TVen İtiraf Ediyoruz "YAZ" 51.Bölüm (5.SEZON)

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
WhatsApp Image 2017-07-03 at 11.00.08 PM.jpeg

Herkese merhaba, 2 gün gecikme ile olsa da ilk bölümümüz sonunda yayında.
Program tanıtımından bildiğiniz üzere programımız 2 kısımdan oluşuyor:
1- İtiraflar , 2- Sürpriz konuklarla sohbet.
Lafı fazla uzatmadan programımızın ilk kısmına geçit alalım. :Z
Keyifli okumalar.

PART 1

İtiraf 1
Cookiesin abartılı ve yapmacık tavırlarından bi bana mı gına geldi. Destere ile xemre karışımı bi şey olmaya çalıştı ama ilgi çekme çabası çok belli oluyor. İlgi çekmek için böyle biri olmana gerek yok. 2012'de ilk girdiğinde yıllarca favori üye olamadığınıda biliyoruz.
-Anonim-

İtiraf 2
Çiğdemi bazen itici buluyorum ve neden Meleği sevmedigini anlamiyorum
-Anonim-

İtiraf 3
Foruma sürekli laf edip ''forum çok adaletsiz, forum yöneticileri haksız davranıyor'' gibi sözlerle konuşanlar var. Abicim bu kadar lafı ediyorsun, üstüne üstün burada kalmaya devam ediyorsun. ''Çıkış yap'' butonuna basmanızı tavsiye ederim, biraz yüzünüz varsa.
-Anonim-

İtiraf 4

Forumda kavga edeceğiniz kişilere dikkat edin.Yıllar önce yazdığınız mesajları bulup önünüze getiriyor, arkadaş nerede aklında kalıyor o yıllar öncesi?Onları kayıt altına almak da garip, bkz: sürgünüm.
-Anonim-

İtiraf 5
Bully'nin gitmesi hiçbir etki yaratmadı bende üzülmedim pek ne yalan söyleyeyim asıl üzücü olan da bu
-denizz19 -

İtiraf 6
Ffde sevdigim en fazla 5-6 uye vardir
-Anonim-

İtiraf 7
“ 15 Temmuz gecesi yaşanan darbe hakkında forumda yapılan yorumlara sinirlenip xemrexxx'e küfür etmiştim, alıntı yaparak olmasa bile Emre'yi kast etmiştim. Ve yine başka bir konuda Gezi hakkında ağır bir söz söylemiştim Emre'ye ('Geziyi destekleyen haindir' vb öyle hatırlıyorum yanlış da olabilir.) Emre'den özür dilerim, sevdiğim üyelerden biridir, hakkını helal etmesini isterim.''
-DarkLeqenD-

İtiraf 8

Vadikızı çok iyi bir insan, çok iyi niyetli birisi. Ama çoğu kişinin bildiği bazı gerçeklerin ona söylenmesi lazım. Herkesle ilgilenmesi, hatta daha da yakın davranıp sıkboğaz etmesi, her konuya değinmesi, her mesajı beğenmesi, aşırı iyi niyeti beni ve biliyorum ki bir çok üyeyi kendisinden ve forumdan soğutuyor. Seni çok seviyoruz vadikızı.Sen bizim ablamızsın ama bu kadar içimize girme lütfen. Zaten yakın olmak isteyenler sana yakın olur ama çok fazla kişiye bunu yapıyorsun. Herkes üzülürsün, yanlış anlarsın diye söylemiyor ama inan benim gibi düşünenler fazlasıyla mevcut. :)
-Anonim-

Konuk yapdığım arkadaşımız kendi fotosunu bizimle paylaşdı.
AZ SONRA!

İtiraf 9

xBUGRAx'in foruma dönmesi çok iyi oldu. Konularda sohbeti, foruma katkısı ve samimiyetiyle eski üyelerden birini görmek sevindirici. Umarım hep aramızda kalır. :bhr:
-Yiğitt-

İtiraf 10

Yeni kurallarla kanallar geri geldi, oh iyi haber ama bunu nasıl kullanıyor arkadaşlar orası sıkıntı. Kanal sahipleri programları kapmak için birbirleriyle yarışıyor. Komik duruma düşüyorsunuz, bilin istedim. :) :)
-Anonim-

İtiraf 11
Bu forumun ortasına düşen Çiğdemizm olayı kabak tadı vermeye başladı. İyi, güzel kız öyle tartışmayla da alakası yok. O konuda forumda olması güzel. Karakter olarak da seviyorum ama her yerde onun olmasından ve ya zorla sokulmasından çok sıkıldım. Her yarışmada Çiğdem, Magazinde Çiğdem. Bir konu açılıyor güzel bir kızla ilgiliyse Çiğdem etiketleniyor neymiş ‘Çiğdem güzelliğini kıskanacak’ .Yakışıklı erkek konusu olduğunda ‘Çiğdem bu kaslı seninki’ . xemrexxx desen zaten Çiğdem olmasa mesaj yazamaz duruma gelmiş. Yarın etiketler kaldırılsa forumu terkedecek.
Bir Çiğdem istilası var ama nereye kadar gidecek bilmiyorum. Tamam foruma çok emek verdi. Tartışmalarda yok iyi insan eyvallah da bir insan her yerde olmaz ki ya. Futbol Tahmin yarışmasıyla senin ne alakan var oraya bile geldin. Merak ediyorum 2 hafta Emre falan izin verse de 2’si forumda olmasa ve ya mesaj yazmasa onlarsız forum nasıl olacak acaba. Cidden merak ediyorum. 2’si diyorum çünkü Çiğdem olmasa da Emre yine etiketlere devam edecek. Duramaz çünkü.
-Anonim-

İtiraf 12
Uzun uzun düşünüyorum da cookies mi vadikızı mı daha boş ve sırf mesaj yazmak için mesaj yazıyor karar veremiyorum ve sevgili DarkLeqenD, anladık bazı üyeleri göz ardı ediyorsun. Bunu illa her konuya yazman mı gerekiyor? "Göz ardı ettiğim için konu görünmüyor." yazınca cool olmuyorsun, bil istedim.
-Anonim-

İtiraf 13
Ozan etkinliklerde oy toplamayın uyarısı yaptı ama kendisi hırs için sevdiği şarkıya yani Rihanna'ya değil gitti Shakira'ya oy verdi. Bu ne yapan Çelişki. :) :) :)
-sokak sanati-

İtiraf 14
benimki kendim hakkında olacak ben forumda yaşanan küfür olayından sonra hastanelik olduğumu demiştim hastane olayını açmak istedim ben o olaydan sonra psikyatriye gitmek zorunda kaldım 1 yıl ilaç tedavisi gördüm depresyon ilacını kullanmak kolay değildir düzenli ve dikkatli kullanmak zorundasınız kullanması kolay değildir ilk bir kaç gün uyku verir uyumalar olur sonra bünye alışır

birde o küfür olayında tekrar suçumun olmadığını söylemek istiyorum yapılan bir paylaşım adına gelmişlerdi bana kızdıkları için değil o süreden önce 20 gündür ben foruma girmiyodum foruma girmesenizde sizinle uğraşırlar 5 yıldır forumda banlı olan üye ile uğraştıkları gibi bana kızmalarının nedeni ise benimde aslında vadiyi beğenmediğim forumda kavga çıksın diye beğendiğimi yazdığımı düşündüler ve söylediler bana ben vadinin forumda eleştirilmesini istedikleri için bu tepkiyi bana verdiler bir arkadaşı daha banladılar eleştirmedi diye ben kavga çıkartmak isteyen bir üye hiç olmadım olmamda saygılarımla..
-vadikızı-

İtiraf 15
destere ve çiğdem ikilisine bir de harun eklendi ne kadar hoş oldu forumu zinde tutan işler bunlar :A
-cookies-

İtiraf 16
çiğdem forumda ki kızları alt etti iyice önce dizikolik sonra dosi
vadikızı zaten rakibi değildi
kızda büyük potansiyal varmış vay be
-Anonim-

İtiraf 17
Serhan iyi ki foruma geri dönmüş. Çok kaliteli bir arkadaş. Her bakımdan forumun aradığı enerji bence. Umarım bu sefer uzun uzun kalır. :Z
-sokak sanati-

İtiraf 18
berkann iyi, hoş arkadaşsın. Tamam anladık eşcinselsin amma bu kadar gözümüze sokmana ne gerek var?
-Anonim-

İtiraf 19
vadikızı kaan seni her yerden engellediği halde hala ona sevgi sözleri söylemen :A :A :A
-Anonim-

İtiraf 20
çiğdem harun umut atacan ve ahmet olmasa forum çekilmez hepsini çok seviyorum :hearteyes: sizi izliyorum canlarım mücadeleye devam!
-Anonim-

İtiraf 21
Geçen sene Harunnn60'a yapılan bir itirafta Çiğdem, Harun'a bu itirafı yapan kişi seni tanıyınca fikri değişecektir demişti. Gerçektende öyle oldu, yakın zamanda kendisinede durumu açıklayıp özürde bulunacağım. Seviliyorsun Harun. :-)
-Anonim-

PART 2
not:Geçtiğimiz hafta Buğra ForumMagazazin'de de kısa bi açıklama ile yer aldı diyenler olabilir. O yüzden önceden diyeyim diğer program yayınlanmadan önce konuğu seçmiş ve soruları atmışdım.
WhatsApp Image 2017-07-09 at 5.09.41 PM.jpeg

Ve programımızın 2. Kısmına geçebiliriz.

İlk bölüm konuğumuz 3 yıllık aranın ardından geri dönen, forumun en sevilen isimlerinden, namı değer FOX hayranı, Rihanna denilince akla gelen ilk isimlerden birisi, bir zamanlar reyting konusunda anlık reytingleri saniye saniye paylaşan, herkesin iyi anlaşdığı, Süper Moderatörümüz süper bir çocuk olan xBUGRAx.

Önce Buğra'yı kısa bir tanıyalım : 2012 yılında foruma kayıt olan Buğra 21 yaşında ve Ankarada yaşıyor. Tek çocuk olan Buğra Boğa burcu ve bu yıl universiteli olacak.
Ve karşınızda Buğra. :Z

Ahmad: Selam Buğra.Nasılsın? Seninle ilgili gereken kısa bilgileri verdik, ama tabiiki herkesin en merak etdiği şey senin bu uzun ayrılışın. Aslında sınav hazırlıkların için ayrıldığını herkes az çok biliyordu. Peki bu ayrılışın kimseye demeden habersiz olmasının nedeni neydi? Gizem mi yaratmak istedin, yoksa aniden verilen bir karar mıydı?

Buğra: Teşekkür ederim iyiyim. İlk bölüme beni konuk aldığın için tekrar teşekkürler. :bhr:Ayrılma kararı almadığım için konu açmamıştım ama karar alsaydım da konu açmazdım sanırım. :A Sessiz giderdim yine muhtemelen. :)

Ahmad: Forumda senin twitter’de aktif olduğun ve tweet atdığınla ilgili birşeyler görmüştüm, sonra girip kendim de bakdım. Evet, orada yine devam ediyordun. Peki zaten sosyal medyada aktif olduğun halde, illaki forumu habersiz ve tamamen bırakman biraz kafalarda sorular bırakıyor. Sonuçta kısa kısa da olsa foruma girebilirdin. Bununla ilgili ne demek istersin?

Buğra: Foruma kısa olarak giremeyeceğimi bildiğim için girmedim. Şu anda da dönüş tarihimden beri her gün online sürem artıyor gittikçe. :D Modluğa bile döndüm buranın enerjisi böyle yapıyor. :Z O yüzden darılmasın kimse. :bhr:

Ahmad: Peki şu an yeniden burda olmak nasıl bir duygu? Döndükden sonra ayrıldığın sürede keşke burda devam etseydim dediğin oldu mu hiç?

Buğra: Eski zamanları arıyor insan ama aynı sıcaklığı yakaladığım üyeler var tabii şimdi de. :DBurda olsam dediğim dönem FOX'un reytinglerde zirvede olduğu zamanlar. :A

Ahmad: Forum konularından uzaklaşalım biraz da özel hayatına geçelim. 3 yıl kısa bir süre değil. Bu süre boyunca bizimle paylaşacabileceğin tarzda ne gibi iyi/kötü değişmeler oldu özel hayatında?

Buğra: Mezun olmam ve ehliyet almam iyi gelişmelerdi ama beni derinden etkileyen bir kayıp yaşadım.. Geçen sene teyzemi kaybettim LYS sınavına 3 hafta kala.. Aslında beklediğimiz bir sondu maalesef çünkü hastalık süreci yaşadık 6 ay.. Onun ve kuzenlerimin yanında olmak istedim hep o dönem ve derslere ağırlık veremedim mezuna kalmamda etkili olan gelişmelerdendi. 1 sene geçmesine de inanamıyorum hala. :T

Ahmad: Peki sen 3 yıl önceki 3 yaş daha küçük daha çocuk Buğra ile şimdiki Buğra arasında ne gibi değişmeler hissediyorsun?

Buğra: Kendine daha çok güvenen, sevdiklerinin kıymetini anlayan, hatalarından ders çıkaran diyebiliriz. :D

Ahmad: Seni forumda gören kişiler vardır, ama bir o kadar görmeyen kişiler de vardır. Senden bir foto istesek ne dersin? :D İllaki yüz fotosu atmak zorunda değilsin, senin içinde olduğun bir resim istiyoruz senden. :D

Buğra: Gören olmadı diye hatırlıyorum ben ama. :A

(tam boyut görmek için resme tıkla)

lWdP7k.jpg

Ahmad: Foto için teşekkürler. :D Şimdi ise senden 2. Resim isteyeceğiz. Sadece yazılarında değil fotolarınla ve reel yaşantınla seni tanımak istiyoruz. Senden istediğim resim kendi odanın resmi/evdeki sevdiğin bir köşenin resmi/sana özel ve mutlu eden bir nesne(giysi ve s. de olabilir) resmi istiyoruz senden. Seç aralarından birisini ve paylaş bizimle :D

Buğra: Odamın hali bu. 2 yıldır vakit geçirdiğim yer. :D sokak sanati ve Harunnn60 'a hediye koydum fotoğrafa. :A

(tam boyut görmek için resme tıkla)

y3EJma.jpg

Ahmad: Şimdi ise kısa soru ve kısa cevaplar kısmına geçelim. Tüm 8 sorunun her birini 1 cümle cevapla. :D

1. Vücudunun en çok sevdiğin bölgesi nedir? - Dişlerim çünkü tel taktım 9 ay. :A

2. Hiç aşık oldun mu / şu an sevgilin var mı? - Aşık olmadığımı düşünüyorum, sevgilim yok şu an. :bhr:
3.
Senin için 'mükemmel' bir günün tanımı nedir? - Sevdiklerimle beraber olduğum günler. :D
4.
Birlikte olduğun kişi ile ortak nokta olarak nitelendirebileceğin 3 şeyin neler olmasını isterdin? - Aynı siyasi görüş :A Ailesine bağlı olması, popüler kültür sevmemesi. :A
5.
Hayatında var olan en çok ne için kendini minnettar hissediyorsun? - Sağlığım, ailemin sağlığı..
6.
Uzun süredir yapmak istediğin halde yapamadığın bir şey var mı? - Üniversiteye girmek. :F
7.
Eğer birlikte olduğun kişiyle çok iyi iki arkadaş olsaydın, karşındaki kişinin senin hakkında neyi kesinlikle bilmesi gerekirdi? - Herkesle arkadaş olmadığımı. :A
8.
Gerçekleştirmek istediğinin en büyük hayalini paylaşabilirmisin? - Bir TV Kanalı yönetmek. :A

Ahmad: Seninle sohbet çok samimi ve keyifli idi, ayrıca bizimle paylaşdığın resimler için de çok teşekkür ederim. Sen son olarak ne demek istiyorsun?

Buğra: Ben çok teşekkür ederim hem sana hem de beni ara vermemiş gibi karşılayan tüm forum halkına. :love1:
2. bölümde buluşmak üzere. İtiraflarınızı atmayı unutmayın.
Son itiraf gönderme tarihi 16 haziran 18.00

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2017-07-09 at 5.09.41 PM.jpeg
    WhatsApp Image 2017-07-09 at 5.09.41 PM.jpeg
    124.4 KB · Hit: 378
Son düzenleme:

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
İlk paylaşdığım anda herşey karışmıştı, renkler falan kaybolmuştu. İyiki erkenden düzenledim. :D
Keyifli okumalar.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Emeğine sağlık @Ahmad , öyle çok bomba itiraflar olmamış sanki. :D

İtiraf 3'e imzamı atarım.
İtiraf 5'e katılmıyorum.
İtiraf 19'u Maskeli yapmış.

Onun dışında pek dikkatimi çeken itiraf olmadı, klasik FF. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,895
Puanı
1,061
Eline sağlık güzel bir ilk bölüm olmuş. İtiraflarda @Çiğdem- ve @vadikızı'na fazla yüklenildiğini düşünüyorum onun haricinde pek farklı bir şey yok. :)

@xBUGRAx'ın cevapları da çok iyiydi ama resimleri göremiyorum. :( @Ahmad

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
@Çiğdem- 'den şikayet edilmiş ama birbirinden habersiz itiraflarda yine Çiğdem damga vurmuş:F (belki hepsi aynı kişide olabilir)

Güzel röp ama fotolar acılmamiş...

Başın sağolsun @xBUGRAx