İyi Sahurlar - Merhaba

Byrm_Paulp

Yeni Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
14
Puanı
14
Nasılsınız, umarım iyisinizdir. Ben eh işte :)
Forumu yeni keşfettim güzel bir foruma benziyor. 29 yaşındayım. Aranıza Samsun'dan katılıyorum. Bir merhaba demek istedim.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Hoşgeldiniz. Umarım 2 gün takılıp kaçanlardan olmazsınız.
Forumumuz güzeldir. Güzel dostluklara vesile olmuş, buraya alışanların vazgeçemediği samimi bir ortamdır.
Keyifli forumlar dilerim 😊

Byrm_Paulp

Yeni Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
14
Puanı
14
Hoşgeldiniz. Umarım 2 gün takılıp kaçanlardan olmazsınız.
Forumumuz güzeldir. Güzel dostluklara vesile olmuş, buraya alışanların vazgeçemediği samimi bir ortamdır.
Keyifli forumlar dilerim 😊

Ee hadi inşallah. İnşallah sebep olursunuz da kalırım. Değer yaratmanız lazım :)

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ee hadi inşallah. İnşallah sebep olursunuz da kalırım. Değer yaratmanız lazım :)
Mesajım komikmiy di?(b)
Gezin forumda,harika konular var. Forum oyunları, etkinlilker, TV, sinema ve spor haberleri. Ne ararsan var ve
Değeri hakedene veriyoruz.
Forumun genel kuralarına uyan, samimi insanlara herzaman kapımız açıktır.

Byrm_Paulp

Yeni Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
14
Puanı
14
Mesajım komikmiy di?(b)
Gezin forumda,harika konular var. Forum oyunları, etkinlilker, TV, sinema ve spor haberleri. Ne ararsan var ve
Değeri hakedene veriyoruz.
Forumun genel kuralarına uyan, samimi insanlara herzaman kapımız açıktır.

Opss. Samimiyetinize istinaden şaka yaptım ama sanırım yanlış anlaşıldım. Değer verin demedim ki.

Byrm_Paulp

Yeni Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
14
Puanı
14
Hoş geldin. Nemden bunalıyoruz. Samsunda havalar nasıl.:A @Byrm_Paulp

Samsun'da da azcık hissettirdi bugün. Zaten genelde garip bir havası var. Aşırı nem olur bir bakmışsın on dakika sonra kar yağmış :) Allah'ın işine akıl sır ermez. Genel olarak bugün bir deniz havası hissettim ama corona işte ... Sırtlarım da yandı o derece. Sizin nemli bölge neresi ?

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Samsun'da da azcık hissettirdi bugün. Zaten genelde garip bir havası var. Aşırı nem olur bir bakmışsın on dakika sonra kar yağmış :) Allah'ın işine akıl sır ermez. Genel olarak bugün bir deniz havası hissettim ama corona işte ... Sırtlarım da yandı o derece. Sizin nemli bölge neresi ?

İstanbul. Nemden nefes alamıyoruz:F