serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,818
Puanı
1,060
1593706443733.png

Mehmet Ozan Dolunay "İyi Günde Kötü Günde" dizisinde!

Barış Erçetin'in yöneteceği, Pelin Karamehmetoğlu ve Aksel Bonfil'in senaryosunu kaleme alacağı, kadrosunda; Elçin Sangu, Yasemin Allen, Ali Yağcı, Şenay Gürler, Nergis Kumbasar, Osman Alkaş ve Derya Alabora gibi isimlerin yer aldığı dizinin başrol erkek oyuncusu Mehmet Ozan Dolunay oldu.

Çekimlerine 17 Temmuz'dan sonra başlanacak olan dizide; Elçin Sangu düğün organizasyoncusu Zeynep Ertekin, Yasemin Allen stil ikonu Melisa Yalçınkaya, Ozan Dolunay ise dünyaca ünlü oteller zincirinde yöneticilik yapan Kaan Karasu karakterini canlandıracak.

"İyi Günde Kötü Günde" yeni sezonda Star'da!

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Beğendim
Reactions: Angelica and STAR

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,923
Puanı
610
Mert Fırat ta iyiydi aslında... Demek daha genç birini arıyorlarmış.. Ama Ozan Dolunay da iyi bir seçim...:Z hadi bekliyoruz ... Yine Star kalitesinde güzel bir iş çıkacak...:X

• Beğendim
Reactions: serhatt

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,818
Puanı
1,060
Mert Fırat ta iyiydi aslında... Demek daha genç birini arıyorlarmış.. Ama Ozan Dolunay da iyi bir seçim...:Z hadi bekliyoruz ... Yine Star kalitesinde güzel bir iş çıkacak...:X
Dediğin gibi daha genç aradıkları için Mert Fırat'la yollar ayrıldı, bence yine de dizide olması gerekiyordu. :D Ozan'la Elçin'i pek uyumlu bulmadım ben.

• Beğendim
Reactions: STAR

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,923
Puanı
610
Dediğin gibi daha genç aradıkları için Mert Fırat'la yollar ayrıldı, bence yine de dizide olması gerekiyordu. :D Ozan'la Elçin'i pek uyumlu bulmadım ben.
Doğrusu ben de pek yakıştıramadım. Belki başka erkek oyuncu daha dahil olur.

• Beğendim
Reactions: serhatt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kadro şu an tam benlik oldu, keşke Yasemin Allen yerine daha iyi bir isim olsaydı ama kadroyu genel hatlarıyla sevdim. Çok güzel bir senaryo olduğu söyleniyor, samimi bir iş olacak anlaşılan. Beklemedeyiz detayları. :D

• Harika
Reactions: STAR

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,818
Puanı
1,060
Kadro şu an tam benlik oldu, keşke Yasemin Allen yerine daha iyi bir isim olsaydı ama kadroyu genel hatlarıyla sevdim. Çok güzel bir senaryo olduğu söyleniyor, samimi bir iş olacak anlaşılan. Beklemedeyiz detayları. :D
Bak Ozan oldu başrol, @Özgür le beni birbirimize düşürmeye çalışıyordun bir de. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür and Yiğitt

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
Kötü bir oyuncu değil ama Elçin ve Yasemin'le yan yana olduramıyorum keşke Mert Fırat ayrılmasaydı. :(

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
  • Güldürdün
  • İlginç
Reactions: serhatt and Özgür