'İntibah' İçin Hangi İsimlere Teklif Gitti? | Kanal D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,006
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
qg5hkxg.jpg

Kanal D'nin yeni sezon dizilerinden olan 'İntibah'ın hazırlık çalışmaları devam ediyor.

Yapımcılığını BKM'nin, yönetmenliğini Hilal Saral'ın üstlendiği, Namık Kemal'in 1876 yılında yayımlanan aynı adlı romanından günümüze uyarlanan dizi için son olarak 'Pera Palas'ta Gece Yarısı'nda yer alan Selahattin Paşalı ile güzel oyuncu Melisa Aslı Pamuk'a teklif gittiği öğrenildi.

İki ismin de teklife olumlu baktığı dizi, oldukça iyi bir yetişmiş bir adam olan Ali Bey’in Mahpeyker’e aşık olması ve ardından alt üst olan hayatını konu alıyor:

İntibah, yeni sezonda Kanal D'de!

Kaynak: Güneş

• Harika
Reactions: Angelica

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Haberi dün görmüştüm ama doğru mu değil mi çözemedim...

Doğruysa ismi geçen iki isim de çok iyi, Selahattin Paşalı'yı Pera Palas'ta çok beğendim. Ek olarak 'İntibah'ı bir ay önce okudum, bu işten nasıl bir içerik çıkaracaklar acaba? Yani biraz dar bir konusu var, film yapılsa çok güzel olur ama dizi için pek bilemiyorum. Tabi doğrudan romanla eş değer gitmezler, Yaprak Dökümü gibi olur sanırım.

evyapimibira

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132
Puanı
65
Dönem olmayacak, günümüzde geçecek. Melisa Aslı Pamuk art arda işlerde oynadı, doğru isim mi? bilemedim. Erkek oyuncu için de geçen sezon Şükrü Özyıldız konuşuluyordu, şimdiki isim zayıf geldi bana.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,837
Puanı
1,060
Uyumsuz buldum ben. Melisa da tam Mahpeyker havası var da yanına onu taşıyabilecek yapıda birini bulmalılar.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Açıkçası Melisa'dan yana pek ümitli değilim, Mahpeyker için biraz soğuk kaçar hem.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Selahattin'in beyaz camda iş yapmasını istemem. Dijitale iş yapmaya devam etsin bence. Ayrıca kız çok buyuk kaçıyor Selahahttin bilmem kaç yaşında olsa da gençlik dizisinde oynayabilecek yüz hatlarına sahip. Bu kız onun partneri değil ablası gibi duracak her zaman. Melisa'ya daha olgun biri partner olmalı ki taşisin kızı:A

Off yada banane:A izleyeceğim bir işe benzemiyor:A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Selahattin'in beyaz camda iş yapmasını istemem. Dijitale iş yapmaya devam etsin bence. Ayrıca kız çok buyuk kaçıyor Selahahttin bilmem kaç yaşında olsa da gençlik dizisinde oynayabilecek yüz hatlarına sahip. Bu kız onun partneri değil ablası gibi duracak her zaman. Melisa'ya daha olgun biri partner olmalı ki taşisin kızı:A

Off yada banane:A izleyeceğim bir işe benzemiyor:A
Dönem dizisi mi olacak yoksa günümüzde mi geçecek acaba? :A Gerçi günümüzde geçse çok da İntibah tarzı bir iş olmaz gibi. :D

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Çarşamba yayınlanırsa izlerim ben :A
Salı olur diyordum bu dizinin haberi çıktığında ama Üç Kız Kardeş var salı zaten. Perşembe günü Camdaki Kız devam edecek. Cuma Arka Sokaklar, pazar da Yargı var. Büyük ihtimalle çarşamba olur gibi. :A

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,300
Puanı
860
Salı olur diyordum bu dizinin haberi çıktığında ama Üç Kız Kardeş var salı zaten. Perşembe günü Camdaki Kız devam edecek. Cuma Arka Sokaklar, pazar da Yargı var. Büyük ihtimalle çarşamba olur gibi. :A
Pazartesi de boş kanalın ama Yasak Elma var olmasın Çarşamba olsun :Z

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

evyapimibira

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132
Puanı
65
Bu arada: Melisa Aslı Pamuk'un devam eden projesi var. Hayaller ve Hayatlar'ın yeni sezon çekimleri 3 hafta sonra başlayacak ve tahmini en az 2 ay devam eder.