TVen İtiraf Ediyoruz 79.Bölüm (8.SEZON)

- Bölüm Sorusu - Bir Hayvan Olmak İsteseniz Hangisi Olurdunuz?

• Kullanılan toplam oy
    20

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
69101

Her hafta en az 13 itiraf ile yaz boyunca "İtiraf Ediyoruz" sizlerle efendim...
İşte anonim ve isimli olarak bir hafta boyunca bizlere özel mesaj yoluyla ve Whatsapp ihbar hattımız üzerinden gönderilen bomba itiraflar.. Evet sayın seyirciler kemerlerinizi takın forumun reyting rekortmeni reality programı İtiraf Ediyoruz başlıyor!

İTİRAF1
serhatt'in insanları doldurduğunu düşünüyorum . kendisi çok tehlikeli birisi yüzüne gülerek insanları yönlendirip ona buna kışkırtıyor. siz siz olun serhatt ile konuşurken 2 kez düşünün 2 kez dikkat edin . hata yapmayın (ANONİM)

İTİRAF2

Kaldırıldı

İTİRAF3
Küfür eden birinin hala yöneticilikte kalması ne kadar doğru? sherlock'tan bahsediyorum, bir ara rengi değişip sonra tekrar yeşil olan zat-ı muhterem. özür diledin mi? yönetimden, forumdan, herkesten özür dilemen lazım. o zaman herkes küfür etsin sonra üye kalmaya devam etsin, ne güzel dünya?! (ANONİM)

İTİRAF4

serhatt olmasa forum ölecek bence. Forumu ayakta tutan üyelerden birisi, hem saygılı hem sevecen, esprili. xemrexxx'in yeni sürümü gibi duruyor şimdilik umarım hiç bozmadan forumda olmaya devam eder. serhatt - xemrexxx - çiğdem - yiğitt favorilerim :bhr: (ANONİM)

İTİRAF5

Öncelikle Atacana hayırlı olsun diyorum :bhr: Evet önemli kayıplar verdik zaman zaman durgunlaşabiliyor forumumuz fakat forum kapansın sohbetlerini artık duymasak bile iyi olacak :A Bizde gitsek siz de gitseniz forumumuz yine kalmalı. Burası anılarla dolu ikinci ailemiz , yuvamız.Buraya sahip çıkmaya devam edelim 2 sohbet edince bile terapi işte insan sıkıntısını unutuyor . Herkese cicili bicili forumlar itirafların ilk bölümünden :Z:Z:Z (Çiğdem-)

İTİRAF6

Tolstoyevki'nin durum güncellemesinden paylaştığı Atatürk'ten alıntı bir sözün siyasi diye silinmesi büyük skandaldır. kim yaptı bunu? açıklama yapmak zorunda ! Tolstoyevski'nin paylaştığı sözün tamamı buradadır: http://www.anitkabir.org/ataturk-2/istnbul-hukumeti-ile-iliskiler.html hangi gerekçe ile silindi? forumda neler oluyor nasıl bir zihniyet hakim gerçekten üzüntü verici. (ANONİM)

İTİRAF7

denizz19'un sokak sanati'na karşı yenilmesi ile başlayan süreç devam ediyor. deniz foruma girmeden sokak sanati'ndan izin istiyor. :F izin çıkarsa girip "forumda artık az takılıyorum..." diyor ki kimse sokak sanati'ndan izin istediğini anlamasın . :F gerçekler acıdır tatlım:) (ANONİM)

İTİRAF8

Ozan forumu artık idare edemiyor ... Sürekli bir isteksizlik "kapatıp giderim" havalarında... Birçok şey yasaklandı forumda ve kaldırıldı. Forumu başkasına devretse eminim ki çok daha güzel olacak! Valla "her şey çok daha güzel olacak" bak. (ANONİM)

İTİRAF9
Sherlokta bıcır bıcır neden böyle kıpır kıpır konuşmaya çalışıyor der iken, meğer gözü yükseklerdeymiş bu çocuğun. ayy şeker şey tebrikler tebrikler... bir de sen gözünü forumda yükseklere dik bakalım sen kalmıştın bir tek..

bu çocuk acaba diyor içinden acabaa... hayal kurma çocuğum, bizleri düşünmeyi rahat birak, biz forumdaki vazifelerimizi çıkarsız içten yapıyoruz, bizler de sevildik forumda, hem de herhangi bir beklenti icinde olmadan. buyuk ihtimalle senden daha samimi duygularla bu işi yapıyoruz. ama bitti, gitti. birak bizi, azıcık ses çıkarmada rahat edelim da! her konu da bir insanın yorumu, fikri olur mu?

tanrı bizleri, ve dünyanın geride kalan tüm halklarını, kendisinin bir sonraki olası başbakanlığından korusun...amin... (ANONİM)

İTİRAF10
Forum dedikodusu yapalım biraz ortalık iddialarla dolaşıyor ama kimse sesini çıkarmıyor neden acaba??? Sherlockun yönetimde konuşulanları arkadaş çevresine yaydığı hatta ekran kaydı alıp yolladığı iddialarının üstü neden kapatıldı? Sherlocku kim savunuyor yönetimde? Yönetim bizede bilgi uçursun o zaman geri kalmayalım :)) (ANONİM)

İTİRAF11

Yönetim değerlendirmem... Aserat ve Çiğdem başarılı - Sherlock çalışıyor - Yiğitt eskisi gibi kavgacı değil o yüzden son dönemde iyi denilebilir - xbugrax sessiz ama işlevli. başka isim kaldı mı? çok silik sanki diğerleri. :) tamam foruma uğramıyorsunuz bari rütbenizi verin hak etmek önemli.. (ANONİM)

İTİRAF12
Sherlock'un konuşmadığı bir konu kaldı mı? :FYakında Karaambar Kamyoncular Derneği açılısında da konuşur. :F (ANONİM)

GELİNİM FORUMDA 12 AĞUSTOS SALI - 20.00____________YÜRÜYEN ÖLÜLER 26 TEMMUZ CUMA - 20.00
69037

İTİRAF13
-----------

İTİRAF14
MS başlıyormuş ortalıkta yokum deyip turlayan Deniz gelir yine :F Ortalığı bir güzel karıştırır insanları birbirine düşürür sonra ''forumun benim için önemi yok, istesem bugün bırakırım'' deyip aradan sıyrılır aynı tas aynı hamam :F (ANONİM)

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,389
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
bazinga görmesin muhalefetten yayından kaldırabilir :F bazinga çok değişti sen gittikten sonra güzel olmuş program bence senin yardımına ihtiyacı var @mrt-06

• Güldürdün
Reactions: mrt-06

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
İtiraf 4 - Teşekkürler canım, hep birlikte nice forumlu günlerimize. :bhr:

İtiraf 11 - Kavga olan günler daha güzeldi, o günler daha çalışkandık forumda. Teşekkür ederiz yine de. :D

İtiraf 12 - Güldürdü. :D

• Beğendim
Reactions: mrt-06

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Eline sağlık güzel bölüm olmuş. Ankete de köpek dedim. Sadece 10x10'la aynı gün olmasaydı iyiydi. :A @mrt-06

Öncelikle İtiraf 11'in sahibine teşekkürler. :bhr: Bir de İtiraf 2 için Dosi zaten Çiğdem gelmeden günler önce En Favori Güzel'i bitirip tatile çıkacağım demişti yeniden kavga çıkarıp huzur bozmaya gerek yok.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,474
Puanı
1,061
@Sherlock un maskesi düşmüş :A gerçi kütüksavar @Çiğdem operasyonu da olabilir bu :A

@serhatt ın nesi bnm yeni versiyonum edepsizler ağzınızı yırtarım anonim kalmayın gelin bakayım yüzüme söyleyin pisllllerrrrr :bağır: itiraf 1 çok haklı :A @Forumdash

@Dosi ve @vadikızı na yapılan itirafları dikkate almıyorum :X

@denizz19 sen ne ara yenildin sokak şeysine tüüüüü totalliğinden utan be .ss

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
İtirafların büyük çoğunluğu yönetimden bir arkadaşa yapılmış, herkesimin tepkisini çeken durum sonucu kendine çeki düzen vermeli. Her olaya atlamak, olayda olmamasına karşı bir anda pat olayın baş kahramanı olmak yakışmıyor. İki kişi tartışırken üçüncünün araya girmesi hoş bir şey mi? Bunları yüzüne de söylemiş birisi olarak sıkıldığımı buradan itiraf etmek istiyorum.

İtiraflardan birinde yönetimde konuşulanların ortalığa yayıldı iddiası doğruysa yönetim derhal görevini yapmalı, orada konuşulanların ortalığa dökülmesinin cezası daha önce verilmişti. Oraya bir söz vererek, güven kazanarak geliyorsunuz ve konuştuklarımızı mı yayıyorsunuz? (İddia doğruysa)

• Beğendim
Reactions: sokak sanati

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
İtiraf 6 için, yönetimde Atatürk düşmanı birisinin olduğuna ben de şaşırdım. Hiç lafı değiştirmeye gerek yok, milli mücadele dönemide Atatürk’ün kurtuluş savaşı adına rehber olarak söylemiş olduğu ve tarih kitaplarına geçen bu maddeleri, bu sözleri sansürlemek ve yasaklamak tartışırsak Atatürk düşmanlığıdır, tartışmazsak ise en hafif tabirle Atatürk’e dair hiçbir gönül bağı olmamaktır.

Atatürk’ün sözlerinden rahatsız olacak ve onu hukuki bir mesele haline getirebilecek ne bir kurum de ne yetkili bir şahıs Türkiye Cumhuriyeti dahilinde doğmadı ve doğmayacaktır. Allah aşkına bari Atatürk’ü rahat bırakalım. Ben her gün Atatürk sözü paylaşan birisi değilim ancak paylaştığım zaman onun kaldırılması benim de zoruma gitti ve yatışacakken daha da inat ettirdi bu durum ister istemez. Ne oluyoruz yahu? Kendimize gelelim artık, bu ülke daha ölmedi bu cumhuriyet daha ölmedi. Atatürk düşüncesi ölmedi ve asla da ölmeyecek.

Nereden nereye nereden nereye.... @mrt-06