'Şahmeran' Dizisinde Deniz Çakır Gitti, Evrim Alasya Geldi!

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Eğer bu yüzdense çok saçma... :kizgin:
Sosyal medyada çok büyük linç yedi. Bu sözleri yazınca daha önce türbanlı birisine dediği yada dediği iddia edildiği ''Yallah Arabistan'a'' sözleri de hatırlandı ve linç ikiye katlandı.
Asıl tepki çoğu kadına şiddet olaylarına vs susup Kim Kardashian meselesine sahip çıkması oldu ki orada takipçilerin Türklük duygularını da işin içine katarsak bende kızdım :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Konuk oyuncu olduğunu biliyoruz ama yine de Kırmızı Oda'ya veda edeceği bölüm geldiğinde ayrılmak zor olacak bu haberle şimdiden üzüldüm bile. :(
Daha var mı dizide :eek: hikayesi beğenildi diye bırakmıyorlar galiba :A
Deniz Çakır gittiğine göre ATV'de yayınlanabilir bu dizi.

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Tahmini ayrılma sebebi

Deniz Çakır tepki aldı bu yüzden. Ara vermek istemiş olabilir.
Sanmıyorum bundan olacağını. Bu seferki öyle çok ses getiren bir şey değildi. :A Zamanında linçlerin daha büyüğünü yedi malum olaydan dolayı.

Bence Erkan Birgören senaryosu içine sinmedi. :A

• Beğendim
Reactions: hayret bi şey

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Daha var mı dizide :eek: hikayesi beğenildi diye bırakmıyorlar galiba :A
Deniz Çakır gittiğine göre ATV'de yayınlanabilir bu dizi.
Kitapta uzun uzun anlatılan bir hikayenin 2 bölümde bitmesini beklemiyordun herhalde. :A
Tahmini ayrılma sebebi

Deniz Çakır tepki aldı bu yüzden. Ara vermek istemiş olabilir.
Hiç sanmıyorum büyük ihtimalle o kadar zaman sonra bu diziyle ekranlara dönmek istememiştir. Ki bence çok haklı çünkü Yusuf Çim uğursuzunun dizileri tutmuyor. :A

• Beğendim
Reactions: hayret bi şey

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Kitapta uzun uzun anlatılan bir hikayenin 2 bölümde bitmesini beklemiyordun herhalde. :A

Hiç sanmıyorum büyük ihtimalle o kadar zaman sonra bu diziyle ekranlara dönmek istememiştir. Ki bence çok haklı çünkü Yusuf Çim uğursuzunun dizileri tutmuyor. :A
Kitapta uzun uzun diyorsun da çok fazla yer kaplamıyor kitapta. :A Diğer hikayeler daha fazla yer kaplıyor mesela. :A

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: Dosi and Aserat

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Demet Akbağ'nın olması yeterli ancak senarist vasat be hiç umudum yok. :T:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

Kitapta uzun uzun diyorsun da çok fazla yer kaplamıyor kitapta. :A Diğer hikayeler daha fazla yer kaplıyor mesela. :A

Olabilir okumadım çünkü. :A Ama her bölüm yeni bir şey çıkıyor uzaması normal. :A

İşte onlar kitapta tek bölümde. :A Okumadıysan bilmeden yorum yapma. :A
Bilmeden konuşup beni yanlış yönlendirmeye çalışmışsın ama neyseki @Özgür havanı söndürmüş :A

• Güldürdün
  • Sinir Bozucu
Reactions: Aserat and Özgür