İstanbul Havalimanı'nda Çalışana Ağır Hakaret!

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
İstanbul Yeni Havalimanı'nda özel bir havayolu şirketine ait uçağın rötar yapması nedeniyle kadın bir yolcu, havayolu şirketinin yer personeliyle tartıştı. Tartışma sırasında yer hizmetleri personeline ağır hakaretlerde bulunan kadın yolcu sosyal medyada gündeme oturdu.

YOLCULAR DA TEPKİ GÖSTERDİ

Yolcuların da tepki gösterdiği olayda başka bir kadın yolcu ise kadın personele hakaretler eden kadına, "Sen bunları bana söyleseydin ben seni döverdim" diye tepki gösterdi.

Sosyal medyada büyük tepki toplayan videoya ilişkin yapılan yorumlarda da havayolu şirketi çalışanının büyük sabır ve anlayış gösterdiği belirtildi.

ATLAS'TAN AÇIKLAMA

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Hiç dermisin şu tipte bir kadının böyle bişey cıkacağini??? Hakaret et, kızın namusunu ağzına al sonra temas yok diyor bide utanmadan. Gerçekten ahlaksız bir toplum olduk.

• Harika
Reactions: Harunnn60

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Hiç dermisin şu tipte bir kadının böyle bişey cıkacağini??? Hakaret et, kızın namusunu ağzına al sonra temas yok diyor bide utanmadan. Gerçekten ahlaksız bir toplum olduk.
Havalimanında var böyle tipler, bende çalıştığım için biliyorum, işte bunlar hep müşteri haklıdır goygoyuna güvendiği için bir yerleri kalkıyor. :X

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Havalimanında var böyle tipler, bende çalıştığım için biliyorum, işte bunlar hep müşteri haklıdır goygoyuna güvendiği için bir yerleri kalkıyor. :X
Müşteri haklıdır, müşteri veli nimettir ok ama onun da müşterileri ona öyle mi davranıyor :F Bu aşağilama duygusu nerden geliyor? neden ediyor? ederken nereye varmak istiyor :F

• Güldürdün
Reactions: Harunnn60

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,818
Puanı
1,060
Ahlaksız karı umarım atarlar hapse, tipe bakan da hanımefendi bişey sanar

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Parası olanın hep haklı olduğu, diğerlerini böcek gibi ezdiği bir ülkede böyle şeylerin yaşanması bana hiç şaşırtıcı gelmedi. Çünkü buna benzer birsürü olaya rastladım maalesef. Utanç verici bu görüntülerden sonra umarım havayolu şirketi gerçekten çalışanının arkasında durur.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,901
Puanı
1,061
Çek çek deyince rezil olanın kendisi olduğunun farkına varamayacak kadar düşük zekalı birini ciddiye almaya bile gerek yok. Yeter ki çalışana sözde değil özde destek olunsun.

O değil de Twitter'da şu kadınla Gizem Özpamuk'u bir tutmuşlar ay resmen şaka gibi.ss @xBUGRAx @xemrexxx

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx