İzmir Çetesi Ne Zaman Başlıyor ?

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Star'ın yeni dizisi İzmir Çetesi'nin yayın günü belli oldu. Başrollerinde Kadir İnanır, Mustafa Üstündağ, Kenan Ece gibi isimlerin olduğu dizi 28 Şubat Pazartesi akşamı ilk bölümüyle ekranlarda olacak.

Pazartesi, İzmir Çetesi yayınlanırsa Küçük Sırlar ne olacak sorusu akıllara geliyor. Bakalım Küçük Sırlar hangi gün ekrana gelecek ?

Yayın günü değişti. Dizi, 26 Şubat Cumartesi akşamı 20.00'de başlayacak.

İki hafta sonra final yapacak olan Küçük Kadınlar'ın son bölümlerinin hangi gün yayınlanacağı merak konusu...

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Dizinin kendi sitesinde 26 Şubat Cumartesi günü başlayacağı yazıyor
Dizinin resmi sitesi yok bildiğim kadarıyla. Bahsettiğin site fan sitesi. İlk Cumartesi çıkacağı söylendi, ama o haber doğru çıkmadı.
pazartesiyse işi zor
Evet Pazartesi zor bir gün. Fakat şu an kolay gün yok. Her gün birbirinden iddialı diziler var. Sadece Pazar, diğerlerine göre daha kolay gözüküyor. O gün de dolu Star için.

Pazartesi günü elbette zirveyi zorlaması zor ama başarılı olma ihtimali de yüksek bence. Komedi eksikliği vardı Pazartesi günleri. Ben izlemeyi düşünüyorum. Pazartesi izlediğim dizi yoktu :)

LeqeND KiLLeR

Emekli
Reaksiyon puanı
33
Puanı
269
Dizinin resmi sitesi yok bildiğim kadarıyla. Bahsettiğin site fan sitesi. İlk Cumartesi çıkacağı söylendi, ama o haber doğru çıkmadı.

Evet Pazartesi zor bir gün. Fakat şu an kolay gün yok. Her gün birbirinden iddialı diziler var. Sadece Pazar, diğerlerine göre daha kolay gözüküyor. O gün de dolu Star için.

Pazartesi günü elbette zirveyi zorlaması zor ama başarılı olma ihtimali de yüksek bence. Komedi eksikliği vardı Pazartesi günleri. Ben izlemeyi düşünüyorum. Pazartesi izlediğim dizi yoktu :)

annem pazartesi karadağları izlediği için bende onu izliorum:D