'Şakir Paşa Hanedanı: Mucizeler ve Skandallar'ın Okuma Provası Gerçekleşti! | NOW

E5e8HGMXIAU4Asc.jpg

Bu ne la ? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ismi gibi up uzun, Kanal 7 TV Filmleri adı gibi olmuş : 'Karısına eziyet çektiren adamın ibretlik hikayesi' gibi 😂

İsmi kısalması lazım ama merakla bekliyoruz, komedi mi ?
Aynen öyle bunu birine izliyorum desen nasıl anlatacaksın :D

Kadro güzel, konu ilgi çekici. İlk bölümüne mutlaka göz atarım :ok:

Ama arkadaşların da dediği gibi ismi gerçekten çok uzun olmuş.

Cem Yiğit Üzümoğlu muhtemelen Şakir Paşa'nın oğlu Cevat'ı (Halikarnas Balıkçısı) oyanayacak. Cevat kendinden yaşça büyük İtalyan bi kadınla evlendiği için, Denise Capezza ile partner olacaklardır diye düşünüyorum. Kendisini Uçurum döneminde baya beğenirdim. Sonrasında da hiç bi yerde izlememiştim. Merak ediyorum.

Kadro, ismi, senaristi çok merak uyandırdı. İlla ki izlerim ilk bölümü

Oğlanı görünce Teyzen bu videoya dönüşüyor. :A

@xemrexxx

Aynen öyle bunu birine izliyorum desen nasıl anlatacaksın :D

Kardeş olacaklarmış. Güzelim uyumu kardeş yaparak harcıyorlar, şaka gibi. :A

Demiştim Denise ile partner olacak işte bencede Nilsu ile olmalıydı ya

Kadro güzel, konu ilgi çekici. İlk bölümüne mutlaka göz atarım :ok:

Ama arkadaşların da dediği gibi ismi gerçekten çok uzun olmuş.

Cem Yiğit Üzümoğlu muhtemelen Şakir Paşa'nın oğlu Cevat'ı (Halikarnas Balıkçısı) oyanayacak. Cevat kendinden yaşça büyük İtalyan bi kadınla evlendiği için, Denise Capezza ile partner olacaklardır diye düşünüyorum. Kendisini Uçurum döneminde baya beğenirdim. Sonrasında da hiç bi yerde izlememiştim. Merak ediyorum.
heyatım şimdi @Aserat tan öğrendim, bu şakir paşanın eşi vahide teyzem, sevgilisi meryoşum olacakmış ; yani hürremi hürremle aldatacakmış adam yürek yemiş resmen😱 bunun sonu Halit argundan beter olur bence sırf o bölümleri görmek için izlenebilir :A :A @Yakamoz-Asi @Dosi @Bully

heyatım şimdi @Aserat tan öğrendim, bu şakir paşanın eşi vahide teyzem, sevgilisi meryoşum olacakmış ; yani hürremi hürremle aldatacakmış adam yürek yemiş resmen😱 bunun sonu Halit argundan beter olur bence sırf o bölümleri görmek için izlenebilir :A :A @Yakamoz-Asi @Dosi @Bully
Heh tam senin sevdiğin tarzda dizi emre :A