TVen "İtiraf Ediyoruz" Yeni Sezonuyla Geliyor!

mrt-06

Admin
5 Ocak 2013
90,994
52,121
1,061
Ankara
68699

Favoriforumum'dan bu yana forumumuzun her sezon ilgiyle takip edilen ve gündem belirleyen programı "İtiraflar" 8.sezonuyla sizlerle..!

İlk sezonlar aynı zamanda programın yaratıcısı @RevaN daha sonra @mrt-06'nın ve son 3 sezondur @Ahmed'in sunumuyla gerçekleşen programın bu sezon sunumunu yeniden mrt-06 üstlenecek. Bomba etkisi yaratacak itiraflarınızı gerek forumun özel mesaj panelinden gerekse bizzat Whatsapp üzerinden bana ulaştırabilirsiniz.

Yeni sezonun ilk bölümü (78.Bölüm) gelecek hafta Fav10'nun en eski kanalı TVen'de olacak!

#HADİGÖNDERİTİRAFINI

Forumdash

Kendi Modu
Favori Üye
21 Temmuz 2012
58,646
28,931
1,060
Kışın çoğu kişi aktif olmuyor buna ben de dahil. itiraf olacak konu nerden bulunsun. :A

Sağol canım itiraflarını da bekliyoruz. :A
Sen kışa özel yap bakalım noluyor:A Bu sezonki sitedeki aktiflik verilerini alın sonra kışın yaptiğin programdan sonraki verileri kıyasla bakalım:A

• Güldürdün
Reactions: mrt-06

Çiğdem

Süper Mod.
30 Aralık 2013
140,975
110,231
1,060
28
Giresun
Oku oku bu sezon itirafları kaçırma ablam. :A
Yok cnm insanlar birbirleyle uğraşşsa bile okurken ben bunalıyorum :F @Harunnn60

Zaten yeterince bunaltıcı dönem geçirdim son itiraflar programında son haftaları hiç okumadım etiket edip konudan söylerseler görüyordum okadar ben okurkan bunalıyorum gerçekten x kişi x kişiye sıkıntılı bşi demesini okumak istemiyorum ama kendimce itiraf yapar @sokak sanati deyimiyle boncuklarımı dağıtırım bölüm bölüm :A :A :A

mrt-06

Admin
5 Ocak 2013
90,994
52,121
1,061
Ankara
Yok cnm insanlar birbirleyle uğraşşsa bile okurken ben bunalıyorum :F @Harunnn60

Zaten yeterince bunaltıcı dönem geçirdim son itiraflar programında son haftaları hiç okumadım etiket edip konudan söylerseler görüyordum okadar ben okurkan bunalıyorum gerçekten x kişi x kişiye sıkıntılı bşi demesini okumak istemiyorum ama kendimce itiraf yapar @sokak sanati deyimiyle boncuklarımı dağıtırım bölüm bölüm :A :A :A
Aaaa sana özel konuk bölümü de yaparız. O kısımları okursun geçen sezonki gibi o zaman. :A

• Harika
Reactions: Çiğdem