Şafak Sezer'den 'Büşra Pekin' ve 'Ersin Korkut'a Ağır Sözler!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,992
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
safaksezrer203848-1.jpg

Şafak Sezer, katıldığı canlı yayında Büşra Pekin ve Ersin Korkut hakkında ağır sözler söyledi!

Rol aldığı dizi ve filmler ile tanınan ünlü oyuncu Şafak Sezer, geçtiğimiz gün ünlü şarkıcı Serdar Ortaç'ın Instagram'da yaptığı canlı yayına katıldı.

Ersin Korkut ve Büşra Pekin ile birlikte rol aldığı 'Kutsal Damacana'ya dair düşüncelerini paylaşan Sezer, “İlk başrolüm, çok güzel bir film, hayatımdaki en güzel film. Ömrümün en çok enerjisini buraya verdim. Ne kadar acı bir şey; Ersin Korkut ve Büşra Pekin, bir kere bile 'Kutsal Damacana'da oynadıklarını söylemediler. Büşra Pekin ve Ersin Korkut'la hayatları boyunca bir daha çalışmam. Hiçbir zaman, asla” dedi.

Film setinde bir sorun olmadığı ifade eden Sezer, “Bir sebebi varsa yazıklar olsun. Onlara hayatları boyunca en güzel hediye verildi. 'Kutsal Damacana'da oynadım' diye insan CV'sine ekler. 'Acaba bir haksızlık mı yaptım?' diye düşünüyorsun. Aksine çok da iyilik yaptım” ifadelerini kullandı.​

• Beğendim
Reactions: Felon

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Eski parlak günleri bittiği için polemiklerle gündeme gelmeye çalışan ucuz ünlü hareketleri işte. :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Kırılmış olabilirsin de, "dünyanın en güzel hediyesi" kısmı çok abartılı. :)

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Valla bu Alemin Kıralı dışında komik biri değildi bence ve en güzel hediye falan diyorsunda onları oynadığı daha iyi filmler var

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,597
Puanı
860
Çok haklı. Hadi Ersin önceden filmlerde yer almışda Büşra ilk kez bir filmde bu kadar ön plandaydı.

• Beğendim
Reactions: Angelica

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,992
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ersin Korkut hakkında değil ama Büşra Pekin konusunda haklı. Ben Kutsal Damacana'dan önce Büşra'nın o kadar tanındığını düşünmüyorum.

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,092
Puanı
1,060
Sonuçta bu filme rol alıp tanınmalarına vesil oldu bence yazmaları gerekirdi :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
İkisinin de CV'sinde olması gereken bi film değil. Büşra Pekin bir sürü komedi yaptı. Kutsal Damacana'da ki rolü CV'de yer alsa ne olur almasa ne olur:A