taş gibi takımı kötü yönetimiyle başarısızlıklara sürüklüyor zannedecek. Nasıl Fenerbahçe'nin bu yıl 8-9 tane ilk 11 topçusunu göndermesi gerekiyorsa Barcelona da göndermeli. Bu kadar basit.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Bırakın şu Valverde'nin yakasını. Gören de taş gibi takımı kötü yönetimiyle başarısızlıklara sürüklüyor zannedecek. Nasıl Fenerbahçe'nin bu yıl 8-9 tane ilk 11 topçusunu göndermesi gerekiyorsa Barcelona da göndermeli. Bu kadar basit.
Namağlup 11 12 maçta 6 gol yemiş takım en önemli maçta 3-0'ın rövanşında 4 gol yiyip eleniyorsa ben o işte hocayı gömerim. Ki ilk maçta da takımı iyi oynamayan iç sahada defansif anlayışla çıkan bir adam bu. Messi ekstra işler yaptı da 3-0 bitti ilk maç. Barcelona mentalitesinden bi haber sadece Messi'ye sırtını dayamış bir çöpten bahsediyoruz. Yani Valverde'yi falan hiç bir yere falan bırakmam, fırsat buldukça gömeceğim...