İsveç Yapımı Netflix Gerilim Filmi 'Red Dot'un Fragmanı Yayınlandı!

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
NINTCHDBPICT000623244676.jpg

İsveç yapımı hayatta kalma - gerilim filmi Red Dot, önümüzdeki yılın başlarında, Şubat ayında Netflix'te tüm dünyada yayınlanacak. "Yeni Testere" olarak lanse edilen filmin konusu ise şöyle: David ve Nadja karakterleri, İsveç'in kuzeyinde ilişkilerini yeniden canlandırmak amaçlı romantik bir kamp gezisi yaparlarken çadırlarında kırmızı bir lazer noktası belirmesiyle birlikte yolculukları hızlı bir kabus dönüşür ve bu bilinmeyen tetikçinin kaçabilmek için acımasız vahşi doğaya kaçmak zorunda kalırlar.

Anastasios Soulis ve Nanna Blondell'in başrollerini paylaştığı filmin yönetmenlik koltuğunda ise Alain Darborg oturuyor.

Red Dot, 11 Şubat 2021'de Netflix'te. İşte filmin geçtiğimiz gün yayınlanan ve büyük ilgi toplayan fragmanı:

• Beğendim
  • Harika
Reactions: Dosi and Angelica

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
@Dosi nihayet Netflix ile imzaları atmış, gerilim dolu bir filmle bizleri gerecek hayırlısı bakalım. :A

Şaka bir yana izle-geç temalı da olsa keyifli bir film olacağa benziyor. Umarım yayınlanacağı tarihte bembeyaz olur İstanbul, soğuk ve karlı bir gece vakti güzel izlenir doğrusu...

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Aklıma Telefon Klubesi adlı film geldi nedense.
Bu filmin en büyük özelliği o efsanevi kuzey ışıkları çevresinde geçecek olması :bhr: Kuzey ışıklarına hayranım ve biraz da bu yüzden bu filmi ilk çıktığı gün, gece karanlığında izleyeceğim kısmet olursa... Fragmanı hoşuma gitti en azından. Dili de tamamen İsveçce tabi, pek alışık değiliz. Ama @Dosi alt yazıya gerek kalmadan aradan çıkarır. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and The_Erinch

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559
Keşke çift değil de arkadaş grubunu ele alsalardı. Bir grup genç temalı korku-gerilim filmlerini (teen slasher) aşırı seviyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
  • Harika
Reactions: phoebebuffay

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559
Tam olmasa benzer temaya sahip şu filmi tavsiye edeyim o halde, unutulmaz bir film değil belki ama çerezlik olarak o tarz korku-gerilim hissini yaşatıyor öyle böyle. :A

Bu türdeki vasat ve vasat üstü tüm filmleri yalayıp yuttum sayılır ama bu filmi ilk defa görüyorum. Tam olarak teen slasher türüne girmiyor sanırım ama puanı yüksekmiş. Tam izlenicek film arıyordum, izlicem şu an. :A

• Harika

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Bu türdeki vasat ve vasat üstü tüm filmleri yalayıp yuttum sayılır ama bu filmi ilk defa görüyorum. Tam olarak teen slasher türüne girmiyor sanırım ama puanı yüksekmiş. Tam izlenicek film arıyordum, izlicem şu an. :A
Bu tür filmlerde 5 üstü puanlar bile türüne göre yüksek sayılıyor bir bakıma, yorumunu merak ediyorum bakalım puan kaç olacak. :A

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559
Bu tür filmlerde 5 üstü puanlar bile türüne göre yüksek sayılıyor bir bakıma, yorumunu merak ediyorum bakalım puan kaç olacak. :A
Evet, biliyorum imdb'deki korku-gerilim film parametresini. Bu türdeki filmlerin puanı 1,2 ile çarpılarak normal filmlere göre karşılığı bulunabilir. :A Ben bu tür gerilim filmlerini seviyorum, 5 küsüratlı filmler bile tatmin edebiliyor. Wrong Turn ve The Hill Have Eyes çok severim mesela ama onların bile puanları 6 :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
Bu filmin en büyük özelliği o efsanevi kuzey ışıkları çevresinde geçecek olması :bhr: Kuzey ışıklarına hayranım ve biraz da bu yüzden bu filmi ilk çıktığı gün, gece karanlığında izleyeceğim kısmet olursa... Fragmanı hoşuma gitti en azından. Dili de tamamen İsveçce tabi, pek alışık değiliz. Ama @Dosi alt yazıya gerek kalmadan aradan çıkarır. :A
2 kişiden fazla oyuncu varsa ve tüm film bu sahnelerden ibaret olmayacaksa haber edin izleyeyim :A alt yazısız mis gibi izlerim :A

• Güldürdün