Şahan Gökbakar, Sıla'yı Ti'ye Aldı!

Emre Ozansoy

Konu Editörü
26 Ağustos 2017
6,467
3,656
450
İstanbul
Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, şarkıcı Sıla'yı ti'ye aldı!Ünlü şarkıcı Sıla, sosyal medya hesabından verdiği canlı konser ile kendisine bir kez daha hayran bırakırken, Instagram canlı yayınının azizliğine uğradı.Yayını kapattığını zanneden Sıla, yüz ifadesi ile yorulduğunu belli etti. Ardından panikleyerek yayını kapattı.

Yaşanan bu olayın ardından ünlü komedyen Şahan Gökbakar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile yayını kapamadığını fark edince panikleyen Sıla'yı ti'ye aldı.

İşte o taklit:

 

blacklion

Favori Üye
30 Ekim 2019
3,674
3,342
390
Linç edecek insan arıyorlar sosyal medyada. Tuvana Türkay'dan sonra sıra Sıla'da. Olayı Ahmet Kural ile yaşadığı mesele üzerinden konuşup linçleyenler var bir de. Denilebilecek söz yok. Herkes kamera karşısında rahat konuşamayabilir, gerilebilir veya konuşsa bile sıkılabilir. Herkesin yapabileceği bir şeyi sadece Sıla yapmış gibi topa tutup linçlemek, olayları başka yönlere çekmek çok adice... İnsanlar sırf ünlü diye yaptığı, söylediği her şeye laf etme hakkını nerden buluyorlar? Biraz sağduyulu olmak lazım bu konularda...

Şahan'da tuz biber eklemiş hemen. Kendisi de yarın bir gün benzer bir durumdan linç edilirse o zaman sorarım bu dalga geçmesini. Ayıp etmiş fazlasıyla...
 

dreamy

Favori Üye
21 Temmuz 2016
7,645
4,830
460
Linç etmek için yer alıyorlar cidden. Bu olay niye bu kadar büyütüldü anlamış değilim. Artı normalde de bir şey dememiş, sadece yüzünü ekşitmiş ki gayet normal bir durum bu.
 
  • Beğendim
Reactions: MayısKralı