İpek Filiz Yazıcı 'Son Nefesime Kadar'da! | FOX

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Şer ittifağını kurmuşsunuz, yolunuz açık olsun. Destekçinizim her zaman biliyorsunuz ki. :bhr: :A @Emre Ozansoy
Biz ve şer... :eek: @slhttnmtl @Alos Allah korusun. Bilmez miyim destekçimiz olduğunu. :bhr: :A
Çok şer ittifakı görünce bizi karıştırmış valla biz Winx gibi melekleriz. :A Yüzümüze atıp tutmuyorsun inş @Yiğitt :A

Bu ekipte @EmreCan eksik onu da katın sonra beni de onur üyesi yapın tamamdır bu işte, gerisini hallederiz hayırlısıyla. :bhr: :A @Alos @slhttnmtl
@EmreCan şu konuda olmadığı için yoksa birimiz olmazsa ittifakımız olmaz. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Çok şer ittifakı görünce bizi karıştırmış valla biz Winx gibi melekleriz. :A Yüzümüze atıp tutmuyorsun inş @Yiğitt :A

Özelden en son seninle konuştum, seninle atıp tutmadıysak kimseyle tutmamışımdır. :A

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,950
Puanı
710
Bu ekipte @EmreCan eksik onu da katın sonra beni de onur üyesi yapın tamamdır bu işte, gerisini hallederiz hayırlısıyla. :bhr: :A @Alos @slhttnmtl
Ben zaten eksiktim bir tek sen ve @slhttnmtl anladı eksikliğimi :A @Emre Ozansoy 😡😡😡😡😡
------

Ben zaten olmazsam ittifak olmaz :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı