TVen İtiraf Ediyoruz "YAZ" Çiğdem / 76.Bölüm

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İtiraflar daha vurucu burda birde kesin tartışmalar yaşanmıştır. :A

Evet hissettim o sıcaklığı keşke daha aktif olsa herkes ama sonuçta özel hayatı yoğun olan insanlara da hak veriyorum buraya zaman ayırmak zor oluyor. ?
Vlla ben yapıma ters olduğundan mesala birisi birisine kötü itirafı okurkan ben sıkıntıya giriyorum :A Oyüzden ben itirafları okumuyorum :A Keyif alan okuyan arkadaşlarada bişi demem diyemem ama ben uzak duruyorum sadece olumsuz değil olumlu itiraflarıda görmesem oluyor zaten burda birbirimizi biliyoruz oyüzden üyelerin birbirine ettiği olumsuz itirafları görmemek için hiç bakmıyorum kavga gürültüden kaçıyoruz yanı :A :A :A

Çok etkili birkaç üye var gelmeyen olmayan geldiklerinde dahada iyi olacak yanı reelde sıkıntıları atmak için bir terapi gibi düşün burayı :A

• Güldürdün
Reactions: blacklion

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sahsen kendi adıma da kötü itiraf gelse beni üzüp baymayacağı için seviyorum. Sadece bazı itiraflara şaşırıyorum cidden bunlar oluyor mu diye sorguluyorum ama benim içinde olmadığım bir olay-konu hakkında da yorum yapmam. :A

Kesinlikle terapi gibi forum, kafa dağıtmaya birebir. ?
Aman karışma zaten ayoll :A Forumun bazen annesi gibi kavga etmeyin çocuklar diye çok dolanırım üyelerin peşinde :A :A :A Hiç başını karışık durumlara sokma bence hiç okuma :A Ama okucaksanda gürültüden patırdıdan uzak dur :A Konuklun tekrar hayırlı olsun sayende okumus oldum bende bişiler dedim gibi :Z:Z:Z

• Harika
Reactions: blacklion