TVen İtiraf Ediyoruz "YAZ" Billy Kane / 74.Bölüm

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
İtiraf 3 çok ciddi bir olay. Kim yaptıysa yetkiler ile görüşüp varsa bi bildiği söyleyip, ispat ettikten sonra o kişinin yetkilerini almak gerekir. Umarım öyle saçma şeyler dönmüyordur.

@denizz19 ben en son sana MS'de bi koydum sonra da karşı karşıya gelmedik kim hangi rüyasında görmüş beni yendigini:A

Bu arada itiraf 10'du galiba şu ceza olayın buyum fiyasko harbiden. Ne büyük acılar onlar yaa:A

Tolstoy hakkında benim de hoş olmayan kokular geliyor burnuma o konuyu da yüce yarıya taşıyalım. Haftaya güzel itiraf yapar umarım itiraf sahibi :A İyi malzeme çıkarsa MS'den sonra ahir darbe vuracagım yine:A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İtiraf 3'ü yapan kişi ciddiyse şikayette bulunsun hemen gereğini yapıp o yöneticiyi sonsuza kadar yöneticilikten uzaklaştıralım.

Beni tek bir olay üzerinden adaletsizlikle suçlayan o şekilde tanımlayan itiraf komikmiş. Bu forum bugün hala ayaktaysa adaletin herkese işlemesi ana sebeplerdendir.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Güzel Köylü vardı o aklıma geldi. :F @mrt-06 @cookies
Badem Şekeri de olabilir o da aynı konuydu. :A

La keşke Kıbrısta da milletin gözü ben de kaldaydı ama modern köy orası :F audiyle inek aynı yolda. @mrt-06 :F
Sende kurtulamadın oradan anam. :A

Atacan sosyeteler gibi bir gitmiş köye millet gözü onda kalmış dizilerde gibi :A :A :A @mrt-06
:F Cidden köyde birde herkes biribirini tanıyor bana bakan bir daha bakıyor bu kim diye. :A Herkesin gözü üstümde. :A

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Badem Şekeri de olabilir o da aynı konuydu. :A

Sende kurtulamadın oradan anam. :A

:F Cidden köyde birde herkes biribirini tanıyor bana bakan bir daha bakıyor bu kim diye. :A Herkesin gözü üstümde. :A
La badem şekeri aynı benim hayatım gibi :F
Aynen ya :(