İzmir Çetesi için tehlike çanları çalıyor!

Eleştirmen

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
4
Puanı
137
Star TV'de ekrana gelen dizi düşük reytingleriyle SOS veriyor...

Dizi izleyicilerinin pek sevmediği kanallardan olarak bilinen Star TV'de Kadir İnanır'ın başrolündeki İzmir Çetesi dizisinin düşük reytingleri dikkatlerden kaçmıyor.
Başka bir kanalda ekrana gelse daha fazla reyting olma ihtimali yüksek olan dizinin ilginç senaryosu ve hoş diyalogları var.
Bakalım reytingte istediği başarıyı yakalayamayan dizinin akıbeti ne olacak.

.: Televizyon Gazetesi / haber, diziler, televizyon, sinema, magazin, aktüel, yaşam :.

Dizi Cuma akşamı bitiyor sanırım, Star TV realitesini sadece biz farketmiyormuşuz. :D

Mylasa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37
Puanı
159
Dizinin kadrosu müthiş ama senaryo bozdu ve dizi kendi kuyusunu kendi kazdı.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Dizide öylesine büyük hata yapılması yanlıştı. Senaryodaki büyük değişikliğin yapıldığı hafta "ölümcül hata" olarak nitelendirmiştim. Bunu derken dizi ilk 10'u zorluyordu ve maalesef dediğim çıktı. O tarihten beri dizi sürekli düştü ve bitme noktasına geldi...

Hala başarılı bence. Ama hiçbir yeni başlamış dizinin izleyicisi bu kadar radikal değişiklikleri kaldırmaz. Dizi kendi sonunu kendi kazdı. Aynı çizgide devam edip ilk 10'u zorlamaya devam etseydi Star tereddüt etmeden devam ettirirdi zaten...

ibocn

Favori Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
117
Bitmesiiin!
Kanal D Nuri'yle takas yapsın İzmir Çetesi tavan yapar :D

Mylasa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37
Puanı
159
Adminim sana katılıyorum. Hatta bu ölümcül hattanin başlangıcı Selami ile Duru aşkının başlayıp ve kavga noktasına bu kadar çabuk geldiği bölümdü. Hatta bir çok kişi o bölümü final gibi birşey sanmıştı. Sonra dizi senaryosunu hemen bozdu yani değiştirdi. Bence hiç aşık olmayacaklardı ve kötü zenginlerin peşinden gitmeye devam edip dolandırıcılık yapacaklardı. Yani 6.bölüm benim izlediğim en komik bölümdü ve bu reytinglerded yansıdı. 6. Bölüm gibi devam etselerdi dizi şimdi ilk onda olurdu. Bu durum Geniş Aile içinde aynı. Çünkü Geniş Aile'de aşk konusuna girerek komediyi azalttı böylece reytingleri çok düştü. Hiç aşka girmeyip komedi ile devam etselerdi kesinlikle ilk onda yer alırlardı. Geniş aile dizisini Cevahir-Zeynep- Bilal aşk üçgeni bozdu bence.

Mylasa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37
Puanı
159
Geniş Aile'den sonra doğru düzgün bir komedi dizisi çıktı oda bitme tehlikesi altında ne yazık ki.

Eleştirmen

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
4
Puanı
137
Duru ve Mira karakterlerini canlandıran oyuncular kendi isteğiyle çıktı, bu da dizinin dengesini değiştirdi. Mecburen yeni oyuncular getirildi ama bunlarda dizinin çizgisini bozdu. Kadir İnanır' ın bu dizide olması ciddi bir hataydı. Eskiden çok başarılı bir oyuncuydu ama hiç kimse 60 yaşında başrol oyuncusu görmek istemez. Bu dizideki oyunculuğunu oldukça kötü ve donuk buldum. Genç nesilde o kadar başarılı oyuncu var.

ibocn

Favori Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
117
Şafak Sezer - Kenan Ece - Mustafa Üstündağ 3'lüsü çok manyak olurdu :D

Eleştirmen

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
4
Puanı
137
Şafak Sezer - Kenan Ece - Mustafa Üstündağ 3'lüsü çok manyak olurdu :D

Şafak Sezer bir ara düşünülmüştü ama o dönemler Mustafa Üstündağ' ın diziden çıkma ihtimali vardı, gelseydi onun yerine gelecekti. Kadir İnanır o kadar donuk oynuyor ki sevdiği kadın onu sevdiğini söylüyor, o boşluğa bakıyor öyle. :D

ibocn

Favori Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
117
Haklısın .:D
Kenan Ece ve Mustafa Üstündağ'ın yanına Kadir İnanır pek uymamış gibi dizi hızlandığı an Kadir ; Sönüyo :D:D

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Duru ve Mira karakterlerini canlandıran oyuncular kendi isteğiyle çıktı, bu da dizinin dengesini değiştirdi. Mecburen yeni oyuncular getirildi ama bunlarda dizinin çizgisini bozdu. Kadir İnanır' ın bu dizide olması ciddi bir hataydı. Eskiden çok başarılı bir oyuncuydu ama hiç kimse 60 yaşında başrol oyuncusu görmek istemez. Bu dizideki oyunculuğunu oldukça kötü ve donuk buldum. Genç nesilde o kadar başarılı oyuncu var.
Ben Duru ve Mira'nın kendi istekleriyle ayrıldıklarına inanmıyorum. Büyük ihtimal yapımcı çıkarmak istedi.

Şafak Sezer iyi olabilirdi gerçekten.

Eleştirmen

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
4
Puanı
137
Ben Duru ve Mira'nın kendi istekleriyle ayrıldıklarına inanmıyorum. Büyük ihtimal yapımcı çıkarmak istedi.

Şafak Sezer iyi olabilirdi gerçekten.
Mira %100 kendi isteğiyle çıktı onu biliyorum, ama ücret konusunda mı sorun çıktı, sette biriyle mi anlaşamadı, özet hayat durumu mu onunla ilgili hiçbir bilgim yok. Duru' da Mira' nın peşinden gitti, daha sonra tekrar diziye dönme durumu oldu hatta sanırım, ama gerçekleşmedi.