İzmir Çetesi'nin Reklamı Kanal D'de !

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Türk TV dünyasında bir ilk yaşandı az önce!..

Star’da yarın başlayacak olan “İzmir Çetesi”nin tanıtımı az önce aynı gruba bağlı Kanal D’nin reklamlarında geçti!..

Bakalım bu “Grup kardeşliği” İzmir Çetesi’nin ratinglerine nasıl yansıyacak?

Kaynak: Uçankuş

Μαнoni

Favori Üye
Reaksiyon puanı
699
Puanı
684
İzmir Çetesi Bu Günü Karıstırcak Gibi Gözüküyor Kavak Yelleri Eski Ritmine Dönebilir Akasya Duragi İyi Bir Gün Geçircegini sanıyorum Yeteneksizsiniz Totalde Birinci Olacagini Düsünüyorum Bugün Bence

1 Yeteneksizisiniz Türkiye
2 Akasya Duraği
3 İzmir Çetesi
4 Kavak Yelleri

Abd 1 Yeteneksizsiniz
2İzmir Çetesi
3 Kavak Yelleri
4 Akasya Duragi

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Yahşi Cazibe'yi ihmal etmişsin. Bence yine zirveyi zorlar Yahşi Cazibe.
Ama İzmir Çetesi de dengeleri epey değiştirebilir.

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
Ozanım,uzun süredir var İzmir Çetesi'nin reklamları...
Kanal D biliyorsun Star yükselemiyor diye hayli üzülüyor,bunun için de nerede tanıtacağını şaşırdı,hem Sırat hem de İzmir çetesi Star'da tanıtımları başladığı zamandan beri Kanal D'nin çoğu reklam kuşağının tam ortasında(yani en ucuz yerde) tanıtılıyor,aynı zamanda Kanald.com.tr'de de haber olarak yer almaktadırlar...

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
KanalD.com.tr'de olduğunu biliyorum da reklam aralarında hiç görmemiştim. Her ne kadar kardeş kanal olsalar da çok ilginç geldi ve haberi paylaşmak istedim :)

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
Evet,haklısın,bence de ilginç,daha önce hiç tanıtıldığını görmemiştim,ilk kez bu dizilerde kullanılmaya başlandı...

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İstanbul'da birçok yerde de billboardlar ile tanıtımları yapılıyor bu dizilerin. Bu kadar tanıtımın sonucu ne olacak çok merak ediyorum doğrusu...

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
Ya aslında tanıtım çok önemli değil,hiç tanıtmadan fragmanını bile yayınlamadan yayına sürsen de izlenecek dizi izlenir,belki 1-2 reyting düşük başlar ama sonra hak ettiğini alır...

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bence çok önemli. Evet bazı diziler tanıtımsız da izlenir ama tanıtım da önemli. Bunun son örneğini Nuri ile gördük. Nuri'nin başarılı tanıtımları olmasa 3-4 reyting ile başlardı bence.

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
Doğru söylüyorsundur da Ozanım,tanıtım ilk bölümü etkiliyor işte,ikinci bölümde sadece ilk bölümü beğenenler kalıyor,mesela Nuri yüksek başladı tanıtımla ama kimse beğenmediği için bu hafta 4'e düşecek...

Tam tersi olup 4'le başlayıp öyle devam etseydi de değişen çok bir şey olmazdı sanki...

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ama hala dizinin 7 ve üstü reytingle devam etme şansı var bence. 4 reyting ile başlayan bir dizi kolay kolay yükselemez. İlk bölüm, en önemli bölüm belki de...

Tabiiki istisnaları da çok. Yaprak Dökümü ve Öyle Bir Geçer Zaman Ki oldukça düşük reytinglerle başlamıştı mesela. Ünü yayıldıkça reytingleri de katlandı...

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
Haklısın aslında Muhteşem Yüzyıl da bu kadar eleştrilip konuşulmasaydı bu reytinglere belki de hiç ulaşamayacaktı,medya işini iyi yaptı...