UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Avrupa Konferans Ligi - Genel Yorum & Sohbet Konusu 🌠

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

Gözümde canlanır koskoca mazi...
"Eboue çivi gibi çaktı!" her duyduğumda tüylerim diken diken olur.

Bir Türk takımının içinde bulunduğu bundan daha iyi bir maç izlemedim. Yanlış anlaşılmasın, sadece Türk vs yabancı maçları kast etmiyorum. Türk vs Türk için de geçerli söylediğim şey.

Son düzenleme:

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Tam bir City'li olmuşsun sen, United'i iyice küçümsemeler falan :A Ne olursa olsun Psg'yi elediler, o kadar emin konuşma sen yine de :A
City ile alakası yok canım.

PSG'yi elediler de nasıl elediler, izledin mi? Gerçi izleyenler bile teknik direktörü tanrı yaptılar ya neyse. Barcelona'nın toplamda 10 gol atacağını düşünüyorum. Başka bir şey söylemeyeceğim.

• Beğendim
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
City ile alakası yok canım.

PSG'yi elediler de nasıl elediler, izledin mi? Gerçi izleyenler bile teknik direktörü tanrı yaptılar ya neyse. Barcelona'nın toplamda 10 gol atacağını düşünüyorum. Başka bir şey söylemeyeceğim.
İzledim, biliyorum Psg net üstündü ama elediler mi elediler sonuca bakacaksın :A Mourinho'dan sonra takımı ne kadar ileriye taşıdığı da ortada adamın, normal o övgüleri alması. Ayrıca Manu'nun defansı leş ama kalede dünyanın en iyi kalecisi var, kolay değil öyle farka boğmak :A

• Üzücü
Reactions: DarkLegenD

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
İzledim, biliyorum Psg net üstündü ama elediler mi elediler sonuca bakacaksın :A Mourinho'dan sonra takımı ne kadar ileriye taşıdığı da ortada adamın, normal o övgüleri alması. Ayrıca Manu'nun defansı leş ama kalede dünyanın en iyi kalecisi var, kolay değil öyle farka boğmak :A

Psg’yi, Bsg diye okumuş olmam... :A