TVen İtiraf Ediyoruz 84.Bölüm

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,474
Puanı
1,061
Benimle ilgili yapılan itirafa o kadar şaşırdım ki. Narsist, ağzı bozuk, kaostan beslenen ve egoluymuşum öyle mi. Forumda kimseyle sorunu olmayan, herkesle gayet iyi anlaşan birine böyle şeyler demek aşırı saçma. Ayrıca kimi örnek alacam ben bu forumdan bu ne saçma bir şey.

Malum üyenin banlanmasından sonra benimle uğraşılacağını biliyordum da böyle saçma sapan şeyler beklemiyordum. :F

O itirafı yapan kişi lütfen çık ve benim ağzı bozuk, egoist, narsist mesajlarımı bul ve bana göster.
Layığını buldun :A

• Olmamış
Reactions: Özgür

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,474
Puanı
1,061
Tanrı'nın laneti üzerinize olsun, insan bana da hiç olmazsa bir iki (iftira) itiraf yapar be :A :A
EH2GxT1XUAAWaqN.jpeg

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
@mrt-06 itirafları sunanlar itiraf yapamazken gidince başlamışlar, size de ayrı gülüyorum. Bu itirafları yapanlar da yine @sokak sanati ve @Harunnn60 a karşı itiraf yapan tipler, bunlar yıllardır aynı olaylarıyla kendini güldürüp dolanıyor. Hepsi de aynı kişiler. Özelden yazanlara tek tek isim bile veririm o kişileri. İki tarafa gülüp arkasını kazanlar işte, tek tek not alıyorum hepsini :F

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Malum konu nedeniyle yine bir sürü itiraf gelir sanıyordum sadece elli sene önceki konuyla ilgili bir şey yazılmış. Evet o an yaşımın verdiği bazı saçma düşüncelere kapılıp saçma sapan şeyler yaptım ama hiçbir zaman eş veya çocukla ilgili hiçbir şey söylemedim. Yani atıyorsak destekli atmayı bilmek lazım. :A

Aslında diğerleri için bir şey demeyecektim ama özellikle @ozgur2113 ve @mrt-06'ya o kadar gereksiz yüklenilmiş ki. Özgür kaç senedir forumda ve bir kere bile bırak ağzını bozduğunu uyarı aldığını bile görmedim. Keza Atacan'ın dizi fragmanları paylaşması da niye bu kadar göze batıyor anlamadım. En azından forumu canlandırmaya çalışıyor böyle oturduğu yerden atıp tutmuyor. Emeğe bile çamur atanlar var artık.

Emeğine sağlık. :) @Ahmed

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Kendi itirafım dışında takıldığım bir diğer itiraf da 9 oldu. Atacan bunca yoğunluğunun arasında forumu çok da güzel ayakta tutuyor. @mrt-06

Samimiyeti de aynı. Üstelik dizilerin fragmanlarını ve özetlerini paylaşmanın nesi yanlış? Tüm dizi konularını ayakta tutuyor. Üstelik her hafta buna özen gösteriyor. Şahsen o görevi ben 1 hafta yapabildim.

Herkese sallar oldunuz ama bu çok gereksiz cidden.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Tanrı'nın laneti üzerinize olsun, insan bana da hiç olmazsa bir iki (iftira) itiraf yapar be :A :A
Forumdaki tek numaran buydu ve bu da bitti. :A Popülariten yükseldiği gibi yere çakıldı. :A Artık sahne benim sanırım, haftaya da 2 tane itiraf gelir yolumu bulurum. :A

• Güldürdün
Reactions: serhatt

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Forumda yapılan iyi bir uygulama bile eleştiri alıyormuş yani benim fragman paylaşmam niye batar bir insana? Bu uygulamayı 1 aydır yapıyorum çünkü forumu sadece bizler değil ziyaretçiler de takip ediyor, bir konu "gereksiz yere" uplanınca misafir kullanıcılar da konuya bakıyor ve forumda konular ölüme terk edileceğine tıklanmış oluyor, keza iki üç yorum gelip aktiflik sağlanıyor. Keşke anlamadığımız konular hakkında konuşmasak, forumu ayakta tutmaya gayret ediyorum yine eleştiri alabiliyorum. Üstelik reyting paylaşımlarını dersteyken yapıyorum, bunu yazanın forumumuza katkısı ne, ne yapmış bu zamana kadar merak içindeyim çünkü ben 2013'den beri 6 senedir burada foruma bir şeyler katmaya gayret ediyorum. O beğenmediğin dizi yorumları bölümüne neler yapmışım bir girip bakın bakalım. Sizlere de teşekkür ederim arkadaşlar beni desteklediğiniz için. @Aserat @ozgur2113

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
@sokak sanati haksız yere banlandı, yöneticilerin kişisel hırsları doğrultusunda onların hedefi oldu ve o yöneticiler de amacına ulaştı. Ben sokak sanatinin banlamadan önce küfür ettiğine şahit olmadım. Çok iyi biliyorum ki onu sevmeyen yöneticiler eften püften mesajlarına ortak ceza vermişlerdir. Bunu hiç kimse inkar edemez. Her şey çok açık ve net.

Bana ve arkadaşlarıma gelen itiraflara cevap verme gereği bile duymuyorum. Ben forumu terkediyorum diye yaygara koparıp show yapmaya çalışan iki gün sonra yüzsüz yüzsüz geri geldim diyen insanlar varken sessiz sedasız özel nedenlerinden dolayı foruma giremeyen insanların arkasından konuşmak ne kadar mantıklı tartışılır. Bunlar kaale alınacak gibi değil maalesef, daha kaliteli ve entellektüel laf atmaya çalışın da cevap vermeye layık olsun en azından.

Ek olarak ben taraf tutmuyorum, kimsenin de avukatı değilim sokak'la bir çok kez tartıştığım zamanlar oldu ama her zaman haklının yanında oldum ve bundan sonra da kim haklıysa onun yanındayım.

İtiraf 12'yi yapan arkadaşa sesleniyorum, burada beni övmüşsün ama Çiğdem'i de gömmüşsün. @Çiğdem kaç sezondur programı en iyi şekilde yönetiyor, yani bu tartışmaya kapalı bir konu. Zaten internet sorunlarından dolayı bu sezonu finale kadar ben sunacağım.

Kanka emeklerine sağlık. :D