Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
1500x500

Star TV'nin oyuncu kadrosuyla dikkat çeken yeni dizisi 'İyi Günde Kötü Günde'nin ilk tanıtımı izleyici ile paylaşıldı!

Yapımcılığını O3 Medya'nın, yönetmenliğini Barış Erçetin'in üstlendiği, senaryosunu Aksel Bonfil ve Pelin Karamehmetoğlu'nun kaleme aldığı; başrollerinde Elçin Sangu, Yasemin Kay Allen ve Mehmet Ozan Dolunay'ın yer aldığı dizinin ilk tanıtımı izleyici ile paylaşıldı.

'İyi Günde Kötü Günde' Eylül'de Star TV'de!

Son düzenleme:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Tatlı bir fragman olmuş. Başroller açıklanınca yaşları tartışma konusu olmuştu ama bence iki çift de gayet uyumlu görünüyor. Keşke yeni sezonda değil de yazın başlasaydı yazık olmaz umarım.

• Beğendim
Reactions: Jonsnow

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Çok çıtı pıtı bir fragman olmuş, yaz dizisi esintisi var gibi. Ozan‘ın diğerleriyle uyumu pek hoşuma gitmedi hala. Umarım diğer fragmanlarda bu kırılır. Başarılar diliyorum.

• Beğendim
Reactions: Jonsnow

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,327
Puanı
860
1500x500

Star TV'nin oyuncu kadrosuyla dikkat çeken yeni dizisi 'İyi Günde Kötü Günde'nin ilk tanıtımı izleyici ile paylaşıldı!

Yapımcılığını O3 Medya'nın, yönetmenliğini Barış Erçetin'in üstlendiği, senaryosunu Aksel Bonfil ve Pelin Karamehmetoğlu'nun kaleme aldığı; başrollerinde Elçin Sangu, Yasemin Kay Allen ve Mehmet Ozan Dolunay'ın yer aldığı dizinin ilk tanıtımı izleyici ile paylaşıldı.

İnşallah güzeldir tanıtımını hiç beğenmedim çünkü

• İlginç
Reactions: Emre Ozansoy

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,327
Puanı
860
1500x500

Bu diziyi izleyeceğimi sanmıyorum ama menejerimi ara yı net izlerim

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Keşke yaz dizisi olsaydı planlandığı gibi ya. :( Daha iyi olurdu. Sezonda harcanmaz umarım.. :T
Aynen ama güzel bir senaryoyla gelirse ekrana izlenir ne de olsa kaliteli komediye ihtiyaç var. Bu arada dizi tek komedi mi yoksa komedi-dram mı
Edit:Sşimdi gördüm romantik-komediymis nasıl aklıma gelmedi bu. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Aynen ama güzel bir senaryoyla gelirse ekrana izlenir ne de olsa kaliteli komediye ihtiyaç var. Bu arada dizi tek komedi mi yoksa komedi-dram mı?

Oyuncular uyumlu, bu saatten sonra her şey senaryoya ve güne bağlı. Eğer hafta sonu olursa, Cumartesi değil Pazar olmalı.

Dedikoducu Çocuk sadece romantik-komedi değil demişti, az da olsa vardır dram bence. :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Oyuncular uyumlu, bu saatten sonra her şey senaryoya ve güne bağlı. Eğer hafta sonu olursa, Cumartesi değil Pazar olmalı.

Dedikoducu Çocuk sadece romantik-komedi değil demişti, az da olsa vardır dram bence. :A
Bence de Pazar daha mantıklı bir seçim olacaktır.
Aman olsun o kasar yoksa çok izlenmez ki dizi. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bence de Pazar daha mantıklı bir seçim olacaktır.
Aman olsun o kasar yoksa çok izlenmez ki dizi. :A

Geçen sezondan kalan KYİA var, Zümrüdüanka'da transferlerle 8 - 9 reyting görür buna bir şey kalmaz. :A Umarım kanal Cumartesi'ye koyma hatası yapmaz. :F

Aynen. :A Sadece romantik-komedi olmaz. :A

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,994
Puanı
610
Harika bir teaser olmuş... Kiralık Aşk takı defne esintisini hissettim.... Hadi 1. Bölüm fragmanını bekliyorum. Ağustos ta başlar umarım:Z:ok: