ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
Geçen sezondan kalan KYİA var, Zümrüdüanka'da transferlerle 8 - 9 reyting görür buna bir şey kalmaz. :A Umarım kanal Cumartesi'ye koyma hatası yapmaz. :F

Aynen. :A Sadece romantik-komedi olmaz. :A
kuzey yıldızı ilk aşk sıktı iyice seyircilerini izlemek isteyen her türlü izler bence bu diziyi cumartesi gününe koyulursa eğer NOT:SEYİRCİLERİNDEN BİRİSİ DE KESİN BEN OLACAĞIM OZAN DOLUNAY hayranı olaraktan..

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
kuzey yıldızı ilk aşk sıktı iyice seyircilerini izlemek isteyen her türlü izler bence bu diziyi cumartesi gününe koyulursa eğer NOT:SEYİRCİLERİNDEN BİRİSİ DE KESİN BEN OLACAĞIM OZAN DOLUNAY hayranı olaraktan..

Kuzey Yıldızı: İlk Aşk sıktı doğru, ama izleyen bir kitlesi olduğunu düşünüyorum (her ne kadar tekrar başladığında reytingleri düşse de) ve yeni sezonda yine 7 - 8 reytingleri göreceğini tahmin ediyorum.

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,140
Puanı
860
  • Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Haklısın belki beğenirim bu sene dizi savaşları olucak yeni hayatlar menajerimi aralar şeref sözleri çöpler apartmanlarıı :Z:Z

Aynen öyle. :A Şeref Sözü, Arıza, Çöp Apartmanı, Hay Sultan, Barbaros, Nizam-ı Alem, Dr. Foster uyarlaması, Maraşlı, Akıncı, İyi Günde Kötü Günde, Sol Yanım, Seni Çok Bekledim, Kazara Aşk, Bir Annenin Günahı, Kefaret, Kimsesizler, Kırmızı Oda daha saymadığım vardır. :A