İrem Derici 'Menajerimi Ara'ya 3. Kez Konuk Oluyor! | Star TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,757
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
images

Star TV'nin sevilen dizisi Menajerimi Ara'ya İrem Derici tekrar konuk oluyor!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, başrollerini Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu'nun paylaştığı yapımın 5. ve 13. bölümünde konuk olarak yer alan ünlü şarkıcı İrem Derici, diziye bir kez daha konuk olacak.

'Menajerimi Ara' yeni bölümleriyle her Pazar 20.00'de Star'da!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Tahminimce bu akşam bölüm sonu yaşanacak olan ifşa muhabbetinden sonra Dicle'yi işten çıkaracaklarken hem İrem Derici hem de Gülben Ergen Dicle ile çalışmak isteyecek ve kovulma işi ortadan kalkacak bence.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Ohoo bu kadın da iyice el kapısına döndürdü burayı. :A Tamam sahneleri keyifli oluyor ama özellikle şu maskesiz yakalanma olayı sonrasında kendinden soğuttu. Gerçi @hayret bi şey'in teorisi aklıma yattı bence de Dicle'yle bağlantılı olur ve kısa süre görünür nasılsa asıl konuk Kalben olacak. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Of bu ne saçmalık ya adam gibi oyuncular seçmiyorsunuz anladık da ne diye aynı şarkıcıları getiriyorsunuz habire. İyice sıktı bu durum.
------

Ha bir de şu kovulma olayını da daha ne kadar izleyeceğiz merak ediyorum. :F

• Olmamış
Reactions: Angelica

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Of bu ne saçmalık ya adam gibi oyuncular seçmiyorsunuz anladık da ne diye aynı şarkıcıları getiriyorsunuz habire. İyice sıktı bu durum.
------

Ha bir de şu kovulma olayını da daha ne kadar izleyeceğiz merak ediyorum. :F
Kovulma olmayacak gibi çünkü Dicle'nin ajansta sahneleri (Kalben'in story'sinde Canan ve Ahsen birlikteydi zaten) var gelecek bölümde. :A Artık menajer olduğu için öyle kolay kovulamaz diye düşünüyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Kovulma olmayacak gibi çünkü Dicle'nin ajansta sahneleri (Kalben'in story'sinde Canan ve Ahsen birlikteydi zaten) var gelecek bölümde. :A Artık menajer olduğu için öyle kolay kovulamaz diye düşünüyorum. :A
Ben beklerim o senaristten her şeyi. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Kefaret bu hafta bomba gibi :Z
Hiçbir şekilde umrumda değil. :A

Ha bir de şu kovulma olayını da daha ne kadar izleyeceğiz merak ediyorum.

Ben beklerim o senaristten her şeyi. :A
Güvensizliğinin nedenini anlıyorum ama dereyi görmeden paçayı sıvamayalım. :A Zaten bu sefer fazla görünmez asıl odak Kalben'de olacak gibi. :A
------

@mesmeso61 e sakinleştirici ayarlayın :A
Onun yorumunu tahmin etmeye çalışacağım bakalım olacak mı. :A

Gerçekten bravo muhteşem senarist sayesinde muhteşem konuklar gelmeye devam ediyor. Böyle isimler almak varken ne gerek var güzel oyuncular getirmeye. Kiraz Menajerim'e de bu yakışır.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Şansımıza 3. gelişinde Survivor'da büyük kavga vs. olur yine düşer :F
Orada ne olursa olsun başka dizileri etkileyemez daha kendine hayrı yok. :A Soğuk hava nedeniyle bu hafta reytingler biraz daha yükselecek gibi hissediyorum. Sonraki hafta eskiye dönünce reytingler yine düşer ve yine kabak onun başına patlar. :A

• Güldürdün
Reactions: hayret bi şey