TVen İtiraf Ediyoruz "YAZ" Billy Kane / 74.Bölüm

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Buradan ekmek çıkmadı size, başka kapıya yönelin :A @MEnes katılsın mesela, o her fırsatta kendini övmesini biliyor. Şöyle bütün foruma göstersin heybetini işte bundan büyük fırsat mı olur :A
Benim heybetimi görmek isteyen başvurup görüyor zaten yoldaşım. :A Şimdi burda herkesin önünde görünürsem Pc'lerin telefonların ekranları kırılabilir. :A Bence gerek yok böyle bir duruma, millete niye masraf çıkaralım. :A
Ben @MEnes'i gördüm zaten hatta liseli halini bile. :A :F Seni istiyoruz kırma işte. :A

Kesinlikle. :ok:
Gördükten sonra kafayı yiyordun zor durdurduk seni. :A :A Ama @MasacRE- yoldaşımı merak etmiyor değilim, sana da hak veriyorum bu konuda. :A Yarışmaya konuk olması imkansız tabi o ayrı. :A

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
@Billy Kane ile de fazla konuşamadık, kendini anlatış biçimini sevdim. Bayadır foruma üyeymiş. Emre 2 tane var sanırım başka var mı bilmiyorum ama memnun oldum tekrardan. ? Bu arada fotoğraflarını gördüm, boyun kilon vs. orantılı her şeyin. ? Ten rengin de öyle, kız arkadaşınla hala ilişkin devam ediyor mu? :A Tabi bu konu açılalı olmuş bir yıldan fazla degisim var mi spora devam ediyor musun bilmiyorum. ?
Teşekkür ederim.:D İlişkimizi yüzükle taçlandırıcaz inşallah diyelim. :D Sporu bıraktım ama uzun süre uğraştığım için çok bir değişime uğramadım şu an.

• Beğendim
Reactions: blacklion