TVen İtiraf Ediyoruz 78.Bölüm "YAZ" (Sezon Finali)

Yaz sezonunda en beğendiğiniz bölüm konuğu kim oldu?

• mrt-06 - 22. bölüm

Oy: 5 38.5%
  • sokak sanati - 23. bölüm

Oy: 1 7.7%
  • Billy Kane - 24. bölüm

Oy: 4 30.8%
  • serhatt - 25. bölüm

Oy: 1 7.7%
  • Çiğdem- - 26. bölüm

Oy: 0 0.0%
  • dizi kolik - 27. bölüm

Oy: 2 15.4%

• Kullanılan toplam oy
    13
  • Anket kapatılmış .

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Farkındaysan seninle hiç ilgilenmiyorum. Sırf alıntı yaptığın için konuşuyorum. Malum haksızlık yapanlarla muhabbet etmemeye çalışıyorum. İşte tespiti ben yapmadığım için nasıl şikayet edeceğim?
Benimle ilgili cümle kuruyorsun ama benimle ilgilenmiyorsun ilginç :D

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,896
Puanı
1,060
@denizz19 tatlım konuksuz değil miydi bu bölüm,konuk senmişsin sanki öyle hissettiriyor :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Bu itiraflar ne ya :D Eskiden 2012'de vardı bu format bu itirafların çeyreği kadar ağır eleştiriler yoktu siz ne ara birbirinizden bu kadar nefret ettiniz altı üstü forum ya niye bu kadar ciddiye alıp kalbinizi kırıyorsunuz :A
Ayrıca bu kadar ağır şeyleri itiraf altında yazmak da bence yanlış düşündüğünü ya açık açık söyle ya da hiç söyleme yani :D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Bu itiraflar ne ya :D Eskiden 2012'de vardı bu format bu itirafların çeyreği kadar ağır eleştiriler yoktu siz ne ara birbirinizden bu kadar nefret ettiniz altı üstü forum ya niye bu kadar ciddiye alıp kalbinizi kırıyorsunuz :A
Ayrıca bu kadar ağır şeyleri itiraf altında yazmak da bence yanlış düşündüğünü ya açık açık söyle ya da hiç söyleme yani :D
Bunlar itiraflar yerine iftiralar olmalıydı aslında nefret ve kibir çok ağır iki duygu ama hala bu iki duygunun içinde yüzen kişiler görünce sadece üzülüyoruz ama bir yandan da gülüyorum ben çünkü kaale almıyorum :F

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Haksızlık yaptığını kabul ediyorsun yani :) neyse bir oy=bir gülücük :)
Yahu o şekilde bir olay benim başıma geldi böyle ufak kelime danslarıyla durumu benim kabullenmem şeklinde lanse etmen de ayrı bir komik. :D Ben geldiğim günden beri neşemle, eğlencemle tanınırım senin gibi Nemrut suratlı değilim hiç değilse. Öyle senin gibi duracağıma kendimi inzivaya çekerim daha iyi. Ruh gibisiniz herkese karşı ama öyle salla salla konuş arkasından çok iyi. Sevgili mümin kardeşim sen Kur'an okuyan birisin orada yazıyor mu bilmediğin bir şey hakkında kişiyi suçlama diye ama doğru işine geleni alırsın oradan :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Benim burada olmamdan rahatsızlık duyan varsa forumdan gidebilir bu kadar basit. :D
Ya Allah Aşkına boşver gitsin ne kendini yoruyorsun :) Burdaki üyelerin hakkında ne düşündüğü senin hayatını etkiliyormu? hayır.
Kendini seni tanımayan ve tanımak için çabalamayan kişiler için yormamak gerekir. Forumdan muhabbet ettiklerinle keyif almaya bak.
İşin kısa özetini xdragxx yazmış zaten, ciddiye almamak gerek ve yüzüne karşı söylemeyip korkakça yapılan iftiraları kaale almamak gerek. Gerçi yüzüne densede kaale almamak gerekir :)

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Yahu o şekilde bir olay benim başıma geldi böyle ufak kelime danslarıyla durumu benim kabullenmem şeklinde lanse etmen de ayrı bir komik. :D Ben geldiğim günden beri neşemle, eğlencemle tanınırım senin gibi Nemrut suratlı değilim hiç değilse. Öyle senin gibi duracağıma kendimi inzivaya çekerim daha iyi. Ruh gibisiniz herkese karşı ama öyle salla salla konuş arkasından çok iyi. Sevgili mümin kardeşim sen Kur'an okuyan birisin orada yazıyor mu bilmediğin bir şey hakkında kişiyi suçlama diye ama doğru işine geleni alırsın oradan :)
Senin oy isteğini bilmeden yazmadım zaten. Sorup soruyoruz. O kadar mesaj yazdım haklı olsan kalkıp ben yapmadım dersin. Ama hiçbir mesajında kendini savunamadın.
Benim burada olmamdan rahatsızlık duyan varsa forumdan gidebilir bu kadar basit. :D
Konu senin forumdan gitmen yönünde değil. Var olan bir kuralın işlenmemesi yönünde. Eğer kurallar varsa hepimiz için var. Eğer elinde belge varsa koy bizde okuyalım. Yoksa öyle boş atarlarla giderim ayağına börünme! Gitmek suçlu olduğunu kabul etmektir. Tersini ispat ediyorsan işte o zaman kazanabilirsin.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Senin oy isteğini bilmeden yazmadım zaten. Sorup soruyoruz. O kadar mesaj yazdım haklı olsan kalkıp ben yapmadım dersin. Ama hiçbir mesajında kendini savunamadın. Konu senin forumdan gitmen yönünde değil. Var olan bir kuralın işlenmemesi yönünde. Eğer kurallar varsa hepimiz için var. Eğer elinde belge varsa koy bizde okuyalım. Yoksa öyle boş atarlarla giderim ayağına börünme! Gitmek suçlu olduğunu kabul etmektir. Tersini ispat ediyorsan işte o zaman kazanabilirsin.
Kendimi neden sana ispat etme teşebbüsünde olayım ki sen Zaten biliyormuşsun oy topladığımı ee zaten hüküm koymuşsun doğru bildiğin yanlışlarınla hayatına devam et diyeceğim şey bu. Ben oy toplamadım bunu da zaten söylemiştim. Burada bir şeyin kazancı peşinde değilim binlerce emeğim var bu forumda öyle ha deyince gidemiyorsun ama sen istersen çok rahat gidebilirsin mesela çünkü hiçbir geçmişin yok bu süre zarfında. Kime soruyorsun benim oy topladığımı çok merak ettim gerçekten. :D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Ya Allah Aşkına boşver gitsin ne kendini yoruyorsun :) Burdaki üyelerin hakkında ne düşündüğü senin hayatını etkiliyormu? hayır.
Kendini seni tanımayan ve tanımak için çabalamayan kişiler için yormamak gerekir. Forumdan muhabbet ettiklerinle keyif almaya bak.
İşin kısa özetini xdragxx yazmış zaten, ciddiye almamak gerek ve yüzüne karşı söylemeyip korkakça yapılan iftiraları kaale almamak gerek. Gerçi yüzüne densede kaale almamak gerekir :)
Yok kendimi yormuyorum izahlı açıklama yapıyorum sadece. Zaten herhangi bir savunmada yapmıyorum bilmedikleri olaylar üzerinden insanları karalayan insanlara küçücük bir ders vermek için yazıyorum sadece. :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Gerçekten çok tehlikeli bi insansın. Beni tartışmalara çekip huzur bozmak istiyorsun ama artık üstüme oynama. Cidden tadım kaçtı senin:A
Seni tartışmalara çekmem ben sen kendin dahil olursun genelde neyse sıradaki tartışma konusu gelsin. :D Ula seni hiç sevmiyorum ama en azından olduğun gibisin bir öyle bir böyle değil. :A

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Kendimi neden sana ispat etme teşebbüsünde olayım ki sen Zaten biliyormuşsun oy topladığımı ee zaten hüküm koymuşsun doğru bildiğin yanlışlarınla hayatına devam et diyeceğim şey bu. Ben oy toplamadım bunu da zaten söylemiştim. Burada bir şeyin kazancı peşinde değilim binlerce emeğim var bu forumda öyle ha deyince gidemiyorsun ama sen istersen çok rahat gidebilirsin mesela çünkü hiçbir geçmişin yok bu süre zarfında. Kime soruyorsun benim oy topladığımı çok merak ettim gerçekten. :D

Sadece bana ispat etmek zorunda değilsin o konuda haklısın ama bu yazılanları forumun çoğu okuyor. Yaz onlarda görsün hakkı, yaz bende yanıldım diyeyim, yaz ki gerçek dediğin şeylerin gerçek mi doğru mu olduğu anlaşılsın.

Emek dediğin şey mesaj yazmak, konu açmak, insanları etiketlemek yani başka ne olabilir ki? Herkes kendince bir fayda sağlamıştır misal senle şuan bile konuşmamız bile bir fayda sağlıyordur. Dediğim gibi sadece mesaj yazmak, etiket yapmak boş boş geyik yapmak faydaysa sen benden daha fayda sağladın. Çünkü ben az yazıyorum çünkü ilgi alanıma giren konular ve yorumlar çok az. Az yazmak da fayda sağlamamak değildir.

Kimden öğrendiğime gelince eğer kendileri isterlerse isimleri verebilirim onun dışında kalkıp isim veremem. Mesajımı görüyorlarsa söylesinler hemen söylerim. Ama sen onlarda yalancı dersin.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Sadece bana ispat etmek zorunda değilsin o konuda haklısın ama bu yazılanları forumun çoğu okuyor. Yaz onlarda görsün hakkı, yaz bende yanıldım diyeyim, yaz ki gerçek dediğin şeylerin gerçek mi doğru mu olduğu anlaşılsın.

Emek dediğin şey mesaj yazmak, konu açmak, insanları etiketlemek yani başka ne olabilir ki? Herkes kendince bir fayda sağlamıştır misal senle şuan bile konuşmamız bile bir fayda sağlıyordur. Dediğim gibi sadece mesaj yazmak, etiket yapmak boş boş geyik yapmak faydaysa sen benden daha fayda sağladın. Çünkü ben az yazıyorum çünkü ilgi alanıma giren konular ve yorumlar çok az. Az yazmak da fayda sağlamamak değildir.

Kimden öğrendiğime gelince eğer kendileri isterlerse isimleri verebilirim onun dışında kalkıp isim veremem. Mesajımı görüyorlarsa söylesinler hemen söylerim. Ama sen onlarda yalancı dersin.
Beni sevmeyen bir iki kişidir kesin onlar. Ayrıca bana karşı böylesine düşmanca davranmanın sebebi eski tartışmalarımız diye düşünüyorum. Hani şöyle şu an haklı olduğum gerçek olsa bile o eski tartışmalarımız gözüne perde çekiyor gibi. Burada her tartıştığım insanı kalbimde taşısam depresyona girerdim ama neyse ki beynimden çabucak siliniyor birçok şey çünkü çok anlamsız buluyorum anlık tartışmaları ve iyi şeyler kafamda mevcut kalıyor. Bu forumda elimden geldiğince herkese iyi olmaya, bir şeyler paylaşmaya çalıştım durdum ama öyle bir an geliyor ki gerçekten sevdiğim dediğin insan aslında kuyunu kazmaya çalışan insan çıkıyor. İşte o gün bugündür ben de gamsızı oynamaya karar verdim ve kafama takmaz oldum böyle şeyleri. Şu bir gerçek yarın forumdan ayrıldığımızda bundan 3 sene 5 sene sonra ben neler yapmışım diyeceğimiz bir platform olarak kalacak. Bazen ilk üye olduğum yıllara bakıyorum da bu ben miyim diyorum şu an. Yani şu an kişi ya da kişilerin hakkımda ne söylediği ne yaptığı oldukça önemsiz kalıyor. Sen ya da bir başkası oy topladığımı düşünerek eleştirmeye devam edebilirsiniz dediğim gibi. :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Öncelikle itirafların çoğu yerinde olmuş. Özellikle oy isteyen şahıs ve @mrt-06 hakkımdakilere sonuna kadar katılıyorum.

İtiraf 16'yı oy isteyen şahıs hakkında yapan her kimse ellerinden öperim. Eğer uygun görürsen bana özelden ulaş. Eğer böyle bir şey tespit edilmişse neden ban cezası almıyor @Yiğitt ve diğer yöneticiler?

@mrt-06 iyi bir insan o kadar tartışmadan sonra halen biraz sevgi besliyorum. Lakin son zamanlarda ki hal ve hareketleri, siyasi ve dini konulardaki mesajları gerçekten çok rahatsız edici. Eskiden insanlarla iyi anlaşan bir üyeyken şimdi dalga geçen bir üye oldu. Umarım yapılan bu eleştirileri düşünüp yanlışını görür. Yine umuyorum ki bunlara sırf muhalif olmak için cevap vermez ve kendini düzeltir. Çünkü sen hiç bu değildin. Bazı insanlar baştan böyleydi ama sen böyle değildin.

Diğer birkaç itiraflar da yerinde olmuş ama anonim yerime keşke nickini verselerdi.

Bu arada ben itiraf yapmadım. Yapsaydım da böyle olurdu.

Eline sağlık @Ahmad itirafların hep böyle bol olsun :)
Kardeşim ben senle uzun zamandır tartışmıyorum hala neyin siniri bu? Hatta yazdığın birkaç mesajı beğendim bile... Hadi siyasette anlaşamıyoruz anlarım da dini bir konuda benden ne zaman alaycı/kötü bir söz gördün gerçekten merak ediyorum? Yazmadığıma eminim çünkü, dini değerler çok hassas bir konu bunu göz önüne alarak her daim çizgiyi korumuşumdur. Sadece sana neden namaz kılan adamı profil resmi yaptığını sormuştum onu da fikir alışverişi yaptık o kadar, bana göre yanlış gelmişti sana göre doğru. Konuşuldu bitti o mesele...

Ben yine aynı benim ama belli ki siyasi tartışmalarımızdan ötürü benim hakkımda yanlış kanılara varmışsın. Sağlık olsun. :D