TVen "İtiraf Ediyoruz" Yeni Sezonuyla Geliyor!

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
68699

Favoriforumum'dan bu yana forumumuzun her sezon ilgiyle takip edilen ve gündem belirleyen programı "İtiraflar" 8.sezonuyla sizlerle..!

İlk sezonlar aynı zamanda programın yaratıcısı @RevaN daha sonra @mrt-06'nın ve son 3 sezondur @Ahmed'in sunumuyla gerçekleşen programın bu sezon sunumunu yeniden mrt-06 üstlenecek. Bomba etkisi yaratacak itiraflarınızı gerek forumun özel mesaj panelinden gerekse bizzat Whatsapp üzerinden bana ulaştırabilirsiniz.

Yeni sezonun ilk bölümü (78.Bölüm) gelecek hafta Fav10'nun en eski kanalı TVen'de olacak!

#HADİGÖNDERİTİRAFINI

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Kışın çoğu kişi aktif olmuyor buna ben de dahil. itiraf olacak konu nerden bulunsun. :A

Sağol canım itiraflarını da bekliyoruz. :A
Sen kışa özel yap bakalım noluyor:A Bu sezonki sitedeki aktiflik verilerini alın sonra kışın yaptiğin programdan sonraki verileri kıyasla bakalım:A

• Güldürdün
Reactions: mrt-06

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Oku oku bu sezon itirafları kaçırma ablam. :A
Yok cnm insanlar birbirleyle uğraşşsa bile okurken ben bunalıyorum :F @Harunnn60

Zaten yeterince bunaltıcı dönem geçirdim son itiraflar programında son haftaları hiç okumadım etiket edip konudan söylerseler görüyordum okadar ben okurkan bunalıyorum gerçekten x kişi x kişiye sıkıntılı bşi demesini okumak istemiyorum ama kendimce itiraf yapar @sokak sanati deyimiyle boncuklarımı dağıtırım bölüm bölüm :A :A :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Yok cnm insanlar birbirleyle uğraşşsa bile okurken ben bunalıyorum :F @Harunnn60

Zaten yeterince bunaltıcı dönem geçirdim son itiraflar programında son haftaları hiç okumadım etiket edip konudan söylerseler görüyordum okadar ben okurkan bunalıyorum gerçekten x kişi x kişiye sıkıntılı bşi demesini okumak istemiyorum ama kendimce itiraf yapar @sokak sanati deyimiyle boncuklarımı dağıtırım bölüm bölüm :A :A :A
Aaaa sana özel konuk bölümü de yaparız. O kısımları okursun geçen sezonki gibi o zaman. :A

• Harika
Reactions: Çiğdem