İran 'Aşk-ı Memnu' ya Hayran Kaldı

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Ülkemizden sonra İran'da yayınlanmaya başlayan 'Aşk-ı Memnu' parlemento seçim sonuçlarına tercih edildi.

Yayınlandığı dönemde reyting rekoru kıran başrollerini Beren Saat, Kıvan Tatlıtuğ, Selçuk Yöntem ve Nebahat Çehre'nin paylaştığı Aşk-ı Memnu, Türkiye'den sonra İran'da olay yarattı.

İran'da beğeniyle izlenen 'Aşk-ı Memnu' geçtiğimiz gün parlemento seçimlerine tercih edildi. İran halkı parlemento seçim sonuçlarını öğrenmek yerine 'Aşk-ı Memnu'nun yeni bölümünü izlemeyi seçti. Amerikalı yayın kuruluşu CNN'in muhabiri Ivan Watson konu ile ilgili Twitter hesabına 'Bende geceyi İran halkı ile dizi finalini izleyerek geçirdim. İşte İran halkının umrunda olan gerçek şey' yazdı.

050320121510018549325.jpg

Son düzenleme:
Aski memnu bayagi bir kirpilarak yayinlaniyordur herhal :)))))) bakalim iranda da yastik geyigi donecek mi

Aski memnu bayagi bir kirpilarak yayinlaniyordur herhal :)))))) bakalim iranda da yastik geyigi donecek mi

büyük ihtimalle hotbird den yayınlanıyordur kanalın yayın ruhsatıda avrupadan bir ülkeye aittir iranda tv diye bir şey yok sadece 1-2 tane devlet kanalı var bildiğm kadarıyla...

beren bu sahneden sonra kesin gidip ağzını yıkayıp fırçalamıştır ..:) dedesi yaşında biriyle öpüşmek hoş olmasa gerek:)

lutfen beren laf atmayin :)))) Beren PROFOSONEL bir oyuncu bu isler ona leblebi cekirdek gibi bisey :))))))))

Sen hele berenin aski memnundan sonra hangi dizilerde oynadigini bilsen... bu sahnenin devede kulak kaldigini anlardin :))))))))

büyük ihtimalle hotbird den yayınlanıyordur kanalın yayın ruhsatıda avrupadan bir ülkeye aittir iranda tv diye bir şey yok sadece 1-2 tane devlet kanalı var bildiğm kadarıyla...

Himm uydu kanallarin reytingini nasil olcuyorlar sonucta o kanal iranda yasaktir

lutfen beren laf atmayin :)))) Beren PROFOSONEL bir oyuncu bu isler ona leblebi cekirdek gibi bisey :))))))))

Sen hele berenin aski memnundan sonra hangi dizilerde oynadigini bilsen... bu sahnenin devede kulak kaldigini anlardin :))))))))

berenin tüm filmlerini izledim hepsi güzeldi dediğin gibi profesyonel oyuncu, türkan şoray gibi yanak yanağa öpüşme şampiyonu değil..:))
oynadığı sinemalardada izledim hepsi süperdi... berene laf söyleyen çarpılır valla..

berenin tüm filmlerini izledim hepsi güzeldi dediğin gibi profesyonel oyuncu, türkan şoray gibi yanak yanağa öpüşme şampiyonu değil..:))
oynadığı sinemalardada izledim hepsi süperdi... berene laf söyleyen çarpılır valla..

Saka yaptim tabiki hepsini izlemissindir :) beren laf soylenmez vadiyi dum duz etmis oyuncuya laf soyleyen carpilir :))))))