'İyi Aile Babası'nda Sürpriz Değişiklik! | Kanal D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
jpeg.95782

Kanal D'nin komedi dizisi 'İyi Aile Babası'nın yeni senaristi kim oldu?

Yapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Hakan Algül'ün oturduğu dizinin başrollerini Çağlar Çorumlu, Şebnem Bozoklu, Melek Baykal, Salih Kalyon ve Timur Acar'ın paylaştığı dizinin yeni senaristi Birol Güven oldu.

Kadrosunda Eslem Akar, Berke Üsdiken, Ecrinsu Çoban, Berat Efe, Bahar Suer, Beste Bereket, Rukan Kandemir'in yer aldığı ve karısı ile annesi arasında kalan Mehmet Ali’nin eğlenceli hikayesini anlatan diziyi daha önce Erdal Şahin kaleme alıyordu.

'İyi Aile Babası' yeni bölümleriyle her Perşembe 20.00'de Kanal D'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Dizi bu oranlarla devam edemez derken kanal bir şans daha vermiş demek. Ama fayda etmez. Birol Güven aynı şeyleri yazan biri yani artık güldürmüyor da. :A

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,284
Puanı
1,060
Birol Güven kendi yapım şirketi dışında çalışmazdı kolay kolay ama nasıl kabul etmiş diziyi, anlamadım. :)

Ama kralı gelse bu saatten sonra kurtaramaz diziyi. :A

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Birol Güven kendi yapım şirketi dışında çalışmazdı kolay kolay ama nasıl kabul etmiş diziyi, anlamadım. :)

Sabahtan beri bende bunu düşünüyorum, acaba arada yapım şirketi falan da mı değişti dizinin. :A Belki bu sayede Seksenler'i yazmayı bırakır da kurtuluruz bir süre. :F

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059

Tek tük başka şirketlerin dizisini yazdığı da oluyor. Mesela birkaç yıl önce Gold Film'in Sevda'nın Bahçesi dizisini yazdı. :D

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,295
Puanı
860
jpeg.95782

Kanal D'nin komedi dizisi 'İyi Aile Babası'nın yeni senaristi kim oldu?

Yapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Hakan Algül'ün oturduğu dizinin başrollerini Çağlar Çorumlu, Şebnem Bozoklu, Melek Baykal, Salih Kalyon ve Timur Acar'ın paylaştığı dizinin yeni senaristi Birol Güven oldu.

Kadrosunda Eslem Akar, Berke Üsdiken, Ecrinsu Çoban, Berat Efe, Bahar Suer, Beste Bereket, Rukan Kandemir'in yer aldığı ve karısı ile annesi arasında kalan Mehmet Ali’nin eğlenceli hikayesini anlatan diziyi daha önce Erdal Şahin kaleme alıyordu.

'İyi Aile Babası' yeni bölümleriyle her Perşembe 20.00'de Kanal D'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş
Kaçıncı bölümden itibaren yazıcakmış.