Şahane Damat - Tanıtım Fragmanı | Star TV

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
denizz19 yeni bir haber konusu açtı

Şahane Damat - Tanıtım Fragmanı | Star TV

sahane-damat-dizisinde-hangi-oyuncular-yer-aliyor-7133174.jpeg

Star TV ekranlarında izleyicisiyle buluşacak olan, yapımcılığını Osman Sınav'ın üstlendiği, başrollerini Ali Ersan Duru, Burcu Özberk ve Nükhet Duru'nun paylaşacağı yeni dizi Şahane Damat'ın ilk tanıtım filmi geldi.​

Komedi türünde olacak dizi şimdiden ilgi çekeceğe benziyor. Özellikle Güneşin Kızları dizisiyle adından söz ettiren Burcu Özberk dizi için artı olacak gibi.​

İşte o tanıtım filmi.​

http://www.startv.com.tr/dizi/sahane-damat
Orijinal formatta oku

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Pek beğenmedim ben. Hep aynı tarz diziler bu ne ya. Şöyle güzel farklı bir proje göremedim hala.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bizim Karadayı'nın Mehmet Saim'ini böyle bir rolde görmek şaşırttı ama baya beğendim fragmanı. :D Güzel olmuş dizi. :)

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Bodrum Masalı güzel olur. :D
Aynen o diziden umudum var özledik lise dizilerini. Umarım hayal kırıklığı yaratmaz senaryo anlamında. Zaten bu yaz belli ki drama dizimiz yok pek. Mumla arayacağız güzellerini. :)

aynı formatmı bana aynı gelmiyor ya
Benim fikrim bu. Aynı formattan kastım şu bir yakışıklı ve çıplak erkek ve güzel ya da şapşal kız modası. Artık eskidi bu format. :)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,098
Puanı
1,060
Aynen o diziden umudum var özledik lise dizilerini. Umarım hayal kırıklığı yaratmaz senaryo anlamında. Zaten bu yaz belli ki drama dizimiz yok pek. Mumla arayacağız güzellerini. :)

Benim fikrim bu. Aynı formattan kastım şu bir yakışıklı ve çıplak erkek ve güzel ya da şapşal kız modası. Artık eskidi bu format. :)

Biliyorum cnm genç kızlar böyle şeylere ilgi gösterdiği için sanırım bakalım kaçı
tutacak kaçı kalkıcak

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710

Aynen aynen ama bunu en güzel yapabilen İlişki Durumu: Karışık'tı. No:309'daki kız şapşal değil ama sarhoşken bir farkı kalmamıştı. :D

Keşke medcezir'deki Mert-Eylül aşkı tarzı bir şey izleyebilsek. :)