'İyi Aile Babası'nın Yayın Tarihi Belli Oldu! | Kanal D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,997
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
c0121f9d-4c72-4d00-8556-5b2c7b46bd36-jpeg.95190

Kanal D'nin tanıtımları ile merak uyandıran dizisi 'İyi Aile Babası'nın yayın tarihi netleşti!

Yapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Hakan Algül'ün oturduğu, senaryosunu Tayfun Güneyer'in kaleme aldığı, başrollerini Çağlar Çorumlu, Şebnem Bozoklu, Melek Baykal, Salih Kalyon ve Timur Acar'ın paylaştığı dizi Perşembe akşamları ekrana gelecek.

Kadrosunda Bahar Şahin, Ecrinsu Çoban, Berat Efe, Berke Üsdiken, Bahar Suer, Beste Bereket, Rukan Kandemir gibi isimlerin yer aldığı dizi; karısı ile annesi arasında kalan Mehmet Ali’nin eğlenceli hikayesini anlatıyor.

'İyi Aile Babası' ilk bölümüyle 3 Aralık Perşembe 20.00'de Kanal D'de başlıyor!

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Beğendim
Reactions: Angelica

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Tahmin dışı bir gün seçimi olmuş, ben pazar veya pazartesi olur diye düşünüyordum. Perşembe ilgi görür mü? Yani riskli bir seçim gibi, yeni bir dizinin iş yaptığını biliyoruz sonuçta. 'Pazartesi' gibi dört kanalın da ekmek götürdüğü bir gün olur mu? Bekleyip göreceğiz. Bol şans.

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
c0121f9d-4c72-4d00-8556-5b2c7b46bd36-jpeg.95190

Kanal D'nin tanıtımları ile merak uyandıran dizisi 'İyi Aile Babası'nın yayın tarihi netleşti!

Yapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Hakan Algül'ün oturduğu, senaryosunu Tayfun Güneyer'in kaleme aldığı, başrollerini Çağlar Çorumlu, Şebnem Bozoklu, Melek Baykal, Salih Kalyon ve Timur Acar'ın paylaştığı dizi Perşembe akşamları ekrana gelecek.

Kadrosunda Bahar Şahin, Ecrinsu Çoban, Berat Efe, Berke Üsdiken, Bahar Suer, Beste Bereket, Rukan Kandemir gibi isimlerin yer aldığı dizi; karısı ile annesi arasında kalan Mehmet Ali’nin eğlenceli hikayesini anlatıyor.

'İyi Aile Babası' ilk bölümüyle 3 Aralık Perşembe 20.00'de Kanal D'de başlıyor!

Kaynak: Birsen Altuntaş
Tutmuycak 😅😅😅😅😅

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,284
Puanı
1,060
Kalk Gidelim'in olan reytingini de almaya hak kazanır. Ama ben fazla izleneceğini sanmıyorum. İlk 10'a girerse başarıdır. :)

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,997
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Perşembe günü tutacağını hiç zannetmiyorum.
Hafta içi olacağı kesindi ve herkes pazartesi olur gözüyle bakıyordu, perşembe sürpriz oldu. :A Ama bence ÇGH'yi perşembe'ye alıp bu diziyi pazar gününe koymalıydı.

Kalk Gidelim'in olan reytingini de almaya hak kazanır. Ama ben fazla izleneceğini sanmıyorum. İlk 10'a girerse başarıdır. :)
Kalk Gidelim'in izleyici kitlesi kolay kolay bırakmaz o diziyi bence. :A AB'de iyi gidebilir ama diğer gruplarda ne olur bilemem.

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,294
Puanı
860
Düşük maliyetli bir dizi 4,5 reytingleri alırsa devam eder perşembe olması sürpriz oldu :Zperşembe artık benim dizilerim böyle Alev Alev>İyi Aile Babası>Mucize Doktor bundan 1 buçuk ay önceki salı halim :A

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Pazartesi varken niye perşembe kalk gidelim ile çakışacak pazartesi komedi yok en azından

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,997
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Tahmin dışı bir gün seçimi olmuş, ben pazar veya pazartesi olur diye düşünüyordum. Perşembe ilgi görür mü? Yani riskli bir seçim gibi, yeni bir dizinin iş yaptığını biliyoruz sonuçta. 'Pazartesi' gibi dört kanalın da ekmek götürdüğü bir gün olur mu? Bekleyip göreceğiz. Bol şans.
En doğrusu Çok Güzel Hareketler'in Perşembe'ye alınıp bu dizinin Pazar'a gelmesiydi. Pazar günü komedi içeriği yok, ilgi görürdü hatta günün en çok izlenen yapımı bile olabilirdi.