TVen İtiraf Ediyoruz 83.Bölüm

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,495
Puanı
1,061
Şerlok beyciğim adam sizin için bütün ilkelerinden vazgeçmiş ve kendi dışında birisini sıvamaya karar vermiş, değerinizi bilin :A
Hahahahaha egones bu hadsiz ne diyo :A @MEnes Hemen cevabını vermelisin :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Aman aman aman sıvaya bak be kardeşim, kendimden geçtim bu nedir. :A

Senden bu güzel sözleri işitmek mutluluk verdi adaşım, teşekkür ediyorum. :A Çılgınlar gibi sıvamışsın, sanatını konuşturmuşsun, uygun bir zamanda hatırlat benzer bir sıva uygulayacağım sana. :A Gerçi duygularımızın karşılıklı olduğunu zaten biliyorsundur, söylememe gerek yoktur. :A Yukarılarda bir yerlerde bu konulara son kez değindim ve artık senin de tavsiyen üzerine bu mevzulara artık dalmama kararı aldım, yeterince kendimi açıkladım zaten fazlasına gerek yok diye düşünüyorum. :A Beni bilen, tanıyan sıvadaşlarım ve yoldaşlarım bu saçmalıklara inanmaz zaten, tanımayanlara da kendimi yeterince ifade ettim. :A

Bundan sonra dur durak bilmeden sıva zamanı, goygoy zamanı, boş yapma, salma zamanı. :A

Utku beyciğim bu adamın böyle sıva yapması neye delalettir? :A @MasacRE
Benim kimseye hatırlatmama gerek yok zaten yeri geldi mi ben kendimi sıvarım, kimseye ihtiyacım yok, ahahahahaha. :A Ama sen burda bana hatırlamadın, benim sıva yapasım geldi ve sanatımı her zamanki gibi en üst seviyede konuşturdum. Ben de sana hatırlatmadan bunu senin yapman lazım. :A Tabi bu seviyeye çıkabilir misin bilemiyorum ama artık zamanı gelince göster hünerini. :A Aynen öye malum meselelerde artık gereğini yapacağına inanıyorum gerisi fasa fiso. Sanat ve goygoy zamanı... :A

Şerlok beyciğim adam sizin için bütün ilkelerinden vazgeçmiş ve kendi dışında birisini sıvamaya karar vermiş, değerinizi bilin :A
Hahahahaha egones bu hadsiz ne diyo :A @MEnes Hemen cevabını vermelisin :A
O da benim yoldaşım sizler de benim yoldaşımsınız. :A @MasacRE yoldaşım haklı genelde kendimi sıvadığım konusunda. Sanki sen bilmiyorsun Çd. :A Ha arada Alperum'u da sıvarım tabi ama sana sıva mıva yook, ağla, ahahahahaha. :A Bu arada sıvamdan bir tutam kapan herkes değerini bilmeli, yoldaşım o konuda da haklı. :A