İzlanda - Türkiye | Euro 2020 Elemeleri - 4. Maç Yorum ve Sohbet Konusu

MasacRE

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Emre şu 38 yaşındaki haliyle bile Ozan'ı cebinden çıkarır ama o da kısıtlı süre oynayabiliyor artık yaşı çok ilerledi. Yalnız şaka maka hiç orta sahamız yok o çok kötü. Bir Mahmut sakatlandı kaldık Ozan'a bir anda.

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

MasacRE

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Kenan ile Yusuf değişmiş, isabet olmuş. Nereden çıktı bu Kenan zaten hiç anlamadım, Fransa maçının da kötülerindendi bana göre.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Yusuf’un oyuna girmesi iyi oldu. Fark yaratabilir umarım. Şuradan mutlaka galibiyet alarak dönmemiz lazım ya, aksi gerçekten çok üzücü olur.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,587
Puanı
1,060
Fransa'yla olan maçtan sonra beklediğim gibi fazla rehavete kapılmış bizimkiler. Bir kerede şaşırt beni Türkiye..

• Beğendim

MasacRE

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Yusuf da fazla çalım düşkünü. Son kaptırdığı top hele hiç olmayacak yerde girdi çalıma.

MasacRE

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
İyi bastırdık ikinci yarı, hadi artık golü bulmamız lazım.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Fransa'yla olan maçtan sonra beklediğim gibi fazla rehavete kapılmış bizimkiler. Bir kerede şaşırt beni Türkiye..
Rehavetle alakası yok bunun. Fransa maçında sahada ne yaptığını bilmeyen 11 tane uyumsuz adamı rezil edip geçtik. İzlanda derli toplu takım. Ayrıca Şenol Güneş Bey o kadar büyük bir hoca ki muazzam bir ilk 11 çıkarttı maç için!

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Son 15 dakikadır yerde sürünüyorlar, ağır ağır oynuyorlar sinir oldum ya. Gerçi bizimkiler de oyunu hızlandıracak bir şey yapamadı ama bu yapılan da adilik.

• Beğendim

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,587
Puanı
1,060
Rehavetle alakası yok bunun. Fransa maçında sahada ne yaptığını bilmeyen 11 tane uyumsuz adamı rezil edip geçtik. İzlanda derli toplu takım. Ayrıca Şenol Güneş Bey o kadar büyük bir hoca ki muazzam bir ilk 11 çıkarttı maç için!
Son 35-40 dakika kala sayamayacağımız kadar karşı takımın kalesine yaklaştı Türkiye ama bir türlü topu ağlara gönderemedi çünkü forvetler topu kontrol edemediler. Sonlara doğru fazla agresif oynamaları da çabası. Eğer daha soğukkanlı olsalardı 3-2 öne bile geçebilirlerdi. :X

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Son 35-40 dakika kala sayamayacağımız kadar karşı takımın kalesine yaklaştı Türkiye ama bir türlü topu ağlara gönderemedi çünkü forvetler topu kontrol edemediler. Sonlara doğru fazla agresif oynamaları da çabası. Eğer daha soğukkanlı olsalardı 3-2 öne bile geçebilirlerdi. :X
Burak Yılmaz'ın yetersizliğinden hep. Gelişine yapıştırması gerekirken 76 tane adamın içinde topu kontrol etmeye çalışırsa böyle olur. Cenk Tosun büyük eksiklik.

• Beğendim
Reactions: kerem

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Şenol Güneş kötü bir hoca değil sadece kompleksleri olan bir adam. Saçma sapan takıntıları olan birisi. Bu maça Yusuf, Ömür ve Emre ile başlayıp yerden oynamak varken gitti Hakan, Kenan ve Ozan ile çıktı. Yetmedi Fransa maçının en kötülerinden olan İrfan'ı tekrar oynattı.

Hakan Çöpoğlu'nun 90 dakikada yapamadığını Yusuf 20 dakikada yaptı. Sahada yerden oynayan sadece iki topçu vardı gerisi havadan oynayarak tüm topları verdi.

Bu arada kadroyu açıklamadan önceki TS-BJK maçında üç tane orta saha oyuncusunu kitleyen Parmağı almayıp Ozan'ı kadroya alarak rengini zaten belli etmişti.

Fransa galibiyetinin bir anlamı kalmadı neredeyse. İnşallah gelecek maçlarda kompleksinden kurtulurda şu jenerasyon turnuva görmeyi başarır.

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Fenerlilerin göz bebeği Şenol demek ki bugün Lazrail modunu açamamış. Türkiye’nin en abartılan teknik direktöründen belki bizi utandırır diye bir sürpriz bekledik ama olmadı.

Elindeki mis gibi kadroyu kullanamayıp uzun boylu oyuncularla dolu rakibe karşı Beşiktaş’tan alıştığı orta kafa anlayışı üzerinden futbol güdmesi puan kaybının önemli sebebi. Anladık ki Fransa maçını Şenol sayesinde değil Şenol’a rağmen kazanmışız. Umarım Şenol’a rağmen bu formunu kazanmış genç jenerasyonla önümüzdeki maçlarda minimum kayıplar yaşayıp gruptan çıkarız.

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,495
Puanı
1,061
68628