Şampiyonlar Ligi Finali İstanbul'dan Portekiz'e Alındı!

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,292
Puanı
1,060
UEFA tarafından yapılan açıklamada daha önce İstanbul Olimpiyat Stadında oynanacağı açıklanan şampiyonlar ligi finalinin Portekiz'deki Porto'nun Dragao Stadı'na alındığı açıklandı.

Şampiyonlar ligi finali geçen yılda pandemi sebebi ile yine İstanbul yerine Portekiz'in Lizbon şehrinde yapılmıştı.

Şampiyonlar ligi finali 29 Mayıs 2021'de Manchester City ile Chelsea arasında yapılacak.

1620902813070.png

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,609
Puanı
860
Nihat efendi az gururun varsa istifa edersin.

Yüksek ihtimalle 2022 Süper Kupa ve 2023 Şampiyonlar Ligi finalini bize verecekler.

Formula 1 için de yarın resmi iptal yazısını görürüz.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,431
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
UEFA tarafından yapılan açıklamada daha önce İstanbul Olimpiyat Stadında oynanacağı açıklanan şampiyonlar ligi finalinin Portekiz'deki Porto'nun Dragao Stadı'na alındığı açıklandı.

Şampiyonlar ligi finali geçen yılda pandemi sebebi ile yine İstanbul yerine Portekiz'in Lizbon şehrinde yapılmıştı.

Şampiyonlar ligi finali 29 Mayıs 2021'de Manchester City ile Chelsea arasında yapılacak.

Ekli dosyayı görüntüle 102357
Ben şampiyonlar ilginde chealsea yi preamier ligte west hamın dördüncü olmasını istiyorum Fenerbahçe şampiyon olamazsa @emreemreu @Dosi @bazinga @serhatt @Tolstoyevski

• Beğendim
Reactions: Dosi and bazinga

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Geçtiğimiz yıl bu finalin İstanbul'da oynanamamış olması kabul edilebilir, sonuçta virüs birçok ülkeyi etkisi haline almıştı ancak bu sene de bu finalin oynatılamamış olması bana kalırsa kabul edilebilir bir şey değil ve net bir şekilde başarısızlık. Tabii ki yalnızca federasyonun başarısızlığı değil, federasyonun başarısızlığı Covid-19 ile alakalı veriler ortadayken düzenleyici/organize edici kurumlara şov yapması, anlam veremediğim bir üslupla federasyon başkanının açıklamalar yapması gibi şeyler...

2023 yılında, cumhuriyetin 100. yılı ile birlikte yapılabilecek bir final organizasyonu teklif edilmiş söylentilere göre Türkiye'ye. Güzel bir fikir ancak umarım ilgili final oynanana kadar bu karardan dönüldüğünü de görmeyiz...