TVen İtiraf Ediyoruz 86.Bölüm

Bölüme puanınız?

• 1-2

Oy: 5 27.8%
  • 3-4

Oy: 0 0.0%
  • 5-6

Oy: 0 0.0%
  • 7-8

Oy: 5 27.8%
  • 9-10

Oy: 1 5.6%
  • 10+

Oy: 7 38.9%

• Kullanılan toplam oy
    18

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Maskeli konuda benimle konuşuyor benimle yapıyor geyiği tek başına yapmıyor, o yüzden bana da söylemiş oluyorsun :A

Hayır seninle tek yapmıyorum. Yiğit var Özgür var Kerem var. Herkesle yani. Konuyu başlatan o olduğu için Maskeliye laf atmış oluyorum.:A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
İtiraf 19
Forumun kemik kadrosu toplanmaya başladı biliyorsunuz bir dönemin yönetim kadrosu bu isimler hem de. mrt-06 ---- Yiğitt ---- Bully ---- sokak sanati buluştu geriye tek Çiğdem kaldı. O da gelince bu beşli forumdaki kartları yeniden dağıtacak, bir ara forumdaki olayların olma sebebide bu beşliydi bu grup dağılınca forum olaysız kaldı yıllar sonra toplandılar yine!!!!!!! (Yükleniyor.........)
-Anonim-

Kartları yeniden dağıtmaya var mıyız ALACA 5'li? Yıllar sonra toplandık beşli olarak, özel bir şeyler karıştıralım derim ben. :Z @sokak sanati @Bully @mrt-06 @Çiğdem

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
İtiraf 19
Forumun kemik kadrosu toplanmaya başladı biliyorsunuz bir dönemin yönetim kadrosu bu isimler hem de. mrt-06 ---- Yiğitt ---- Bully ---- sokak sanati buluştu geriye tek Çiğdem kaldı. O da gelince bu beşli forumdaki kartları yeniden dağıtacak, bir ara forumdaki olayların olma sebebide bu beşliydi bu grup dağılınca forum olaysız kaldı yıllar sonra toplandılar yine!!!!!!! (Yükleniyor.........)
-Anonim-

Kartları yeniden dağıtmaya var mıyız ALACA 5'li? Yıllar sonra toplandık beşli olarak, özel bir şeyler karıştıralım derim ben. :Z @sokak sanati @Bully @mrt-06 @Çiğdem

Kaç kere darbe aldık ama yine buluştuk.:Z Hoş geldin forumun kraliçesi.:bhr: @Çiğdem

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Katılıyorum= ✅ Katılmıyorum= ❌

İtiraf 9= ✅
İtiraf 12= ❌
İtiraf 13= ✅ Errrrrrkek.
İtiraf 15= ❌ Tolstoyevski benim üstadımdır, ondan öğreneceğim daha çook şey var.
İtiraf 17= ❌ Dosi'nin başarılarıyla övünmediği zaman yok ki?
İtiraf 24= ✅ Böyle bir gerçek var. Sayıları atınca, adamın üstüne bir ağırlık çöktü.
İtiraf 28= ✅ "Sağlıklı bireyler" olarak sayımız iyice azaldı. Temizlik şarttttt.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
İtiraf 19
-Anonim-

Kaç kere darbe aldık ama yine buluştuk.:Z Hoş geldin forumun kraliçesi.:bhr: @Çiğdem
Bu itiraf benim dönüş zamanıma denk gelseydi benim de adımı eklerdi kemik kadroya, net. :A

Kaldığımız yerden devammmm. :Z (kendi kendine gaza geliyor)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bu itiraf benim dönüş zamanıma denk gelseydi benim de adımı eklerdi kemik kadroya, net. :A

Kaldığımız yerden devammmm. :Z (kendi kendine gaza geliyor)
Konseyden geçmen lazım ama bu kadro çok zorlu yollardan geçti. Banlandılar, emekli oldular, forumu bıraktılar, ayrıldılar... En büyük aşklar kavuşamayan aşklarmış derler ya bu ekip 3-4 yıldır bir araya gelemiyordu... Anlatabiliyor muyum Altan? :T

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Konseyden geçmen lazım ama bu kadro çok zorlu yollardan geçti. Banlandılar, emekli oldular, forumu bıraktılar, ayrıldılar... En büyük aşklar kavuşamayan aşklarmış derler ya bu ekip 3-4 yıldır bir araya gelemiyordu... Anlatabiliyor muyum Altan? :T

Tüm bu yaşananlar olmasaydı. Sende bi ara küstün bende bi ara kavga ettim eğer bunlar yaşanmasaydı. Ozan forumda emekliydi o kadar diyorum :A @DarkLegenD sen oy ver. Önce insalar kaderleri ile oynamayı becer:A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Tüm bu yaşananlar olmasaydı. Sende bi ara küstün bende bi ara kavga ettim eğer bunlar yaşanmasaydı. Ozan forumda emekliydi o kadar diyorum :A @DarkLegenD sen oy ver. Önce insalar kaderleri ile oynamayı becer:A
Acı güçlendirdi bizi öyle düşünelim, şimdi her zamankinden daha güçlüyüz. Kartları dağıtıyoruz, karşıtları TEK TEK TEK gönderdik zaten. 1-2 kaldılar onlar da yalnız takılıyorlar, kimseyle uğraşamam malum emekliyim. Seni kışkırtırım özelden ama karışmam uzaktan izlerim anlaşalım baştan :A

• Güldürdün
Reactions: sokak sanati

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
3-4 yıldır nasıl beraber değildiniz? Çevirmediğiniz dümen kalmadı forumda. :A

Oy kadar başına taş düşsün. :A Oy peşinde koşan adamın kemik kadroda ne işi var? :A